Strona 22 z 28 [ Posty: 551 ] Przejdź na stronę Poprzednia 120 21 22 23 2428 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 23 paź 2011, 17:15

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 wrz 2011, 19:35
Posty: 48
GG: 0
Lokalizacja: Rzeszów

Dzięki bardzo za pomoc :)


Post Wysłano: 23 paź 2011, 18:14

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 wrz 2011, 2:21
Posty: 64
GG: 0

http://wizura.pl/waga_ciezka/ksiazka.jpg

Tu przykład jak się wypełnia kontrolbuch, ale oczywiscie kombinujesz tak jak Ci na reke i tak aby bag się nie zorientowało


Powodzenia i miłych wspomień z tras :)


Post Wysłano: 23 paź 2011, 22:04

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 paź 2011, 21:56
Posty: 1
GG: 0

Witam ,

Chciałbym znaleźć pracę na busie , jestem z woj świętokrzyskiego ,
Czy możecie podać mi jakieś firmy do których mógłbym zapukać , i otrzymać pozytywną wiadomość.
Firmy z woj. świętokrzyskiego , śląskiego .

Na początek wolał bym przejazdy po kraju .

Mieszkam w okolicy oddalonej od Kielc o 70 km i Częstochowy 70 km .
Włoszczowy 30 km .

Pozdrawiam serdecznie !


Post Wysłano: 28 paź 2011, 20:15
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 maja 2009, 21:04
Posty: 197
Samochód: Scania 124L Topline

Witam

poszukuje pracę jako kierowca do 3,5 tony czyli na busa.
Jestem z województwa Łódzkiego i posiadam doświadczenie
Jeśli możecie to podajcie jakie firmy co posiadają busy do 3,5 Tony

za odp wielkie dzięki


Post Wysłano: 30 paź 2011, 20:53

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 paź 2011, 19:56
Posty: 17
GG: 1728566
Samochód: MB vito

Witam mam na imie dominik prowadze wlasna fimre ktora zajmoje sie zabespieczeniem p.poż. i konserwacja gasnic ale ostatnio w tym interesie krucho chciałbym jezdzic na miedzynarodowce znalazlem nawet firme oferuja 29 groszy za kilometr wyjazdy w systemie 4/1.5 tyg niemam doswiadczenia na miedzy narodwce a doswiadczenie na busach posiadam bo pracowalem w warszawie na fordzie transicie a w domu posiadam mb vito i t4 gdzie jezdzi sie po calej polsce
Przeczytałem pare postow w tym temacie i trochszke sie zdziwielem jak mozna narzekac na spanie w busach ja w vitku spalem 6 miesiecy bo trasy byly tygodniowe czasami 2 tyg co otym sadzicie jazda na przezutach 4 tyg w trasie potemdo domu i znow inne auto prosze o wasze opinie zaznaczam ze auta to mb sprinet max blaszak z dwoma luzkami lub ford transit firana z kurnikem auta prawie nowe bo 4 letnie pozdrawiam

_________________
Jak maszyna nie gwizda to operator jest piz**


Post Wysłano: 30 paź 2011, 21:41
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 20 maja 2010, 12:11
Posty: 406
GG: 6451835
Samochód: Crafter
Lokalizacja: Strzegom/Jaroszów [DK5]

Cytuj:
ja w vitku spalem 6 miesiecy bo trasy byly tygodniowe czasami 2 tyg
No to w takim wypadku już nic Ci nie straszne. :D

_________________
ford transit/volvo fh.


Post Wysłano: 31 paź 2011, 0:28

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 sty 2009, 21:15
Posty: 134
GG: 1
Samochód: FH 12 460

Cytuj:
Witam mam na imie dominik prowadze wlasna fimre ktora zajmoje sie zabespieczeniem p.poż. i konserwacja gasnic ale ostatnio w tym interesie krucho chciałbym jezdzic na miedzynarodowce znalazlem nawet firme oferuja 29 groszy za kilometr wyjazdy w systemie 4/1.5 tyg niemam doswiadczenia na miedzy narodwce a doswiadczenie na busach posiadam bo pracowalem w warszawie na fordzie transicie a w domu posiadam mb vito i t4 gdzie jezdzi sie po calej polsce
Przeczytałem pare postow w tym temacie i trochszke sie zdziwielem jak mozna narzekac na spanie w busach ja w vitku spalem 6 miesiecy bo trasy byly tygodniowe czasami 2 tyg co otym sadzicie jazda na przezutach 4 tyg w trasie potemdo domu i znow inne auto prosze o wasze opinie zaznaczam ze auta to mb sprinet max blaszak z dwoma luzkami lub ford transit firana z kurnikem auta prawie nowe bo 4 letnie pozdrawiam
Jeśli prosisz o opinie to najpierw zapoznaj się ze słownikiem ortograficznym, później proponuję cofnąć się w czasie do szkoły podstawowej, przypominając sobie zasady interpunkcji, gdyż twój post jest trudny do rozszyfrowania, czytając go jednym tchem.

P.S. Prowadzisz własną firmę :?: :?: :shock:

_________________
:)


Post Wysłano: 31 paź 2011, 13:46
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 20 cze 2010, 14:23
Posty: 490
GG: 1
Samochód: MB Atego
Lokalizacja: Białystok, Polska B

Sprinter blaszak, z dwoma łóżkami, to jakaś wersja exclusive tego modelu?

_________________
Karta rowerowa - 2005r.

Mowa jest srebrem, a milczenie złotem...


Post Wysłano: 31 paź 2011, 13:52

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 sie 2008, 12:21
Posty: 488
Samochód: DAF XF 106.460
Lokalizacja: Rybnik

Cytuj:
auta prawie nowe bo 4 letnie
Uwierz mi że jeżeli są to auta jeżdżące ciągle w międzynarodówce i na dodatek w takim systemie jak piszesz, to "nowymi" ich na pewno nazwać nie można. Poczytaj sobie o miesięcznych przebiegach na busach i będziesz wiedział o czym piszę.


Post Wysłano: 31 paź 2011, 16:19
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 lis 2010, 18:26
Posty: 1921
Samochód: Żółtek
Lokalizacja: Warszawa/Żychlin

Po 4 latach to już silnik zajechany na śmierć praktycznie jak się lata po 20 tys km na miesiąc. Po 4 latach jak łatwo policzyć takie auto ma prawie milion nastukane, a wątpię, że któreś młodsze auto tyle przejeździ dziś. Na międzynarodówkę to naprawdę trzeba być zorganizowanym i poukładanym człowiekiem. Podziwiam tych jeżdżących po 4 tygodnie, ale też dziwię się im bardzo.


Post Wysłano: 31 paź 2011, 20:00

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 sie 2010, 12:05
Posty: 34
GG: 0

orientujecie się ile pracodawcy płacą na busie przy 5 dniach jazdy od poniedziałku do piątku?


Post Wysłano: 31 paź 2011, 20:07

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 sie 2008, 12:21
Posty: 488
Samochód: DAF XF 106.460
Lokalizacja: Rybnik

Albo stała stawka, albo płacone od kilometra + różnego rodzaju dodatki. Kwoty są przeróżne.


Post Wysłano: 31 paź 2011, 21:26

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 paź 2011, 19:56
Posty: 17
GG: 1728566
Samochód: MB vito

Odpowiadajac na wasze pytania tak prowadze własną firme która zajmuje się zabezpieczeniem przeciw pożarowym oraz corocznymi przeglądami gaśnic.
Co do wypowiedzi longa zgadzam sie z toba że autami nowymi ich nazwać niemożna ale tak twierdzi kobitka od spedycji więc napisałem co mi powiedzieli.Dziś dzwoniłem do nich i prosili abym stawił sie w firmie w przyszłym tygodniu żeby podpisać umowe jakieś szkolenie odbyć i w droge.
Dla mnie to jest lepiej bo praca z własną działalnością gospodarczą więc jeśli mi niebędzie pasowało zawsze moge podziękować po tych 4 tyg i stratny raczej niebęde. Co do mercedesów z podwójnymi łużkami to zabudowy mają spojkaru nie ukrywam widze wygode w takiej kabinie.
Co do spania w vitku jest to typowa zabudowa holenderska troszke przerobiona przezemnie jakieś firanki kołderka poduszka ale, zaraz pojawia sie komentarze że skoro prowadze własna firme dlaczego spie w aucie a, nie w hotelu odpowiedz jest prosta jest to tańsze.
Mam do was koledzy pytanie jak wyglądaja te cemery bo tak jak napisałem doświadczenia na miedzynarodówce niemam prawie żadnego oprocz wyjazdu właśnie po witka do belgii. Ps. prosze o rady i pytanie z checią odpowiem a i soory za błedy.

_________________
Jak maszyna nie gwizda to operator jest piz**


Post Wysłano: 31 paź 2011, 21:51
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 wrz 2011, 5:04
Posty: 463
GG: 1
Samochód: Daihatsu Sirion
Lokalizacja: Glasgow

Post Wysłano: 31 paź 2011, 23:43
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 gru 2009, 13:15
Posty: 277
GG: 9969996
Lokalizacja: Dankowice, Bielsko-Biała,Edinburgh

DE-trans co chcesz wiedzieć z tym CMR? naucz się je dobrze wypełniać pamiętaj o datach i podpisach nr rej i ile kopi ty bierzesz a ile zostawiasz;) a wypisujesz no to ilość palet czy tam pudełek żadna filozofia tylko trzeba pamiętać o tych paru rzeczach:)

_________________
''Musisz sobie zadać jedno zaje*iście ważne pytanie. Co lubię w życiu robić? A potem zacznij to robić.''


B,C,KW,ADR, wózki widłowe, E w trakcie|| Niestety przecieranie szlaków zachodniej europy za sterami mastera :(


Post Wysłano: 04 lis 2011, 0:38
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 gru 2008, 23:49
Posty: 139
GG: 7261507
Samochód: Scania R420
Lokalizacja: Ostrowiec Świętokrzyski

a ja mam jedno pytanie, gdzies pewnie ktos napomknął o tym mozliwe wczesniej, ale chcialbym miec pewnosc, czy wjezdzajac do niemiec busem max 3,5t trzeba wykupywac myto? oraz jesli tak to czy w busach stosuje sie tollcollect'a

_________________
Kat. B - jest wrzesień 2006 - 1 raz
Kat. C - jest sierpień 2009 - 3 raz
Kat. C+E - jest kwiecień 2010 - 2 raz

przewóz rzeczy - sierpień 2009
karta kierowcy - marzec 2011


Post Wysłano: 04 lis 2011, 8:33

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 sie 2008, 12:21
Posty: 488
Samochód: DAF XF 106.460
Lokalizacja: Rybnik

Cytuj:
a ja mam jedno pytanie, gdzies pewnie ktos napomknął o tym mozliwe wczesniej, ale chcialbym miec pewnosc, czy wjezdzajac do niemiec busem max 3,5t trzeba wykupywac myto? oraz jesli tak to czy w busach stosuje sie tollcollect'a
Nie, nie ma żadnych opłat.


Post Wysłano: 04 lis 2011, 12:30
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 gru 2008, 23:49
Posty: 139
GG: 7261507
Samochód: Scania R420
Lokalizacja: Ostrowiec Świętokrzyski

ok dzieki :) a jeszcze takie pytanko, czy jesli ruszam na przerzuty załóżmy francja - wlochy, to tylko przejezdzajac przez niemcy trzeba tego kontrolbucha wypelniac? nie znam niemieckiego wiec nie mogl bym dyskutowac z policjantem, czyli np, biore kurs z warszawki do paryza, to pisze ten kurs, za granicami niemiec "ksiazka za okno" potem przez miesiac nic w ksiazce nie zapisuje bo smigam po za niemcami, i wracajac tez rzucam ostatni kurs od miejsca skad biore ladunek i miejsce dokad mam ladunek, potem w kraju "ksiazka za okno" i z glowy ? tak pytam narazie czysto teoretycznie, ale zamierzam rzucic sie na przerzuty przez zime na zachod, a potem na wiosne wrocic na zestawy.

_________________
Kat. B - jest wrzesień 2006 - 1 raz
Kat. C - jest sierpień 2009 - 3 raz
Kat. C+E - jest kwiecień 2010 - 2 raz

przewóz rzeczy - sierpień 2009
karta kierowcy - marzec 2011


Post Wysłano: 04 lis 2011, 13:23
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 lis 2010, 18:26
Posty: 1921
Samochód: Żółtek
Lokalizacja: Warszawa/Żychlin

Nigdy nie prowadziłem książki ale z tego co wiem od znajomych to piszą od granicy. Zjeżdżają np na świecku i stąd piszą start.


Post Wysłano: 04 lis 2011, 14:54
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 gru 2008, 23:49
Posty: 139
GG: 7261507
Samochód: Scania R420
Lokalizacja: Ostrowiec Świętokrzyski

i jeszcze jedno, czy polskie firmy stosuja zimówki do busów? czy opony wielosezonowe? jak to w wiekszosci bywa?

_________________
Kat. B - jest wrzesień 2006 - 1 raz
Kat. C - jest sierpień 2009 - 3 raz
Kat. C+E - jest kwiecień 2010 - 2 raz

przewóz rzeczy - sierpień 2009
karta kierowcy - marzec 2011


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 22 z 28 [ Posty: 551 ] Przejdź na stronę Poprzednia 120 21 22 23 2428 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: