| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Normy paliwowe https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=12338 |
Strona 4 z 4 |
| Autor: | fafciuk [ 27 kwie 2013, 17:21 ] |
| Tytuł: | Re: Normy paliwowe |
kolegi renia 2011 r 30 z kompa z kotła 28 |
|
| Autor: | krzysiekjx1 [ 27 kwie 2013, 17:42 ] |
| Tytuł: | Re: Normy paliwowe |
Cytuj: A tak zapytam zdarzyło sie wam żeby samochód palił mniej niż wskazuje komputer ? Dokladnie chodzi o volvo fh12 2004r 460km
w Volvo jest możliwość kalibracji tego wskazania (osobiście ten temat przerobiłem ale w starym FH i też mieliśmy na kompie wyższe wskazanie niż rzeczywistość,ale wymagało to kilku wizyt w ASO) wiec jest to możliwe |
|
| Autor: | konradbiker [ 27 kwie 2013, 22:10 ] |
| Tytuł: | Re: Normy paliwowe |
Cytuj: Cytuj: A tak zapytam zdarzyło sie wam żeby samochód palił mniej niż wskazuje komputer ? Dokladnie chodzi o volvo fh12 2004r 460km
w Volvo jest możliwość kalibracji tego wskazania (osobiście ten temat przerobiłem ale w starym FH i też mieliśmy na kompie wyższe wskazanie niż rzeczywistość,ale wymagało to kilku wizyt w ASO) wiec jest to możliwe |
|
| Strona 4 z 4 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|