| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Pługi śnieżne https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=6270 |
Strona 3 z 13 |
| Autor: | bruno666 [ 21 lut 2009, 10:52 ] |
| Tytuł: | Re: Pługi śnieżne |
Scania R 470 ![]() Obraz w dużej rozdzielczości: klik |
|
| Autor: | Pablo91 [ 21 lut 2009, 19:19 ] |
| Tytuł: | Re: Pługi śnieżne |
To Scania odśnieża drogi w Polsce? |
|
| Autor: | GRZEGORZ [ 21 lut 2009, 19:21 ] |
| Tytuł: | Re: Pługi śnieżne |
Raczej nie mamy takich słupków przy drogach |
|
| Autor: | gulin [ 21 lut 2009, 20:25 ] |
| Tytuł: | Re: Pługi śnieżne |
..... |
|
| Autor: | Pablo91 [ 21 lut 2009, 20:44 ] |
| Tytuł: | Re: Pługi śnieżne |
Cytuj: Raczej nie mamy takich słupków przy drogach
Masz rację, nie zwróciłem uwagi.Kolego bruno666, ty robiłeś to zdjęcie? Skoro wiesz, że to R470 to może wiesz jaką miała konfigurację napędu? |
|
| Autor: | AdekS [ 21 lut 2009, 20:50 ] |
| Tytuł: | Re: Pługi śnieżne |
Cytuj:
Kolego bruno666, ty robiłeś to zdjęcie? Skoro wiesz, że to R470 to może wiesz jaką miała konfigurację napędu?
Chyba jednak nie jest to jego zdjęcie: Link do galerii
|
|
| Autor: | bruno666 [ 21 lut 2009, 21:34 ] |
| Tytuł: | Re: Pługi śnieżne |
Nie, oczywiście zdjęcie nie moje. Jazda taka Scanią przy utrzymaniu zimowym to marzenie. Poniżej zdjęcie zrobione przeze mnie.
|
|
| Autor: | Michal_S. [ 25 lut 2009, 1:10 ] |
| Tytuł: | Re: Pługi śnieżne |
Witam Bruno666 |
|
| Autor: | bruno666 [ 25 lut 2009, 8:19 ] |
| Tytuł: | Re: Pługi śnieżne |
No niestety w tym roku jeszcze pojazdem z zakładów Industrieverband Fahrzeugbau. Dobrze, ze osprzęt chociaż nowy (pług i solarka Shmidt z tamtego roku). |
|
| Autor: | Michal_S. [ 25 lut 2009, 15:31 ] |
| Tytuł: | Re: Pługi śnieżne |
Solarka to pewnie Stratos? |
|
| Autor: | bruno666 [ 25 lut 2009, 15:36 ] |
| Tytuł: | Re: Pługi śnieżne |
Cytuj: Solarka to pewnie Stratos?
Tak.
|
|
| Autor: | Czyzu [ 19 mar 2009, 18:19 ] |
| Tytuł: | Re: Pługi śnieżne |
No kolego bardzo ładny sprzęcik . Tylko pogratulować , ale UNIMOG też fajny Pozdrawiam !!! |
|
| Autor: | Lukassz [ 19 mar 2009, 18:33 ] |
| Tytuł: | Re: Pługi śnieżne |
Gratuluje pięknego MANika PS. A może gulin wstaw MANika do Garażu |
|
| Autor: | bruno666 [ 19 mar 2009, 18:54 ] |
| Tytuł: | Re: Pługi śnieżne |
gulin, pracujesz na A2? |
|
| Autor: | gulin [ 20 mar 2009, 22:08 ] |
| Tytuł: | Re: Pługi śnieżne |
na a1... |
|
| Autor: | Michal_S. [ 01 kwie 2009, 23:57 ] |
| Tytuł: | Re: Pługi śnieżne |
Witam gulin. Nie orientujesz się czy Twoim MANem dało by radę pociągnąć zamiatarkę Broddway? Bo z tego co widzę to ten MAN to jest chyba wywrotka. Chodzi mi głównie o to czy bardzo wysoko jest tam zamontowany hak holowniczy? |
|
| Autor: | gulin [ 04 kwie 2009, 12:01 ] |
| Tytuł: | Re: Pługi śnieżne |
wróciłem z kielc dzisiaj dopiero...hak jest około metra,ale jeśli chcesz dokładnie to ci mogę zmierzyć dokładnie. |
|
| Autor: | Machinery [ 04 kwie 2009, 13:07 ] |
| Tytuł: | Re: Pługi śnieżne |
Trochę polskiego sprzętu ciągnik rolniczy z lemieszem i przyczepą piaskarką
|
|
| Autor: | truchol [ 06 kwie 2009, 18:32 ] |
| Tytuł: | Re: Pługi śnieżne |
Sorki ale... Co to jest? http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pel ... 3d4be.html |
|
| Autor: | skoczek69 [ 06 kwie 2009, 23:28 ] |
| Tytuł: | Re: Pługi śnieżne |
o no to napisałem, nie widziałem że to jest zamontowane do koła... |
|
| Strona 3 z 13 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|