| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| SCANIA STREAMLINE https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=43479 |
Strona 4 z 14 |
| Autor: | tirowiec2 [ 09 gru 2014, 23:39 ] |
| Tytuł: | Re: SCANIA STREAMLINE |
Cytuj: Cytuj: Cytuj: A jak tam waga tego zestawu? Może ważyłeś ?
z tego co czytałem na temat tej naczepy waży ona nie całe 8 ton + ciągnik pewnie z 7 ton to wyjedz 15ton waga całego zestawu tak na oko kurde to nie mało nie wydaje mi się żeby scania ważyła 7ton.. |
|
| Autor: | caterpillar [ 09 gru 2014, 23:43 ] |
| Tytuł: | Re: SCANIA STREAMLINE |
Zgadza się, jutro zobaczymy, ciekawi mnie jeszcze kubatura tej naczepki |
|
| Autor: | _MAGNUM_MJ_ [ 09 gru 2014, 23:51 ] |
| Tytuł: | Re: SCANIA STREAMLINE |
Cytuj: Zgadza się, jutro zobaczymy, ciekawi mnie jeszcze kubatura tej naczepki
zgadza sie
|
|
| Autor: | _MAGNUM_MJ_ [ 10 gru 2014, 17:49 ] |
| Tytuł: | Re: SCANIA STREAMLINE |
Dokladnie 15960 |
|
| Autor: | tirowiec2 [ 10 gru 2014, 18:03 ] |
| Tytuł: | Re: SCANIA STREAMLINE |
Cytuj: Dokladnie 15960
czyli nie wiele się pomyliłem |
|
| Autor: | sebotrucker [ 10 gru 2014, 23:16 ] |
| Tytuł: | Re: SCANIA STREAMLINE |
Cytuj: 2 strony pitolenia o xenonach
Jak byś jeździł z xenonem to byś wiedział że jest i to duży |
|
| Autor: | _MAGNUM_MJ_ [ 10 gru 2014, 23:17 ] |
| Tytuł: | Re: SCANIA STREAMLINE |
Pierwszy załadunek ![]() ![]() I po załadunku coś zaczelo sie dziac pomału zaczyna wyglądać? ![]() ![]()
|
|
| Autor: | tirowiec2 [ 10 gru 2014, 23:21 ] |
| Tytuł: | Re: SCANIA STREAMLINE |
Pasuje jej ta naczepa. Te napisy imienne to są tabliczki, czy naklejki na szybę? |
|
| Autor: | roxor [ 10 gru 2014, 23:25 ] |
| Tytuł: | Re: SCANIA STREAMLINE |
Cytuj: Cytuj: 2 strony pitolenia o xenonach
Jak byś jeździł z xenonem to byś wiedział że jest i to duży |
|
| Autor: | _MAGNUM_MJ_ [ 10 gru 2014, 23:29 ] |
| Tytuł: | Re: SCANIA STREAMLINE |
Cytuj: Pasuje jej ta naczepa. Te napisy imienne to są tabliczki, czy naklejki na szybę?
to sa naklejki od wewnatrz chlopaki dajcie juz na luz z xenonami koniec przepychanek zjazd na parking i dajcie sobie po jednym he:P |
|
| Autor: | tirowiec2 [ 10 gru 2014, 23:31 ] |
| Tytuł: | Re: SCANIA STREAMLINE |
Cytuj: Cytuj: Pasuje jej ta naczepa. Te napisy imienne to są tabliczki, czy naklejki na szybę?
to sa naklejki od wewnatrz |
|
| Autor: | Morusek11 [ 10 gru 2014, 23:49 ] |
| Tytuł: | Re: SCANIA STREAMLINE |
Witam, bardzo ładne auto dostałeś |
|
| Autor: | _MAGNUM_MJ_ [ 10 gru 2014, 23:57 ] |
| Tytuł: | Re: SCANIA STREAMLINE |
Cytuj: Witam, bardzo ładne auto dostałeś
nie jeden dzien jade ja a potem kolega i tak w kolo bez weekendow a tabliczka wiadome jest skladana i nic nie przeszkadza |
|
| Autor: | Morusek11 [ 11 gru 2014, 0:02 ] |
| Tytuł: | Re: SCANIA STREAMLINE |
Wiadomo,ze składana. ale mi chodziło o róg kolo lampy/halogenowy. Ale spoko |
|
| Autor: | _MAGNUM_MJ_ [ 11 gru 2014, 0:16 ] |
| Tytuł: | Re: SCANIA STREAMLINE |
nie jest wszystkodopasowane |
|
| Autor: | Lechmot [ 11 gru 2014, 0:56 ] |
| Tytuł: | Re: SCANIA STREAMLINE |
Gdzie są te "lampki" i uszy ? |
|
| Autor: | tirowiec2 [ 11 gru 2014, 1:06 ] |
| Tytuł: | Re: SCANIA STREAMLINE |
Cytuj: Gdzie są te "lampki" i uszy ?
Cytuj: ...jeszcze lampki dogaduja ze scania ale juz srodek pozamawiany czyli kokpit podlogi i firanki bedzie trzeba jeszcze dobre zrobic
|
|
| Autor: | _MAGNUM_MJ_ [ 11 gru 2014, 1:09 ] |
| Tytuł: | Re: SCANIA STREAMLINE |
Wszystko bedzie dajcie chwile |
|
| Autor: | Bociekk [ 11 gru 2014, 14:42 ] |
| Tytuł: | Re: SCANIA STREAMLINE |
Jeśli dobrze widzę, to zestaw przygotowany do transportu złomu, tak? Dajcie znać, czy to 410 będzie dawało radę w tej specyficznej pracy. Na powrót jakiś węgiel pewno, czy coś? Daleko nią będziecie latać? Pozdrawiam |
|
| Autor: | tirowiec2 [ 11 gru 2014, 15:02 ] |
| Tytuł: | Re: SCANIA STREAMLINE |
Cytuj: Jeśli dobrze widzę, to zestaw przygotowany do transportu złomu, tak?
Z tego co wiem to, Słupsk - Niemcy gna na pełno, a powroty na pusto Dajcie znać, czy to 410 będzie dawało radę w tej specyficznej pracy. Na powrót jakiś węgiel pewno, czy coś? Daleko nią będziecie latać? Pozdrawiam |
|
| Strona 4 z 14 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|