Autor
Wiadomość

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 02 wrz 2007, 14:16
Posty: 43
GG: 24201069
Samochód: BMW e46 cabrio
Lokalizacja: SLU

HEH Super! Dużo zdjęć i znajome strony, mieszkam 6 km od Dobrodzienia. Widze że sfociłeś nawet Volvo (INTAR) mojego kumpla. Tak trzymać!

_________________
SCANIA R 580 V8 Power Top Line


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 lut 2007, 22:57
Posty: 61
GG: 4481810
Lokalizacja: Bytom

jarek95daf, CAT ma bardziej podwykonawców, świadczą oni głównie usługi magazynowe, kurierskie. Ja spotkałem się z częściami samochodowymi Fiata, Valeo itd. oraz quadami, skuterami (wszelka motoryzacja). Być może się mylę i mają swoje auta, potrzebują kierowców, musiałbyś się ich zapytać. Warunki pracy mają nienaganne, szanują pracowników, panuje miła atmosfera (przynajmniej ja się nie spotkałem z czymś negatywnym, co mogło zwróciło moją uwagę).
Tutaj podaję link do ich strony: http://www.groupecat.pl/
Może znajdziesz informacje, które Cię zainteresują. Pozdrawiam.


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 lut 2007, 23:46
Posty: 79
Samochód: Scania G410 E6 Streamline
Lokalizacja: Ostrzeszów (POT)

Mateusz widzę że gdzie byś nie pojechał tam zawsze będą "czyjeś strony". I tak jest w moim przypadku :) Szkoda że nie zrobiłeś fotki mojej mieściny :D Ta fotka ma najbliżej do mnie:
http://wagaciezka.ovh.org/Czerwiec/35.jpg
Jeżdzisz jeszcze z bratem?
73!


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 lut 2007, 22:57
Posty: 61
GG: 4481810
Lokalizacja: Bytom

Witam.
Jak na razie nie jeżdżę z bratem (wcześniej trochę pracowałem, matura w tym roku) - po prostu nie dysponuję taką ilością wolnego czasu jak dawniej. Bardzo miło wspominam trasy. Świetna przygoda. Brat nadal pracuje w Demotransie - obecnie jeździ na wahadle Gliwice-Katowice-Warszawa dla DPD. Pozdrawiam wszystkich:)


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 kwie 2009, 18:30
Posty: 37
GG: 6660358
Samochód: Actros mp4
Lokalizacja: Dobroszyce

Jakim autem jeździ ? Cały dzień siedzę na tym boisku obok bazy Demotransu i piję piwo. Więc teraz będę miał ze sobą aparat. I na pewno go złapię :D


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 lut 2007, 22:57
Posty: 61
GG: 4481810
Lokalizacja: Bytom

Oj kolego nie zobaczysz;) A to dlatego, że brat nie zjeżdża na bazę. Naczepę zostawia w Gliwicach, a autem wraca do Bytomia. Raz na 3 miesiące samochód odbija tylko na przegląd. Możesz spotkać mojego wujka Karola, jeździ niebieskim Stralisem. Porób zdjęcia i wrzuć, dawno nie widziałem Demotransowców (będę wdzięczny).


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: