| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Renault Magnum DXi 460 https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=45563 |
Strona 3 z 3 |
| Autor: | Hypia [ 25 cze 2016, 21:50 ] |
| Tytuł: | Re: Renault Magnum DXi 460 |
Mijanka oraz szybka bajera na CB zaliczona w środę u wroga, pozdro i do następnego |
|
| Autor: | PrzemoBTC [ 18 lip 2016, 17:52 ] |
| Tytuł: | Re: Renault Magnum DXi 460 |
Dziś na Halembie/Wirku stałeś koło 16 jakoś. Ja byłem Impulss-em, biały DAF Magnumkę widziałem już nie raz na trasie, dobrze wygląda! |
|
| Autor: | PlutiX [ 20 lip 2016, 22:49 ] |
| Tytuł: | Re: Renault Magnum DXi 460 |
Zgadza się, zgadza stałem |
|
| Strona 3 z 3 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|