| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Volvo FM9 8x4 https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=34170 |
Strona 4 z 4 |
| Autor: | RAFUS [ 14 sie 2016, 11:50 ] |
| Tytuł: | Re: Volvo FM9 8x4 |
Czesc! Fajna ta eFMka, zdecydowanie wyróżnia się na tle budowozów jakie można spotkać przy budowach w naszym kraju dzięki charakterystycznemu wyglądowi takich aut z wysp. Niska kabina w tej robocie to na pewno plus, ale jak tu sprawdza się ten rozstaw osi? Jaki to ma promień skrętu? Sam kiedyś jeździłem autem po przekładce i nie narzekałem. |
|
| Autor: | michalolech [ 17 sie 2016, 16:56 ] |
| Tytuł: | Re: Volvo FM9 8x4 |
Ma większy rozstaw osi, niż europejskie standardowe auta, w związku z tym promień skrętu większy, aczkolwiek w niczym to nie przeszkadza. |
|
| Autor: | Uciu [ 01 wrz 2017, 12:46 ] |
| Tytuł: | Re: Volvo FM9 8x4 |
Dzisiaj widziany sprzęt na dk94 w Sosnowcu przy auchanie na światłach |
|
| Autor: | Luka [ 01 wrz 2017, 13:48 ] |
| Tytuł: | Re: Volvo FM9 8x4 |
A wczoraj na 86 za Będzinem, w stronę Siewierza |
|
| Strona 4 z 4 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|