Strona 2507 z 3477 [ Posty: 69533 ] Przejdź na stronę Poprzednia 12505 2506 2507 2508 25093477 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 17 mar 2019, 21:00

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 wrz 2010, 11:55
Posty: 3274
Lokalizacja: eu

Cytuj:
W Kędzierzynie-Koźle most na kanale w ciągu DK40 jest zamknięty? Bo najkrócej byłoby mi tamtędy przejechać, a żadna nawigacja nie chce mnie tamtędy puścić.
DK40 jest zamknięta pomiędzy tymi mostami bo robią tam kanalizację. Trzeba objazdem. Napisz skąd dokąd to może Ci pomogę.
https://i.imgur.com/TNdOFqO.png


Ostatnio zmieniony 17 mar 2019, 21:04 przez dies_nefastus, łącznie zmieniany 1 raz.

Post Wysłano: 17 mar 2019, 21:02

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 maja 2014, 17:45
Posty: 219
Samochód: Fiat Skoda
Lokalizacja: SRS

Ten most już chyba zrobili. Tam coś grzebią z kanalizacją na 40. Od stronym Ujazdu dojedziesz do skrzyżowania 40 z Tuwima obok Biedronki. A z drugiej strony do pierwszego skrzyżoeania za remontowaną śluzą. Na sklepie w Kędzierzynie babki gadały że po wakacjach mają to dopiero otworzyć. Ale jak będzie to kto wie.

_________________
Kierowca z Biedronki , inni kierowcy patrzą na mnie z politowaniem :?


Post Wysłano: 17 mar 2019, 21:29

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 wrz 2009, 10:09
Posty: 1137
GG: 0
Samochód: brak
Lokalizacja: KWI

Kolego Ociu Ty się nie przejmuj z tymi przypadkami bo gdzie się drwa rąbie tam drzazgi lecą. Jakieś dwa tygodnie temu jak były te wichry na głowę i plecy spadła mi maska od samochodu służbowego, przy wykonywaniu O.C. (w skrócie napisze że spanie przez dwie noce były ciężkie) szczęście było takie że kolega z firmy podniósł tą maskę bardzo szybko.
Cytuj:
Ale co poruchasz, to Twoje :D
Nie chcę Ciebie rozczarować, ale wcale tak łatwo, przy wykonywaniu usług w tym temacie nie jest :wink: . Powiem inaczej w bajki na dobranoc nie wierz.
Cytuj:
To tak jak ja. Wolę jechać do pracy, wrócić w nocy, niż 2h montować żyrandole, czy syfon pod zlewem, lub co gorsze listwy przypodłogowe - dramat :) .
Bo tak na dobrą sprawę nikt nie lubi takich dodatkowych czynności po tygodniu pracy, mało tego gdy jeszcze ktoś z najbliższych Ci to nad rzuca. Ja sam za to lubię (jak mam czas -element względny) pogrzebać w domu z montażami lub w garażu, przy maszynie w ten sposób się resetuję po użeraniu się z klientami, magazynami, firmami i bezcelowym staniu.
Cytuj:
Z Williamsa wszyscy uciekają nawet bez tego. Nawet Lowe spierniczył widząc co się święci, mimo, że jest udziałowcem. Dziwne to wszystko jest, bo silnik mają przecież Mercedesa, gdzie cała reszta stawki głównie na tym traci.
Z tego co słyszałem to Lowe został usunięty, a nie sam się wycofał tak że jednak to jest różnica. Odnośnie drugiej sprawy to w Williamsie jest problem z siłą docisku, a dokładnie z jej brakiem (czyli aerodynamiką) nie z silnikiem. Zobacz co się działo rok wcześniej w Mclarenie i niby problemami z silnikami Hondy. Według mnie był tam ten sam problem co w Williamsie w tym roku.
Co do Roberta to dajcie mu czas niech się wprawi w końcu miał długi rozbrat z Formuła 1, a po drugie nie ma już co udowadniać ścigał się w Formule 1 jako pierwszy Polak i o czym większość z Was nie pamięta w 2013 r. został Mistrzem Świata w rajdach samochodowych WRC 2 też jako pierwszy w historii.

_________________
Bo życie człowieka to ciągła droga. Wilk 09 8) .


Post Wysłano: 17 mar 2019, 22:23

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5946

Cytuj:
DK40 jest zamknięta pomiędzy tymi mostami bo robią tam kanalizację. Trzeba objazdem. Napisz skąd dokąd to może Ci pomogę.
https://i.imgur.com/TNdOFqO.png
Cytuj:
Ten most już chyba zrobili. Tam coś grzebią z kanalizacją na 40. Od stronym Ujazdu dojedziesz do skrzyżowania 40 z Tuwima obok Biedronki. A z drugiej strony do pierwszego skrzyżoeania za remontowaną śluzą. Na sklepie w Kędzierzynie babki gadały że po wakacjach mają to dopiero otworzyć. Ale jak będzie to kto wie.
Potrzebuję z A4 dojechać na Szkolną, później przejechać na Piękną i wrócić na A4. Z tego co piszecie, to przez Ujazd do Szkolnej dojadę, później trzeba się będzie wrócić do DW426, przez Szpaków-Brzechwy-Grunwaldzką dojechać w drugie miejsce i tą samą drogą, przez Ujazd wrócić do A4. Ewentualnie pojadę przez DW408 i Starą Kuźnię.
Jeśli się pomyliłem - poprawcie. Ale ogólnie dzięki za pomoc.


Post Wysłano: 17 mar 2019, 22:42

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 maja 2014, 17:45
Posty: 219
Samochód: Fiat Skoda
Lokalizacja: SRS

Tak by wychodziło zrobić tak jak napisałeś. Tylko nie wiem czy tam jakiegoś tonażu nie postawili. Na Tuwima byłem jeszcze w 2018r a na Kędzierzyn to 408 latamy. W najgorszym wypadku pojedziesz tym objazdem są tam znaki ale to prawie do Kotlarni się trzeba wracać lipa straszna.

_________________
Kierowca z Biedronki , inni kierowcy patrzą na mnie z politowaniem :?


Post Wysłano: 18 mar 2019, 7:15

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 kwie 2009, 9:45
Posty: 114
Samochód: Volvo
Lokalizacja: Ool

Temat z K.Koźlem to na tym objeździe tam od strony Ujazdu jak pojedziesz to jest niski wiadukt ja mam 4.05 wysokości i lewa strona jak pójdziesz to przejdziesz ale bardzo wolno i na poduchach cały zestaw musiałem opuścić . Innej drogi wg. mnie nie ma rozmawiałem z miejscowymi i tylko ta droga jest co kolega o ciucma podał . Sorki dies to podał


Post Wysłano: 18 mar 2019, 10:54

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 maja 2014, 17:45
Posty: 219
Samochód: Fiat Skoda
Lokalizacja: SRS

Możliwe że na tym objeżdzie jest jakiś wiadukt. Nie jechałem jeszcze tam ,bo nie było potrzeby. Tylko od strony Gliwic na 408 jest znak że jest tam objazd dorogi 40 dla ciężarówek. Wychodzi na to że jeśli będzie tonaż na tej drodze co wyczajił Luka to najrozsądniej będzie przez a4 do 408 na około.

_________________
Kierowca z Biedronki , inni kierowcy patrzą na mnie z politowaniem :?


Post Wysłano: 18 mar 2019, 11:41
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 31 paź 2008, 13:45
Posty: 944
Samochód: MERCEDES ACTROS MPIII 1844
Lokalizacja: Siedlce

Co do tego po***a z Nowej Zelandii to niestety, ale kara śmierci musi być przywrócona. Tak samo dla muslimów, tylko dla nich kara śmierci powinna być taka, żeby była nauczką dla innych, żeby nie sądzili że pójdą do nieba.

Sadystyczne, ale przez bierność porządnych ludzi takie rzeczy będą się nasilać.

Podobnie jak jakiś poj*b zaatakuje kogoś nożem, to tak samo kara śmierci. Mojego przyjaciela, żony brat tak stracił życie, wracał z kumplami z baru i się złapali z drugą grupą, typ wyciągną nóż i koniec. I co mu zrobią? 10 lat dadzą?

Brutalne, ale jestem zdania, że za odebranie życia, albo roboty w kopalni i płacenie na rzecz rodziny "alimentów" albo do piachu.


Post Wysłano: 18 mar 2019, 14:13

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 wrz 2013, 15:58
Posty: 449
Lokalizacja: OB

Atego, ja kupiłem w ic elektrozawór fiamma, ale o zbyt małej średnicy (fi 6) i trąba się nie rozkręca do pełnego j...nięcia. Do tego zrobiłem błąd i idąc po najmniejszej linii oporu podłączyłem wszystko zamiast ori trąbki bez przekaźnika, przez co upaliło styk w kierownicy.

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka



Post Wysłano: 18 mar 2019, 15:53
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 lut 2012, 17:34
Posty: 1907
Samochód: w ETS'ie
Lokalizacja: Sthlm

I cyk odwecik w Ultrechcie.


Wysłane z Nokii 3310 za pomocą Tapatalk

_________________
Jeździłem na swoim zanim to było modne
Żyj tak żeby na starość powiedzieć: kuurła kiedyś to było


Post Wysłano: 18 mar 2019, 17:15
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2012, 14:41
Posty: 2653
Samochód: F90 19.362
Lokalizacja: SY

Dzisiaj wymienialiśmy baterie w moim TGS, poprzednie były od nowości 2012r, jeden zaczął coś mocno kuleć i po kilkunastu godzinach postoju umierał. Normalnie aż chciałoby sie je pogłaskać i pogratulować takiego wyniku :D Auto z kabina dzienną bez Webasta, lodówek i innych gadżetów, tylko rozruch i ogień.

_________________
"Zawsze choć przez chwile chciałem jeździć TIRem"


Post Wysłano: 18 mar 2019, 20:15

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 cze 2017, 23:00
Posty: 124

GrzegorzPP ten meczet w NZ który został zaatakowany wcześniej był na czarnej liście FBI i CIA. Ponieważ Imamowie radykalizowali w nim młodzież która później rozsiewała dżichat na Bliskim Wschodzie i czekała za nadejściem Mahdiego. To między innymi z tego meczetu wywodzili się zabici przez amerykańskiego drona terroryści w 2016 roku na terenie Jemenu wschodniego.


Post Wysłano: 18 mar 2019, 20:21

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5890
Samochód: Volvo FH

No tak, tylko jeśli służby wiedziały że tam się taki proceder odstawia, to ten meczet powinien być zamknięty, zlikwidowany już dawno.
Jeśli by temat przeniósł się gdzie indziej, to likwidujemy kolejny, i tak do skutku.

Przez bierność rządów i służb, jakiemuś szajbusowi odbiło i wystrzelał ludzi. Gdyby wcześniej ktoś w legalny sposób interweniował ci ludzie by żyli, tyle że pewnie u siebie w kraju.

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 18 mar 2019, 20:31

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 cze 2017, 23:00
Posty: 124

Trudno się z Tobą nie zgodzić. Nie mniej jednak życie nie jest idealne. Brytyjskie służby specjalne, tj. MI5, taki ichniejsze ABW, ocenia że do 70% meczetów w Anglii indoktrynuje młodzież na wahhabityzm i robi z nich ortodoksów.
Co do postulatu tych zamachowców w NZ. Oni się również odnosili do grobu tej 11 letniej dziewczynki w Szwecji która zginęła z rąk ISIS (jeżeli dobrze pamiętam) który tylko w tym roku był niszczony 30 krotnie.

Ekstremizm zawsze będzie rodził ekstremizm.


Post Wysłano: 18 mar 2019, 20:39

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5890
Samochód: Volvo FH

Jeśli tak jest, to trzeba te problematyczne 70% meczetów zlikwidować, tak profilaktycznie.
Same plusy, mniej ortodoksów, i mniej muslimów w ogóle, i jeszcze nie ma ryzyka że ktoś ich wystrzela.

Baby profilaktycznie potrafią se cycki amputować, jest to działanie dużo bardziej drastyczne, niż zlikwidowanie ośrodków produkcji potencjalnych zamachowców.

Od dawna wiadomo, że lepiej zapobiegać niż leczyć.

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 18 mar 2019, 21:04

Utopia, nie mogą się żyjących w polach w okolicach Calais pozbyć, a ty chcesz 70% meczetów likwidować.


Post Wysłano: 18 mar 2019, 21:16
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lip 2008, 9:52
Posty: 1612
GG: 1
Samochód: osobowy

I w sumie do sedna dochodzimy. Oni jeszcze cokolwiek mogą zrobić u siebie?

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=hpiIWMWWVco


Post Wysłano: 18 mar 2019, 21:30

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5890
Samochód: Volvo FH

Niby utopia, ale cała zadyma z nachodźcami, jeśli w Europie nie będą podjęte tego typu drastyczne działania, to dla nas to źle się skończy. Nie będzie wojny, oni mają po 5-6 dzieci, my statystycznie po 1,5 na rodzinę.
Za 30 lat, poprostu wymrzemy, a oni tu zrobią to samo co u siebie.
A zakładając że Polska jakoś się uchowa, to będzie odizolowana, i zniszczą nas gospodarczo.
Bo my zamiast się bogacić, rozwijać, uniezależniać, stawać się potęgą gospodarczą i być może militarną, to rozwalamy kasę na 500+, 300+, emerytura+, i całą tą socjalną patologię.

Cała nadzieja, że narody Europy się ogarną. I lepiej żeby to było szybko.

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 18 mar 2019, 21:38
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 lip 2005, 20:55
Posty: 2885
GG: 1
Lokalizacja: Gdynia

Co Ci da ze zlikwidujesz 70% meczetów? Zejdą do podziemia i rozejda się po świecie tak ze nie będziesz mógł ich kontrolować. Coś jak z Polskim Państwem Podziemnym. Lepij! To ich w getta pozamykać ;) pełna kontrola :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Post Wysłano: 18 mar 2019, 21:43
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lip 2008, 9:52
Posty: 1612
GG: 1
Samochód: osobowy

Cytuj:
Lepij! To ich w getta pozamykać ;) pełna kontrola :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
To by musieli się niemcy tym zająć, mają doświadczenie.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=hpiIWMWWVco


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 2507 z 3477 [ Posty: 69533 ] Przejdź na stronę Poprzednia 12505 2506 2507 2508 25093477 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: