Strona 2398 z 3479 [ Posty: 69574 ] Przejdź na stronę Poprzednia 12396 2397 2398 2399 24003479 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 24 lis 2018, 22:00
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 gru 2005, 20:01
Posty: 2595
Samochód: Szybki
Lokalizacja: Szczecin

Cytuj:
U mnie np. Jest tak, że jedni za swoje myją auto i nawet nie wolają o zwrot
Poważnie?

_________________
Przyłożenie zewnętrznego silnego magnesu do czujnika ruchu (impulsatora) zamontowanego przy skrzyni biegów skutkuje wyrównaniem pola elektromagnetycznego w cewce nadajnika, a w rezultacie prowadzi do tego, że tachograf otrzymuje sygnał odpowiedni dla pojazdu nieruchomego.


Post Wysłano: 24 lis 2018, 22:24
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3576
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

Jeżeli są tępaki, co leja za swoje...
To myjnia mnie osobiście nie zdziwi... :mrgreen:

Tata kasy na myjnię nie da, ja brudnym nie pojadę.
Patrząc w drugą stronę...

U nas jest as, który składu nie mył 3 lata.
Już mu palcem napisałem ”projekt NASA, nie myć do końca świata"
Sam właściciel pojechał na myjnię... Kierowca ma wyjechane...

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Post Wysłano: 24 lis 2018, 22:26
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 gru 2005, 20:01
Posty: 2595
Samochód: Szybki
Lokalizacja: Szczecin

Nie no z całym szacunkiem, jakby na bazie było miejsce i środki to umyłbym sam bez wołania o siano - dla siebie samego. Ale jak miałbym 100 zł dać na myjnie fury z własnej kieszeni to niestety - eksperyment NASA. Szczęśliwie mój dziad na takie rzeczy nigdy nie szczędził i dwa razy w miesiącu na myjni się zjawiałem. Chyba, że robota była brutalnie poukładana to wiadomo że czyste auto < sen :D

_________________
Przyłożenie zewnętrznego silnego magnesu do czujnika ruchu (impulsatora) zamontowanego przy skrzyni biegów skutkuje wyrównaniem pola elektromagnetycznego w cewce nadajnika, a w rezultacie prowadzi do tego, że tachograf otrzymuje sygnał odpowiedni dla pojazdu nieruchomego.


Post Wysłano: 24 lis 2018, 22:42

Że tak powiem wszystko to jest UJ.. Były pracodawca stwierdził że myjnia jest za droga i dawał żetony na myjnie ręczna bez żadnej chemii, więc przebicie to. :D


Post Wysłano: 24 lis 2018, 23:00
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 lut 2012, 17:34
Posty: 1907
Samochód: w ETS'ie
Lokalizacja: Sthlm

No to powiedzcie mi do jakiej kwoty to ujowa stawka i od ilu transport sie opłaca na ten moment? ;)


Wysłane z Nokii 3310 za pomocą Tapatalk

_________________
Jeździłem na swoim zanim to było modne
Żyj tak żeby na starość powiedzieć: kuurła kiedyś to było


Post Wysłano: 24 lis 2018, 23:13
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 19 mar 2014, 18:40
Posty: 579
Samochód: Januszowa Magnolia
Lokalizacja: TOS

U nas stary za umycie na bazie dawał 50zł. Ale odkąd zrobił kostkę mamy zakaz mycia na bazie. Jedynie myjka po drodze. Jedyny zakaz to nie myć tydzień w tydzień. Tak co dwa tygodnie.
Co ciekawe są jeszcze firmy gdzie kierowcy potrafią płacić za swoje za parkingi itp. U nas stary za wszystko zwraca, nawet rozgałeźniki są jego. Moje jedynie są tabliczki, kamera, navi. Zresztą teraz mandat mi przyszedł z rajchu 15ojro za prędkość i powiedział że zapłaci. Do ostatniego mandatu za 90 na landzie też dał połowę. Jedynie za mandaty za lampki mi nie zwraca ale już grubo przed założeniem ostrzegał że tak będzie :D

_________________
Kto nie skacze ten z ITD!
Naczelny forumowy kierowca Magnumek.


Post Wysłano: 24 lis 2018, 23:24

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 sie 2011, 22:06
Posty: 1775
Samochód: XF 105.460
Lokalizacja: STA

Tam do Kierownika to trza wysłać tego mamlasa z cystern, co on to jest Kierowca a nie mechanik ani myjkowy, to Mu zaraz tam kierowców ustawi odpowiednio :D

Za dawnych czasów jak pod Ewalsem jeździłem, to co naczepę zmieniłem to na myjkę jechałem...ale się kapnęli i musiałem zgłaszać, że chcę się umyć :)


Post Wysłano: 25 lis 2018, 1:25
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 paź 2006, 19:02
Posty: 1468
GG: 1

Rozumiem, że ten mamlas z cystern to ja :)

Jeśli tak to dla mnie to jak najbardziej komplement :)
"" Prywaciarze""też się z nas śmieją, że Panowie Kierowcy jesteśmy pod koncernami :) Beczki to się myje tylko dlatego że się przedstawiciele z koncernów czepiaja jak brudna często na cpn przyjeżdża :) Żeby z własnych gotówką zapłacic to trza mieć nierówno pod kopułą trochę :)


Post Wysłano: 25 lis 2018, 9:01

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5896
Samochód: Volvo FH

Ale tu nie ma mowy o płaceniu ze swoich, tylko ktoś tam czasem zapomnie o tym że położył swoje, a przypomina mu się przy następnej wypłacie.

Też bym swojej kasy do nie swojego wozu nie dokładał.

Generalnie, chodzi o to, że jeden poświęci te pół godz i 30zł żeby nie jeździć aż tak bardzo brudnym wozem, a drugi ma tak zabity błotem że pryncypał mówi "jedź na myjkę", a kierowczykowi szkoda te 30min czasu.
O syfie w kabinie nawet nie wspomnę.

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 25 lis 2018, 10:31

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 maja 2014, 9:00
Posty: 1154
Samochód: Scania R410
Lokalizacja: Będzin

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.
Ja tam teraz z przyjemnością myje zestaw,fajna sprawa samemu umyć karcherem.Uj z tym że na drugi dzień w ogóle nie wygląda że by wczoraj myty :mrgreen:

Obecnie jak dobrze pójdzie to prawie złotówka za kilometr wyjdzie do wypłaty.Dlatego czasem lepiej odpuścić jazdę na swoim i poszukać dobrego pryncypała ;) Dobrze wiemy żę jednym czy dwoma zestawami świata nie zwojujesz i co miesiąc będzie gonitwa aby przypadkiem nic się nie wysrało bo cały plan idzie w pi..u

Nawet nie chce myśleć za jakie stawki u mnie stary jeździ,przy średnim spalaniu 44litry,taborze ojro 5/6,zusie 3950 się opłaca :lol:

_________________
"Ja to jestem tradycjonalista,wolałbym rzepa zapiąć niż jakieś promy wbijać' -Król Dystrybucji 2019


Post Wysłano: 25 lis 2018, 10:33
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 kwie 2006, 15:36
Posty: 3145
GG: 997
Samochód: 1948
Lokalizacja: CG

Teraz się zacznie... :D

_________________
Wodociągi Kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje.


Post Wysłano: 25 lis 2018, 10:44
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3576
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

Wczoraj był 24, ale listopad :D
Jeszcze miesiąc pany, co wy takie wyrywne :)

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Post Wysłano: 25 lis 2018, 10:44

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 maja 2014, 9:00
Posty: 1154
Samochód: Scania R410
Lokalizacja: Będzin

Niedzielny kij w mrowisko!!!

_________________
"Ja to jestem tradycjonalista,wolałbym rzepa zapiąć niż jakieś promy wbijać' -Król Dystrybucji 2019


Post Wysłano: 25 lis 2018, 11:00

Yarzyna pewnie robisz w pralni pieniędzy.
Wszyscy dobrze wiemy , że transport się nie opłaca :D


Post Wysłano: 25 lis 2018, 11:02

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5896
Samochód: Volvo FH

Ta, albo śniło Ci się w nocy, i pomyliłeś tą 1zł/km z rzeczywistością.

Chyba że będziesz robił ze 4000km miesięcznie, to faktycznie szał.

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 25 lis 2018, 11:03
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 kwie 2005, 23:22
Posty: 2434
Samochód: Scania
Lokalizacja: Jelcz Laskowice

No no. Mnie to tylko ciekawi kiedy ten super - szef przestanie byc jako taki przedstawiany, a zamiast tego pojawia sie teksty typu dziad, złodziej, niech se sam myje tym karcherem, auto niesprawne, obciążyć to on sobie może, najtansze opony i części, idę do sądu, itd.
Bo to stały schemat u prawie wszystkich - nowa robota? Super hiper, u dziada sie nie robi! A kiedy przychodzi do konieczności zmiany tejże pracy, to przedstawiany obraz zmienia sie o 180 stopni ;-)


Post Wysłano: 25 lis 2018, 11:08

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 maja 2014, 9:00
Posty: 1154
Samochód: Scania R410
Lokalizacja: Będzin

Niech będzie wasza wersja ;)

Ufff,dobrze ze jedna osoba z forum zna temat i wie ze to nie żadna ściema.Oczywiście kilka minusów by się znalazło ;)

A co do opon??Jedna Sawa już nie wytrzymała i trzeba było zmieniać.Na taką robotę jaką robimy porządne opony się po prostu nie opłacają na naczepe.

@Kierownik
Trafiaja się dniówki gdzie nie wyjeżdżasz z hałdy tylko kręcisz się w promieniu +- 5km . Dlatego jak łatwo się domyśleć srednia zarobionej złotówki do km idzie zdecydowanie do góry :)

9 zł jako miejscowy powinieneś znac firmę.Po więcej zaprasza na pw :D

_________________
"Ja to jestem tradycjonalista,wolałbym rzepa zapiąć niż jakieś promy wbijać' -Król Dystrybucji 2019


Post Wysłano: 25 lis 2018, 12:03

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5896
Samochód: Volvo FH

Ja to Ci życzę jak najlepiej, ale sądzę, że za nie długo, będzie jak Michu pisze. "Dziad, i złodziej, nie będę, robił!"

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 25 lis 2018, 12:26

ktoś tu pracuje dłużej niż ja w jednej firmie? ponad osiem lat w jednym kołchozie! i miesięcznie robię czasami ze 4 tysiące km, to nawet więcej niż złotówka za km :)


Post Wysłano: 25 lis 2018, 12:50

Stoję właśnie na pompie przy A7 w De.Przyjechały policaje i wygnały wszystkie kamiony , które krecily pauzę na miejscach dla osobówek...


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 2398 z 3479 [ Posty: 69574 ] Przejdź na stronę Poprzednia 12396 2397 2398 2399 24003479 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: