| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| DAF 106.460 SSC https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=44714 |
Strona 3 z 8 |
| Autor: | scania113m [ 09 sie 2015, 12:16 ] |
| Tytuł: | Re: DAF 106.460 SSC |
Sądziłem, że srebrny grill popsuje cały efekt lecz jest fajnie, czekam na dalsze modyfikacje |
|
| Autor: | zola1217 [ 09 sie 2015, 14:49 ] |
| Tytuł: | Re: DAF 106.460 SSC |
Na miniaturce wyglądał bleeeee ale po powiększeniu wyplułem to stwierdzenie wygląda fajnie świeżo i do tego jakoś tak nowocześnie/futurystycznie. Dla mnie na plus i fajnie że tylko grill jest srebrny a reszta w kolor. dla mnie bomba modz dalej |
|
| Autor: | _MAGNUM_MJ_ [ 09 sie 2015, 14:58 ] |
| Tytuł: | Re: DAF 106.460 SSC |
Cytuj: Na miniaturce wyglądał bleeeee ale po powiększeniu wyplułem to stwierdzenie wygląda fajnie świeżo i do tego jakoś tak nowocześnie/futurystycznie. Dla mnie na plus i fajnie że tylko grill jest srebrny a reszta w kolor. dla mnie bomba modz dalej
Ona sobie tam siedzi bo nie moge kolegi spotkac i mu oddac a moje kwadraty sie jeszcze nie zrobily do konca loga sie kleja |
|
| Autor: | ociu [ 09 sie 2015, 15:18 ] |
| Tytuł: | Re: DAF 106.460 SSC |
Jak średnio mi się podoba "nowy" daf, tak w tym malowaniu bardzo mu do twarzy, moim zdaniem bardzo trafiony tajuning |
|
| Autor: | Hypia [ 09 sie 2015, 16:17 ] |
| Tytuł: | Re: DAF 106.460 SSC |
Ramiona od lusterek dałbym w kolor i boczne plastiki, wtedy byłaby bajera wg mnie |
|
| Autor: | TwoStepsFromHell [ 13 sie 2015, 19:58 ] |
| Tytuł: | Re: DAF 106.460 SSC |
Jeżeli dobrze auto poznałem to wczoraj mijanka pod wieczór na zwężkach w okolicach Duszników Zdrój |
|
| Autor: | _MAGNUM_MJ_ [ 14 sie 2015, 14:09 ] |
| Tytuł: | Re: DAF 106.460 SSC |
Cytuj: Jeżeli dobrze auto poznałem to wczoraj mijanka pod wieczór na zwężkach w okolicach Duszników Zdrój
Tak dobrze widziales ale niestety na telefonie obsadzony |
|
| Autor: | mxs [ 14 sie 2015, 16:24 ] |
| Tytuł: | Re: DAF 106.460 SSC |
A mi się dafik mega podoba. Fajnie by wyglądały białe ramiona wycieraczek, biało-srebrna klamka i srebrne nadkole (?-chodzi o czarny plastik z boku auta). Pozdrawiam |
|
| Autor: | jabson [ 14 sie 2015, 16:44 ] |
| Tytuł: | Re: DAF 106.460 SSC |
Napisz na pw ile chcesz za bessery |
|
| Autor: | _MAGNUM_MJ_ [ 14 sie 2015, 17:07 ] |
| Tytuł: | Re: DAF 106.460 SSC |
Czerwone zostaly ... Ile dasz |
|
| Autor: | TwoStepsFromHell [ 14 sie 2015, 17:25 ] |
| Tytuł: | Re: DAF 106.460 SSC |
Cytuj: Cytuj: Jeżeli dobrze auto poznałem to wczoraj mijanka pod wieczór na zwężkach w okolicach Duszników Zdrój
Tak dobrze widziales ale niestety na telefonie obsadzony Nie wiem gdzie Ty widziałeś skandalie skoro ja buszuję fiatem |
|
| Autor: | _MAGNUM_MJ_ [ 14 sie 2015, 17:27 ] |
| Tytuł: | Re: DAF 106.460 SSC |
Bylem pewien ze skakanka bo ktos z niej mi lapke w gore dal |
|
| Autor: | jabson [ 14 sie 2015, 17:36 ] |
| Tytuł: | Re: DAF 106.460 SSC |
Cytuj: Czerwone zostaly ... Ile dasz
Mów cenę i robimy transakcję
|
|
| Autor: | kuxi [ 15 sie 2015, 13:25 ] |
| Tytuł: | Re: DAF 106.460 SSC |
Zdecydowanie lepiej prezentuje się wóz Twojego ojca - Twój jak na mój gust przesadzony. Ale to moja opinia. Ważne że Tobie się podoba |
|
| Autor: | Atego [ 15 sie 2015, 14:10 ] |
| Tytuł: | Re: DAF 106.460 SSC |
Podpowiesz gdzie robisz te naklejki? Ktoś z neta czy po znajomości? |
|
| Autor: | _MAGNUM_MJ_ [ 15 sie 2015, 14:47 ] |
| Tytuł: | Re: DAF 106.460 SSC |
Jeden lubi diode biala a drugi pomarancze sa gusta gusciki tak jak i mozna majsterkowac przy aucie i byc leniem . A co do naklejek co chcesz pisz na pw zrobi sie |
|
| Autor: | VeRay [ 15 sie 2015, 15:03 ] |
| Tytuł: | Re: DAF 106.460 SSC |
Jest petarda |
|
| Autor: | _MAGNUM_MJ_ [ 15 sie 2015, 15:31 ] |
| Tytuł: | Re: DAF 106.460 SSC |
Gdzie na grilu dac 2zarowkowe lampeczki 2sztuki |
|
| Strona 3 z 8 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|