| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Wekta, Olsztyn https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=1166 |
Strona 4 z 4 |
| Autor: | Adamek_20 [ 09 lut 2017, 22:05 ] |
| Tytuł: | Re: Wekta, Olsztyn |
Ogłoszenia o pracę dość często się ukazują.Ich warunek to między innymi kierowcy tylko z woj warm-maz.Ale jak to się ma faktycznie to nie wiem.System to 3/1 i dojazd albo służbowym autem albo ściągają na bazę.Stawiałbym na to pierwsze |
|
| Autor: | eRKaZet [ 12 kwie 2017, 16:42 ] |
| Tytuł: | Re: Wekta, Olsztyn |
Wekta kupiła kilka ciągników z naczepami wywrotkami i działają na budowie obwodnicy Olsztyna. Widziałem pomarańczowego MANa TGA L 4x4 oraz... dwie Tatry Phoenix. Jedna biała, druga niebieska, napęd 4x4, kabina dzienna z DAFa CF Euro 6. |
|
| Autor: | kalin20 [ 12 kwie 2017, 19:47 ] |
| Tytuł: | Re: Wekta, Olsztyn |
Świat sie kończy jak wekta lata pod patelnio.., Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk |
|
| Autor: | marek 62 [ 12 kwie 2017, 20:15 ] |
| Tytuł: | Re: Wekta, Olsztyn |
Cytuj: Wekta kupiła kilka ciągników z naczepami wywrotkami i działają na budowie obwodnicy Olsztyna. Widziałem pomarańczowego MANa TGA L 4x4 oraz... dwie Tatry Phoenix. Jedna biała, druga niebieska, napęd 4x4, kabina dzienna z DAFa CF Euro 6.
7 -8 zestawów ja widziałem(rozmawiałem)z kierowcą co latał właśnie manem.Swiat zwariował to prawda.ale takie czasy trzeba się dostosowywać anie tkwić w jednym.. |
|
| Autor: | eRKaZet [ 05 sty 2019, 17:51 ] |
| Tytuł: | Re: Wekta, Olsztyn |
Pojawiła się kolejna nowość w firmie, najnowszy DAF XF SSC. Biały, w oklejeniu związanym z jubileuszem 25 lecia istnienia Wekty. |
|
| Autor: | Długi [ 05 sty 2019, 20:25 ] |
| Tytuł: | Re: Wekta, Olsztyn |
Panie to już jeździ trochę. |
|
| Strona 4 z 4 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|