| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Tatra Terrno https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=9293 |
Strona 3 z 3 |
| Autor: | LIAZ [ 04 sty 2011, 16:38 ] |
| Tytuł: | Re: Tatra Terrno |
Może ktoś dać jakieś zdjęcia wnętrza |
|
| Autor: | ninja [ 17 mar 2011, 21:15 ] |
| Tytuł: | Re: Tatra Terrno |
![]() ![]()
|
|
| Autor: | ninja [ 16 maja 2011, 16:54 ] |
| Tytuł: | Re: Tatra Terrno |
![]() ![]() ![]()
|
|
| Autor: | ninja [ 11 paź 2011, 20:48 ] |
| Tytuł: | Re: Tatra Terrno |
![]() ![]() ![]() ![]()
|
|
| Autor: | kilian999 [ 31 paź 2011, 22:38 ] |
| Tytuł: | Re: Tatra Terrno |
Dzisiaj czytałem że Armia Izraelska kupiła kolejną partię Tatr. Kolejny przykład że można utrzymać produkcję rodzimych ciężarówek na bardzo przyzwoitym poziomie. Jestem pełen podziwu. |
|
| Autor: | ninja [ 02 lis 2011, 21:23 ] |
| Tytuł: | Re: Tatra Terrno |
![]()
|
|
| Strona 3 z 3 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|