Strona 2578 z 3479 [ Posty: 69574 ] Przejdź na stronę Poprzednia 12576 2577 2578 2579 25803479 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 04 cze 2019, 12:43
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 mar 2011, 19:49
Posty: 328
Lokalizacja: Warszawa

Moi znajomi którzy byli ze sobą 9 lat, wzięli kredyt na mieszkanie, pomieszkali kilka miesięcy i niestety się nie dogadali :wink:
Także to nie głupi pomysł.


Post Wysłano: 04 cze 2019, 16:17
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 sie 2005, 22:54
Posty: 706
Samochód: Stralis II 6x2
Lokalizacja: PSE

Jak nie zasprzęgli to pannę pogoni. A dom będzie kolejnymi procentami atutu osobowości... W dzisiejszych czasach jak niektóre słyszę to mam wrażenie ze własne lokum to juz cecha charakteru.
Własny kąt to zawsze dobra opcja, no chyba ze w planach jest jak nie wyjdzie z duperką szukanie szczęścia w innej części kraju. :mrgreen:

_________________
:twisted: Latam Iveco - i to całkiem daleko...


Post Wysłano: 04 cze 2019, 16:49
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 kwie 2016, 19:13
Posty: 959
Samochód: DAF
Lokalizacja: Koło

Od niedawna dopiero diety mi idą na konto jako diety, nie pod stołem więc z kredytem hipotecznym chwilę trzeba poczekać. ;)

_________________
Kolego, a masz może fajkę ?


Post Wysłano: 04 cze 2019, 18:06

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 kwie 2009, 9:45
Posty: 114
Samochód: Volvo
Lokalizacja: Ool

Co do diet na konto to nic ci to nie da , chyba ze od roku czasu pozmieniało się . Mi przy dobrych wiatrach chcieli liczyć ich polowe ale za to w tym banku było oprocentowanie do bani


Post Wysłano: 04 cze 2019, 18:47
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 08 kwie 2015, 16:18
Posty: 82
Lokalizacja: Biłgoraj

Panowie, chętnie użyczę certyfikat kompetencji zawodowych. Firma jednoosobowa której wypożyczałem właśnie padła. Priv.


Post Wysłano: 04 cze 2019, 18:51
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 lip 2007, 22:15
Posty: 2813
GG: 772271
Lokalizacja: Pudzików Woj. Łódzkie

Wiekszosc doradców inwestycyjnych zaleca mieszkanie w wynajętym ze wzgledu na latwa możliwość zmiany miejsca zamieszkania a kupno w kredycie pod wynajem

Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka


_________________
Marianex podjedź no do przodu bo Grzeniu kiprował będzie


Post Wysłano: 04 cze 2019, 19:17

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 maja 2014, 9:00
Posty: 1154
Samochód: Scania R410
Lokalizacja: Będzin

Pan Bauer radio w Dafie stopiątym posiada?

Mijane w okolicy A1/A4 mniej więcej o godzinie 15:30.

_________________
"Ja to jestem tradycjonalista,wolałbym rzepa zapiąć niż jakieś promy wbijać' -Król Dystrybucji 2019


Post Wysłano: 04 cze 2019, 19:30

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5949

Ty Kermit dzisiaj o 10 wracałeś na Śląsk, czy zmiennik? Bo mijałem na wysokości Valeo w Trzebini, ale bez tabliczki, więc nie wiem kto.


Post Wysłano: 04 cze 2019, 21:19

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5896
Samochód: Volvo FH

Cytuj:
Wiekszosc doradców inwestycyjnych zaleca mieszkanie w wynajętym ze wzgledu na latwa możliwość zmiany miejsca zamieszkania a kupno w kredycie pod wynajem

Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka
No to spoko. Truchłami doradców inwestycyjnych piekło jest wyściełane.
Masz rozum i kalkulator to se policz. Takie działania ogarnia nawet proste urządzenie.

Jedyna zmienna w tym równaniu, to jak wspomniał Bauer uczucia co do współracinobiorcy. Ocena tematu, ak wiadomo jest bardzo subiektywna.

Co lepsze, rada tych doradców, zdaje sobie samej przeczyć :D . Bo albo jest lepiej kupić na kredyt pod wynajem jakimś chamom, albo jest lepiej wynajmować. Korzyść z obu tych działań, dla obu stron interesu, wzajemnje się wyklucza. To taka zagwozdka na dziś, do przemyślenia...

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 04 cze 2019, 21:36
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 lip 2007, 22:15
Posty: 2813
GG: 772271
Lokalizacja: Pudzików Woj. Łódzkie

Niby czemu sie wyklucza. Wynajem tego samego mieszkania jako całość jest tansze niż na pokoje. Znam osoby które wlasnie w taki sposób żyją. Mieszkaja w wynajmowanym mieszkaniu ze wzgledu na to ze maja zdalna prace i czesto zmieniaja sobie miejsce zamieszkania również na takie poza polska jednoczesnie posiadajac kredyty hipoteczne na kilka mieszkań. Wynajmuja je na pokoje co spokojnie pokrywa z nawiązką wysokość rat kredytu.


I nie mówię żeby ślepo wierzyć w słowa głoszone przez doradców tylko że można je wziąć pod uwagę.
Sam mieszkałem przez 9miesiecy w wynajmowanym i nadal uważam że był to lepszy wybór niż zakup
Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka



_________________
Marianex podjedź no do przodu bo Grzeniu kiprował będzie


Post Wysłano: 04 cze 2019, 21:57

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 cze 2017, 23:00
Posty: 124

Wynajmowanie komuś to śliski temat. Owszem, opłacalny ale śliski. Wystarczy źle spisać umowę lub wynająć kobiecie z dzieckiem. Wtedy ani pieniędzy ani mieszkania przez dłuższy czas się nie zobaczy. Jeżeli ktoś chce wziąć kredyt mieszkaniowy na jedno mieszkanie i w perspektywie czasu wynajmować aby się spłacało na ogół najbezpieczniejszym rozwiązaniem jest to robić przez agencje na której będzie spoczywał problem ewentualnych problemowych lokatorów lub osobiście ale po znajomych.
Natomiast jeżeli ktoś chce na tym zarabiać to tylko i wyłącznie wynajmu krótkoterminowe. Minusem ich jest cena, ponieważ takie mieszkania nie oferuje się na łódzkich Bałutach ale blisko centrum. Wtedy przy założeniu obsługi danego lokalu przez agencje sprzątającą takie mieszkanie zaczyna na siebie zarabiać po około 7 latach, czasami wcześniej np. 5.

Ogólnie temat rzeka.


Post Wysłano: 04 cze 2019, 22:27

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 wrz 2009, 10:09
Posty: 1137
GG: 0
Samochód: brak
Lokalizacja: KWI

Cytuj:
A dom będzie kolejnymi procentami atutu osobowości... W dzisiejszych czasach jak niektóre słyszę to mam wrażenie ze własne lokum to juz cecha charakteru.
Co w tym dziwnego :?: W świecie niekończącego się konsumpcjonizmu, gdzie każdy próbuje się ślizgać przez życie na czyichś plecach. Za to znalezienie drugiej połówki nie roszczeniowej jest podobna do wygranej w totka, a normalnej to trafienie kumulacji :wink: . Fakt jest taki że nie każdemu się to udaje bo po jakimś okresie wychodzi że życie to nie kontrakt w firmie (który łatwo rozwiązać) i poza rozczarowaniem, straconymi szansami, czasem pozostają długi i problemy na resztę dni.

_________________
Bo życie człowieka to ciągła droga. Wilk 09 8) .


Post Wysłano: 04 cze 2019, 22:46
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 gru 2005, 20:01
Posty: 2595
Samochód: Szybki
Lokalizacja: Szczecin

Jest sukces :D

Obrazek

Jeszcze tylko koguty, strobo, halogeny do tyłu, na boki, listwa LED na dach, fanfary i można odbierać. Scania zarzeka się, że w poniedziałek, ale jakoś im nie ufam :D

_________________
Przyłożenie zewnętrznego silnego magnesu do czujnika ruchu (impulsatora) zamontowanego przy skrzyni biegów skutkuje wyrównaniem pola elektromagnetycznego w cewce nadajnika, a w rezultacie prowadzi do tego, że tachograf otrzymuje sygnał odpowiedni dla pojazdu nieruchomego.


Post Wysłano: 04 cze 2019, 22:55

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5896
Samochód: Volvo FH

W kwestii najmu, to owszem może, jeśli ktoś pracuje raz we Wrocku, raz we Wawce po pół roku to tak, wynajm, ale tą kwestię załatwia na ogół pracodowca.
Ale jeśli wynajm, ma być sposobem na życie, no to sorry, kalkulator w dłoń, i iq wyższe od słoika ogórków, i nagle wszystko jest jasne...

Ja jako że jestem z roku 80tego, to mogę Wam powiedzieć, że żony nie szuka się na fejsbuku, tinderze, czy innym g ów nie.
Ja chodziłem w kawalerkę na piechotę, ze 300 metrów w sumie.
No i w sumie oboje byliśmy gamonie, bidne, ciemne, a teraz sobie żyjemy przyzwoicie, dobrze, jak mąż z żoną, i zgodnie.

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 04 cze 2019, 22:58

To nawet nie chodzi, że pół roku tu, pół roku tam, ale mieszkanie siłą rzeczy Ciebie wiąże, a sytuacja jest na tyle dynamiczna, że nigdy nie wiesz czy za granicę, czy na drugi koniec Polski za robotą nie będzie trzeba jechać.

Na swoim fajnie, ale ta kwestia mnie osobiście skręca.

Z wynajmu się łatwo wymiksować, najwyżej kaucja przepada.


Ostatnio zmieniony 04 cze 2019, 23:00 przez Użytkownik usunięty, łącznie zmieniany 1 raz.

Post Wysłano: 04 cze 2019, 22:59
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2011, 15:46
Posty: 4168
Samochód: DAF XF105.410
Lokalizacja: Wieluń / Wieruszów

Yarzyna radio jest ale wixa dobrze siadła i radio ściszone było. :)

Kierownik to ja swoją narzeczoną na Badoo poznałem. :lol:

_________________
09.09.2011r. Sylwek. Pamiętamy. [*]

Ex Naczelny Forumowy Kierowca z Powołania.
#BigosLover


Post Wysłano: 04 cze 2019, 23:27
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 sie 2005, 22:54
Posty: 706
Samochód: Stralis II 6x2
Lokalizacja: PSE

Daniel gratki nowej zabawki.
Ja myślałem, że z Kierownikiem dzieli nas więcej lat... A tu proszę jakie zaskoczenie. :mrgreen:

_________________
:twisted: Latam Iveco - i to całkiem daleko...


Post Wysłano: 05 cze 2019, 0:18

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 sie 2011, 22:06
Posty: 1775
Samochód: XF 105.460
Lokalizacja: STA

Porażka to, czy sukces? Daf od Nasiuśkowskiego

Obrazek

Kurła, nie dało się za nim jechać...raz wolniej, raz szybciej...to nie na moje nerwy... :)

Edler, a może i inni podpowiedzą - gdzie znajdę ceny promów D-SE-D i jak długo booking jest ważny?


Post Wysłano: 05 cze 2019, 1:36
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 sty 2008, 21:22
Posty: 1257
GG: 2291240
Samochód: R500, Actros 1844, FH 460
Lokalizacja: Szczecin

Sergiej też go wczoraj mijałem, leciał A11 na Kiełbasę. Na priv podrzucę ci numer do Pani od promów. Bookingi między Niemcami a Szwecja to tylko na konkretne godziny. Jedynie te krociaki na Danie są ważne przez dłuższy czas.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Post Wysłano: 05 cze 2019, 2:20

@Kierownik od razu wiedziałem , że jesteś z porządnego rocznika :D


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 2578 z 3479 [ Posty: 69574 ] Przejdź na stronę Poprzednia 12576 2577 2578 2579 25803479 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: