Strona 2517 z 3476 [ Posty: 69519 ] Przejdź na stronę Poprzednia 12515 2516 2517 2518 25193476 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 26 mar 2019, 21:45

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 wrz 2009, 10:09
Posty: 1137
GG: 0
Samochód: brak
Lokalizacja: KWI

Cytuj:
W sumie ja już ich wywaliłem jutro mają rozebrać resztę ścian i doprowadzić dom do porządku i na tym etapie się rozchodzimy. Myślałem że te żarty o budowlańcach są tylko żartami ale życie pokazało co innego. Najgorsze jest to [wycenzurowano] wszystkich co to nie oni itp. a jak przychodzi co do czego to człowiek nie wie czy ma się śmiać czy płakać.
Bo z ekipami budowlanymi jest podobnie jak z normalnymi kierowcami, mechanikami. Czyli bierze się ekipę z polecenia lub ogląda się ich wcześniejsze realizacje. Tylko jest taki problem z tymi firmami że często mają prace z terminami na kolejne lata i po drugie nie robią za marne grosze.
Cytuj:
A to Kolega usterki nie oglądał? :wink:
Tego programu nie podawaj jako wyznacznika bo jest on mocno przekoloryzowany i większość fachowców to samo Ci powie. Najbardziej podoba mi się gdy ktoś robi jakąś pracę w tym programie dobrze tylko dłużej czasowo i za to sobie odpowiedni policzy :wink:.

_________________
Bo życie człowieka to ciągła droga. Wilk 09 8) .


Post Wysłano: 26 mar 2019, 22:26
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3576
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

Też odradzam Prestigio.
Padła zaraz po gwarancji, a i przed się wieszała.

Jedeny plus, że dobrze nagrywała.
Zbieram na Orlenie, na tą za punkty, zobaczymy co to będzie.
Ważne że darmo :lol:

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Post Wysłano: 27 mar 2019, 8:55
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 31 paź 2008, 13:45
Posty: 944
Samochód: MERCEDES ACTROS MPIII 1844
Lokalizacja: Siedlce

Cytuj:
Bo z ekipami budowlanymi jest podobnie jak z normalnymi kierowcami, mechanikami. Czyli bierze się ekipę z polecenia lub ogląda się ich wcześniejsze realizacje. Tylko jest taki problem z tymi firmami że często mają prace z terminami na kolejne lata i po drugie nie robią za marne grosze.
Ja bym poszedł krok dalej.

Normalnych ludzi uważam, że jest nie więcej jak 15%, tyle samo jest skrajnych debili, a reszta to tacy przeciętniacy coś jak roboty, co im wmówisz to robią i resztę mają w dupie.

I tak jest WSZĘDZIE. Wystarczy spojrzeć na policjantów, jest kilku prawdziwych gliniarzy z pasji i to widać od pierwszego spotkania, nawet jak mandat ci wypisze to wiesz, że słusznie. Jest kilku skrajnych debili którzy walą mandaty za to że ktoś oddycha. A reszta to przeciętniacy, walą mandaty bo tak im każą, chcą odwalić 8h i iść leżeć przed TV.

W każdym jednym zawodzie tak jest. Budowlańcy, Mechanicy, Kierowcy, Księża itp.

Dlatego trzeba albo samemu robić, albo szukać po znajomych. Ja mam np. świetnego budowlańca i całkiem taniego, przy okazji to bardzo porządny, uczciwy człowiek. Jedyna wada, to że strasznie powoli pracuje. Mieszkanie 40m2 wykańczał bodajże coś koło 3 miesięcy. Kiedyś miał swoją firmę, ale przy tym tempie pracy to nawet na zus by nie zarobił :)

Gdyby każdy żył na 100% był w tych 15%, to sami pomyślcie, raj na ziemi :)

Zajeżdżasz na rozładunek, nikt nie robi ci łaski tylko zdejmuje. Pod firmą masz parking bo jakiś inżynier wysilił mózg i przewidział, że na strefie przemysłowej takie miejsce jest potrzebne. Jak nie możesz trafić policjant wskazuje ci drogę.

Marzenia, ale to jest właśnie te 15% ludzi, którym się chce, którzy wiedzą, że muszą się kształcić i którzy mają otwarty umysł.


Post Wysłano: 27 mar 2019, 11:12
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 paź 2005, 23:08
Posty: 1697
Lokalizacja: Chełmek

Porażka.
Aku wymieniony 1 lutego podziękował.... 10,90 V dwa miechy niemiał....
Centra super heavy do doopy....

Drugi 2 letni Centra po nocy 13,14 V - rewelacja.

Oryginalne wytrzymały 5 lat, później Kager włożyłem też 5 lat, teraz - brak słów....
Widać dokładnie co nowsze to gorsze.


Post Wysłano: 27 mar 2019, 11:18
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2011, 15:46
Posty: 4167
Samochód: DAF XF105.410
Lokalizacja: Wieluń / Wieruszów

Obecnie mam z Varty. 3 rok idzie o po weekendzie 24.3V. Podobno Bannery też dawają radę. Bynajmniej tak mnie poinformował elektromechanik, kiedy się go z ciekawości dopytywałem co by polecił.

Ps. Gdyby ktoś kiedyś próbował z Jeżowa do Skierniewic jechać drogą DW705 to jest objazd z uwagi na tonażówkę 10t rzeczywistej. Objazd do Rawy Mazowieckiej i następnie DW707 do Skierniewic.

_________________
09.09.2011r. Sylwek. Pamiętamy. [*]

Naczelny Forumowy Kierowca z Powołania.
#BigosLover


Post Wysłano: 27 mar 2019, 11:53

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 mar 2011, 14:19
Posty: 818
GG: 0

@Bauer co Ty tam gadasz, ciśniesz przez skierki normalnie nikt sie nie czepia lub przed skierkami w prawo pod 12t na debowa gore do T w lewo i jestes w skierkach kto by tyle km nadrabiał :D wiem bo to moja bliska okolica i conajmniej 2x w tyg tędy jeżdżę :mrgreen:

_________________
:mrgreen:


Post Wysłano: 27 mar 2019, 12:51

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 wrz 2010, 11:55
Posty: 3273
Lokalizacja: eu

Cytuj:
dawają radę. Bynajmniej tak mnie poinformował elektromechanik,
Obrazek


Post Wysłano: 27 mar 2019, 13:02
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 paź 2005, 23:08
Posty: 1697
Lokalizacja: Chełmek

Generalnie zaczynają się wykopki.
W Oświęcimiu zamykają wiadukt nad torami na DK44, remont pół roku.
W CZ na drodze 4 od Pragi w kierunku D zamknęli most na pół roku, objazd po zadupiach +60 KM czyli ponad godzina w plecy.
Także tego....


Post Wysłano: 27 mar 2019, 13:05

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5945

Ten przy McDonaldzie?


Post Wysłano: 27 mar 2019, 14:06
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 paź 2005, 23:08
Posty: 1697
Lokalizacja: Chełmek

Tak, ten most co na Bieruń...


Post Wysłano: 27 mar 2019, 16:06

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 lis 2016, 12:03
Posty: 46

Q.. .y j...ne francuskie najlepiej autostrady na dużych zamknąć i piździdołkami 70km nadrabiać do Calais.

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka



Post Wysłano: 27 mar 2019, 17:40

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 kwie 2014, 20:51
Posty: 1884

Dziś wymienialiśmy uszczelkę rozrządu i termostatu w BMW e36.
Jest powód by wieczorem się napić [emoji4]

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka



Post Wysłano: 27 mar 2019, 19:11

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5945

Cytuj:
Tak, ten most co na Bieruń...
Uuuu, od kiedy? Bo na necie artykuły sprzed 2 miesięcy, informujące jedynie o tym, że mają robić, ale bez konkretnych dat.


Post Wysłano: 27 mar 2019, 20:48

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 maja 2014, 17:45
Posty: 219
Samochód: Fiat Skoda
Lokalizacja: SRS

Niektóre takie perełki były ze chyba na niskopodwoziu je wywozili albo pod osłoną nocy :D
[/quote]
Nie no igły to to nie były ale na pewno same wjechały na te niskopodwozia :mrgreen: . Sam wiesz ile Pawlik tego ma na Rudzie. Nigdy dokładnie nie liczyłem ale z 30sztuk chyba będzie. Wiadomo że poszły największe klamoty. A mechaniki odpowiednio je skonfigurowali do ciepłego klimatu.

Nic nie napiszę. Nie jestem testerem kamerek. Miałem kiedyś Prestigio (odradzam), teraz Viofo.
Wlazlem kiedyś na https://www.wideorejestratory24.info/?m=1
Poczytałem. Nie oszukujmy się, to komercyjny blog. Ale info jest tam ok. Poogladalem w hd filmiki z viofo (dzień /noc) i mnie przekonała jakość do ceny. To wszystko.
Żona ma viofo w służbowym, ja teraz też i powiem Ci, że jest to ok. Nie wiem jak inne marki. Nie miałem czasu ani chęci szperać po necie za każdą marką.

Dzięki za odpowiedz zawsze coś wiem więcej. Jest tego teraz tyle na rynku że głowa mała a każdy zachwala swoje. Ja miałem kamerkę od Viakena kupioną właściwie przez przypadek. Co do samych nagrań to jakiś zastrzeżeń nie mam tylko jakość wykonania już taka sobie . A przede wszystkim zasilacz z kablem po prostu tandeta. Właśnie po ponad czterech latach padła i szukam czegoś w rozsądnych pieniądzach. Nie potrzebuje kamerki z milionem dodatków , ma to być przysłowiowy dupochron w razie W na drodze i na parkingu na rozładunku.

_________________
Kierowca z Biedronki , inni kierowcy patrzą na mnie z politowaniem :?


Post Wysłano: 27 mar 2019, 20:58

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 gru 2010, 23:04
Posty: 5085
Samochód: orange i grafitowy

używam MIO MIVUE DRIVE 65 FULL EUROPE LM TRUCK - nawigacja łącznie z kamerką sprawuje sie bez zastrzeżeń i bardzo dobrze widać na nagraniu co i kto nabroił.

_________________
nie cytuję postów innych użytkowników :idea:


Post Wysłano: 27 mar 2019, 22:57
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2006, 10:43
Posty: 727
Lokalizacja: Lublin

Bauer, wołałem Cię dziś w południe na radiu na DK91 na wysokości Jarostów, ale bez odzewu :P wcześniej mijanka z Kondziem310 koło Pleszewa.


Post Wysłano: 27 mar 2019, 23:17
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 sty 2012, 16:41
Posty: 862
Lokalizacja: POS

Potwierdzam , zgadza się wszystko .

A ja wpadłem na niemiecka dwójkę od dawna mnie tu nie było , ale No nic się nie zmieniło .

_________________
DAF 95XF 430


Post Wysłano: 28 mar 2019, 8:58
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2011, 15:46
Posty: 4167
Samochód: DAF XF105.410
Lokalizacja: Wieluń / Wieruszów

Kurde a to ciekawe, bo za rondem wpuszczałem gościa Renatą, aby się włączył do ruchu i potem nic nie słyszałem. Możliwe, że z przyzwyczajenia skręciłem radio. A czym tam goniłeś? Ja bujałem krajówkę z Mszczonowa do Złoczewa. ;)

_________________
09.09.2011r. Sylwek. Pamiętamy. [*]

Naczelny Forumowy Kierowca z Powołania.
#BigosLover


Post Wysłano: 28 mar 2019, 9:06
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 lip 2005, 20:55
Posty: 2885
GG: 1
Lokalizacja: Gdynia

A co z tematem Co Gdzie Kiedy i czym? Od prawie 2 miesiecy lezy.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Post Wysłano: 28 mar 2019, 9:09
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2011, 15:46
Posty: 4167
Samochód: DAF XF105.410
Lokalizacja: Wieluń / Wieruszów

A co ma być? Istnieje, żyje a nawet wczoraj ostatni post był dodany po godzinie 13.

_________________
09.09.2011r. Sylwek. Pamiętamy. [*]

Naczelny Forumowy Kierowca z Powołania.
#BigosLover


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 2517 z 3476 [ Posty: 69519 ] Przejdź na stronę Poprzednia 12515 2516 2517 2518 25193476 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: