| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Kilka fotek z trasy https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=1063 |
Strona 4 z 4 |
| Autor: | ksz [ 01 lis 2005, 13:51 ] |
| Tytuł: | |
korek moze byc wszędzie i o której to tez nie ma reguły. Ja ostatnio odstałem 2.5h w brnie bo był wypadek i korek robił sie tylko temu że ku*** ludzie sie zatrzymywali, zwalniali zeby zobaczyc co sie stało... |
|
| Autor: | lukaszml [ 01 lis 2005, 13:56 ] |
| Tytuł: | |
Cytuj: Ja ostatnio odstałem 2.5h w brnie bo był wypadek i korek robił sie tylko temu że ku*** ludzie sie zatrzymywali, zwalniali zeby zobaczyc co sie stało...
No tak to już jest jak w Niemczech jest wypadek to każdy helmut który przejedzie musi widzieć co się stało, kiedyś jechaliśmy i był cholerny deszcz w niemczech i bus się na dach przewrócił na środku drogi, ale była przejezdna po lewej stornie na 1 pasie od lewej no to ci kretyni zaczęli hamować prawie że do 0 może z 20 jechali żeby zobaczyć no i tak się robią potem ształy... |
|
| Autor: | Kaczor [ 01 lis 2005, 15:02 ] |
| Tytuł: | |
Cytuj: W tej nowej pracy mają głowny kierunek Italia (Neapol, Rzym, Turyn), tabor= 17 scani min. 420KM.
Powiedz coś więcej, co to za firma, masz już załatwioną tą robotę Cytuj: Spadlem z lory w piątek przy załadunku no i mam.
Współczuję i życzę szybkiego powrotu do zdrowia oraz powodzenia w nowej pracy |
|
| Autor: | ksz [ 01 lis 2005, 15:21 ] |
| Tytuł: | |
Tzn. Jest to mała firma"BETATRANS", baze i siedzibę ma w Bielsku Białej. Szef powiedział że mam spokojnie sobie dokończyć frachty w obecnej pracy, nastawić przełożonych ze bede odchodził i odejść. Też tak zrobie tylko szlag mnie trafia jak pomysle o tej nodze... Zaraz po L4 bede dzwonil i wyśle mnie na pierwszą trasę gdzieś dalej na podwójnej obsadzie. Pożyjemy zobaczymy. A propo tej nogi. Pierszwy raz jak miałem skręcenie stawu skokowego lewej nogi to było w przed dzień egzaminu na prawko c+e a teraz mam troszke gorsze i jestem w trakcie kursu na kat. "d" także nie wiem czy to jakieś znaki czy może klątwa nademną wisi?? Może to znak że mam juz n9ie robić więcej kategori ale ja i tak chce mieć wszystkie.... |
|
| Autor: | Kaczor [ 01 lis 2005, 16:14 ] |
| Tytuł: | |
Cytuj: A z doświadczenia mojego nienajdłuższego wiem że im mniejsze firma tym lepiej.
Z tym się całkowicie zgadzam. A właściwie dlaczego się przenosisz, jeśli można spytać, w tej nowej firmie lepiej płacą PS. Mam nadzieję, że wrzucisz na forum zdjęcia Scanii, którą będziesz śmigał |
|
| Autor: | ksz [ 01 lis 2005, 16:36 ] |
| Tytuł: | |
Żadna tajemnica. Po prostu u nas zaczeło się coraz gorzej robić, pracujemy na działalnościach wszyscy a od 01 sty 2006 ITD ma sie za to ostro wziąć bo nowelizacja jest juz podpisana kilka tygodni temu. Kolejny powód to Scania Mniejsze szkody są na plandekach niż na lorach, przy samochodach dużo nie trzeba i jest się np. 100$ w plecy. Jak dostane jakąś scaniurkę na stan to od razu ją całą prześwietlę i tu wrzuce |
|
| Autor: | HitmaN [ 01 lis 2005, 17:59 ] |
| Tytuł: | |
no ksz super fotki i powodzenia w nowej firmie Scania Topline to jedno z moich marzeń, i wracaj do zdrowia z tą nogą ... szkoda że Ci te kontuzje trafiają się w takim niefortunnym czasie... pozdrawiam |
|
| Autor: | lukaszml [ 01 lis 2005, 20:04 ] |
| Tytuł: | |
Cytuj: Jak dostane jakąś scaniurkę na stan to od razu ją całą prześwietlę i tu wrzuce Smile
No to ja czekam z niecierpliwością na zdjęcia tej twojej Scacanki no i Gae.Try... |
|
| Autor: | GRZEGORZ [ 14 mar 2006, 20:25 ] |
| Tytuł: | |
To jest Iveco na bank [ Dodano: 14.01.2009.15. ] chodzi o to coś wywróconę na pierwszej stronie |
|
| Autor: | chudy [ 14 mar 2006, 21:20 ] |
| Tytuł: | |
Magnumka cudna:D tylko jestem ciekaw: jak doszło do tego wypadku dokładnie i z którego pokładu spadłeś? nigdy niemyślałem o tym zawodzie jako niebezpiecznym w czasie postoju a tu się chyba pomyliłem... |
|
| Autor: | ksz [ 17 mar 2006, 0:43 ] |
| Tytuł: | |
Cytuj: ak doszło do tego wypadku dokładnie i z którego pokładu spadłeś
no spadłem z górnego pokładu bo mało że był oblodzony to "przeliczyłem" się i chciałem zrobić tak jkaby większy krok.... no i poleciałem w dół... a mało tego stopą skoczyłemcentralnie na klina którego daje się pod koła samochodów... i tak sie dostałem do gipsu ... Oczywiście chwilke poleżałem na śniegu... potem zapaliłem papierosa |
|
| Autor: | tir5 [ 17 mar 2006, 1:08 ] |
| Tytuł: | |
Cytuj: (...) zapaliłem papierosa (...) ale niestety nie pospinałem się bo kostka była wilkości kapusty conajmniej...
widzisz - palenie szkodzi |
|
| Autor: | ksz [ 17 mar 2006, 1:13 ] |
| Tytuł: | |
Cytuj: widzisz - palenie szkodzi
oj na pewno masz racje - nieraz sobie tewgo doświadczyłem |
|
| Autor: | Adamek [ 22 maja 2006, 22:03 ] |
| Tytuł: | |
[quote="Mihu"]Tak, to na pewno Daf 95... spójrzcie na zderzak czy atrapę chłodnicy.Mi się wydaje że to Iveco EURO TECH czy jakoś tak.pozdro |
|
| Autor: | Dawid21 [ 01 cze 2006, 20:46 ] |
| Tytuł: | |
Ładne zdjęcia a ten samochód to chyba jednak DAF |
|
| Autor: | Konradek [ 06 wrz 2006, 21:23 ] |
| Tytuł: | |
bardzo dobre zdiecia, super sie ogladało |
|
| Autor: | Marcin66 [ 27 gru 2006, 19:16 ] |
| Tytuł: | |
fajne fotki , fajnba trasa ... |
|
| Strona 4 z 4 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|