Strona 2605 z 3476 [ Posty: 69511 ] Przejdź na stronę Poprzednia 12603 2604 2605 2606 26073476 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 03 lip 2019, 21:59

Ja akurat Escaladem jeździłem :D 2750 kg masy własnej, przy 190 odpala kaganiec :lol:


Post Wysłano: 03 lip 2019, 22:50

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 kwie 2014, 20:51
Posty: 1884

Pany mam pytanie odnośnie karty Lycamobile. Używa ktoś?
Kupiłem kartę, doładowałem konto i wykupilem pakiet, gdzie jest i ternrt i minuty w roamingu.
I problem w tym, że jak tylko wyjdę z kraju nic nie działa.
Mogę odbierać połączenia i smsy, ale nie mogę wysyłać. Net również nie chodzi.
Wyskakuje komunikat, że mój stan konta wynosi 0 i muszę je doładować.
Dzwoniłem na info linie i tłumaczyłem im, że mam wykupiony pakiet i nie potrzebuje środków na koncie.
I oczywiście sprawa zgłoszona, a ja wydałem hajs i nie mogę korzystać z telefonu tak jak powinienem.
Ma ktoś doświadczenie, czy da się coś z tym fantem zrobić?


Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka



Post Wysłano: 04 lip 2019, 6:42
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 31 paź 2008, 13:45
Posty: 944
Samochód: MERCEDES ACTROS MPIII 1844
Lokalizacja: Siedlce

Może jest tak jak w Orange.

Mimo pakietu potrzeba hajs na koncie, bo trzeba dopłacać do internetu co by sieć nie zbankrutowała :P Mi mimo pakietu pobiera hajs z konta, tylko że dużo mniej.


Post Wysłano: 04 lip 2019, 7:45

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 sty 2012, 18:47
Posty: 354
GG: 10157934
Samochód: Fiat Ducato / DAF XF
Lokalizacja: Kobylin [PKR]

Cytuj:
Pany mam pytanie odnośnie karty Lycamobile. Używa ktoś?
Kupiłem kartę, doładowałem konto i wykupilem pakiet, gdzie jest i ternrt i minuty w roamingu.
I problem w tym, że jak tylko wyjdę z kraju nic nie działa.
Mogę odbierać połączenia i smsy, ale nie mogę wysyłać. Net również nie chodzi.
Wyskakuje komunikat, że mój stan konta wynosi 0 i muszę je doładować.
Dzwoniłem na info linie i tłumaczyłem im, że mam wykupiony pakiet i nie potrzebuje środków na koncie.
I oczywiście sprawa zgłoszona, a ja wydałem hajs i nie mogę korzystać z telefonu tak jak powinienem.
Ma ktoś doświadczenie, czy da się coś z tym fantem zrobić?


Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
Za każdym razem gdy wjeżdżasz do kraju w którym działa lyca powinno Ci wyskoczyć powiadomienie " skonfiguruj swoje ustawienia GPRS". Przy konfiguracji trzeba wpisać 4cyfrowy kod, który dostaniesz sms.


Post Wysłano: 04 lip 2019, 14:44
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3576
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

Odrapali mi parcha we wtorek pod blokiem, wszystko spoko, gdyby nie to, że majster drajwer uciekł sobie, widząc wyrządzoną szkodę :D

Całe szczęście sąsiadka to wszystko widziała, zaraz do młodej, bo była w domu, telefon na policję, na szczęście gościa zaraz dorwali i po głośniejszej rozmowie się przyznał.

Dziś wróciłem do domu, wszystko opanowane, czekam na gościa żeby dokonał wyceny, w sumie to zderzak, tylny błotnik dół i lampa.

A miałem go sprzedać :D

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Post Wysłano: 04 lip 2019, 17:14

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5889
Samochód: Volvo FH

Miał iść do ludzi, a tu został i dobrze, bo jeszcze się piniendzy na nim przytuli :) .

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 04 lip 2019, 17:25
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2012, 14:41
Posty: 2653
Samochód: F90 19.362
Lokalizacja: SY

Teraz coraz wiecej czytam o przypadkach ze w momecnie jak sprawca ucieknie z miejsca zdarzenia to wówczas ubezpieczyciel wypina sie na podstawie jakiejs tam ustawy etc i potem UFG sciąga kase za szkode,spotkał sie ktoś z tym faktycznie już ??

_________________
"Zawsze choć przez chwile chciałem jeździć TIRem"


Post Wysłano: 04 lip 2019, 18:09

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5944

Słowo klucz: regres. Ucieczka, [wycenzurowano], naćpany, jazda bez kwitów i ubezpieczyciel się wypina. UFG wypłaca poszkodowanemu i zgłaszają się do ciebie po kasę. Dlatego przy nawet niewielkich obcierkach lepiej albo się dogadać, albo żeby szło z OC, niż uciekać.

Pamiętasz rudego co busem na bombie drifował na rondzie? Pewnie nadal płaci za naprawę tego mercedesa.


Post Wysłano: 04 lip 2019, 18:50

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 wrz 2010, 11:55
Posty: 3273
Lokalizacja: eu

Cytuj:
Pamiętasz rudego co busem na bombie drifował na rondzie? Pewnie nadal płaci za naprawę tego mercedesa.
Jemu sądownie nakazali spłodzić dziecko, bo on sam za swojego żywota chyba tego nie spłaci. No ale przynajmniej pokazał koledze jak iść boczurem po rondzie. Tyle wygrać.


Post Wysłano: 04 lip 2019, 19:08

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5889
Samochód: Volvo FH

Z jednej strony cieszy że za głupotę się płaci, ale z drugiej ktoś w chwili głupawki zrobi dobry numer, i do końca życia pakuje się w raty.

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 04 lip 2019, 19:42

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 kwie 2014, 20:51
Posty: 1884


Cytuj:
Za każdym razem gdy wjeżdżasz do kraju w którym działa lyca powinno Ci wyskoczyć powiadomienie " skonfiguruj swoje ustawienia GPRS". Przy konfiguracji trzeba wpisać 4cyfrowy kod, który dostaniesz sms.
Wszystko skonfigurowane. Do mnie dzwonić można, ale w drugą stronę nie. I dostaje komunikat, żeby doładować konto :)

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka



Post Wysłano: 04 lip 2019, 20:23
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3576
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

Chciałem go sprzedać, ale nikt nie da mi nawet namiastki tego co wsadziłem.

Ostatnio spać nie mogłem i liczyłem.... Wsadziłem w niego dwukrotność zakupu...

Tak można w starego parchatego lumpa wsadzić 10 tys zł i nie bardzo widać różnicy....

Auto idzie do garażu, tam dalej będzie lizane i jazda będzie tylko w lato.... Myślę że on już nie będzie tanieć, a moda na nie przyjdzie...

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Post Wysłano: 04 lip 2019, 20:37

To jest Januszowa patologia rynku polskiego. "Panie ja oglądałem takiego samego tylko za połowę ceny , którą Pan sobie życzy..."
Kij z tym , że ten drugi robiony na drutach :lol:
Dla takich aut warto zakładać tematy na forach im poświęconych. Wtedy jest dużo większą szansa , że znajdzie się na nie jakiś ogarnięty nabywca , który wie ile kasy i czasu trzeba wpakować żeby osiągnąć dany efekt.


Post Wysłano: 04 lip 2019, 20:57

Z "forumowymi igiełkami" też różnie bywa i nie jeden się przejechał :) Ale na pewno warto mieć jakąś dokumentacje prac.


Post Wysłano: 04 lip 2019, 21:03

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5889
Samochód: Volvo FH

Ja tym golfem jeździłem, i jeszcze bez wszystkich modów różnice widziałem.

Za ten wóz to albo wywalić cenę w kosmos, albo niech stoi. Takie auta, tak dłubnięte, już tylko drożeją.

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 04 lip 2019, 22:02

Jak ktoś się interesuje F1, pojawiają się pierwsze ciężarówki na Silverstone.

Obrazek

Obrazek

Swoją drogą, konia z rzędem temu, kto wpadnie co za tiry Williams używa :mrgreen:


Post Wysłano: 04 lip 2019, 22:09
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3576
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

Tak,o forumowych igłach to można książki pisać :D
Byłem oglądać parę takich łań...

Ja na wszytko robię zdjęcia, coś wymieniam myk foto, w sumie już mi się dobry folder nazbierał.
Auto zostaje.

Za dużo wsadziłem a 9zł ma rację, 90% kupujących, chce jak najtaniej, jak najlepiej....
Dej pan darmo, bo mam horo curke i mi się należy, a najlepszą zapłatą jest uśmiech bombelka :D

Nie mam nerwów do tego.

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Post Wysłano: 04 lip 2019, 22:18
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 lip 2007, 22:15
Posty: 2812
GG: 772271
Lokalizacja: Pudzików Woj. Łódzkie

Dlatego takie auta to juz raczej dozywotnio zostaja bo sprzedac sie nie opłaca. Człowiek za dużo zielonych wrzuca w nie i sentyment rosnie. Ja jakoś nie potrafię kupić auto jezdzic kilka lat nic nie dokładać tylko patrzeć jak sie rozpada a poten kupić inne i dalej to samo. Człowiek o auto dba lepiej jak o kobiete.

Nevesu nie kojarzę czym williams jezdzi. Ale czesto jestem w At Zeltweg i podczas wszystkich imprez na pobliskim torze red bulla wszystkie trucki stacjonuja na parkingu m-rast.
Tydzien temu bylem tam w poniedziałek na noc to po weekendowym wyscigu f1 wszystko dalej tam balowalo. Jakis czas temu trafilem na wyścigi formuly renault i zalapalem sie na podwozke na trening jakiejs klasy formuly renault

Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka


_________________
Marianex podjedź no do przodu bo Grzeniu kiprował będzie


Post Wysłano: 04 lip 2019, 22:28

Starusieńkie Many Tga :) Mają też na pewno Actrosy i Volva, ale Many nadal są w użyciu.

Ze dwa lata temu widziałem jak na parking wpadła cała banda Volv FH od Mclarena, na przełożenie kart, na Hungaroring jechały akurat. Mega widok, całe na alusach, wypucowane z tymi naczepami, które rozkładają się w domy.


Post Wysłano: 04 lip 2019, 22:39
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 lip 2007, 22:15
Posty: 2812
GG: 772271
Lokalizacja: Pudzików Woj. Łódzkie

O ile naczepy czesto sa ciekawe to auta zazwyczaj stockowe.

Pamietam ze na formule renault teamy z uk mialy magnumy ktore na widok tych od zibiego zbierali by szczeny z gleby.

Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka


_________________
Marianex podjedź no do przodu bo Grzeniu kiprował będzie


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 2605 z 3476 [ Posty: 69511 ] Przejdź na stronę Poprzednia 12603 2604 2605 2606 26073476 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: