| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Renault Premium DXI https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=41513 |
Strona 3 z 11 |
| Autor: | jabson [ 20 kwie 2014, 2:18 ] |
| Tytuł: | Re: Renault Premium DXI |
Jak włączysz Webasto i zacznie migac to policz ile tych migniec. Potem w internet i na elektrodzie są rozpisane te błędy. Np. 3 mignięcia to błąd czegoś tam itd. |
|
| Autor: | zola1217 [ 20 kwie 2014, 9:10 ] |
| Tytuł: | Re: Renault Premium DXI |
Dokładnie tak jak mówisz wczoraj trochę szukałem ale muszę spisać dokładny model, powiedz mi jak u ciebie grzeje na pierwszych dwóch biegach ?? I jeszcze jedno po zimie zauważyłem że jak zamykam z pilota to kierunki nie trybią, oraz gdy otwieram drzwi to oświetlenie kabiny się nie zapala ale już ostrzeżenie że np. ręczny nie zaciągnięty czy światła zapalone działa. Czyli czujniki w drzwiach są ok. |
|
| Autor: | jabson [ 20 kwie 2014, 10:42 ] |
| Tytuł: | Re: Renault Premium DXI |
U mnie na 2 grzeje tak, że przy temperaturach powyżej 0 idzie wytrzymać. Ja w zimę miałem tak, że jak odpaliłem to mi światło nie gasło i świeciło żebym zaciągnął ręczny. Teraz jest wsio OK. Cała elektronika hahaha |
|
| Autor: | DWR [ 20 kwie 2014, 11:22 ] |
| Tytuł: | Re: Renault Premium DXI |
Cytuj: kierunki nie trybią Interesujące |
|
| Autor: | jabson [ 20 kwie 2014, 12:22 ] |
| Tytuł: | Re: Renault Premium DXI |
Ja osobiście postawilbym na początki problemów z centralnym. W białej cuda mi się działy włącznie z blokowaniem drzwi |
|
| Autor: | zola1217 [ 20 kwie 2014, 19:58 ] |
| Tytuł: | Re: Renault Premium DXI |
To w blondynie też były cuda bo zamykał się tylko jeden zamek albo otwierał się tylko jeden trzeba było dwa razy klikać itp. ale suma sumarum centralka działa zamyka i otwiera tylko kierunki nie sygnalizują tego, no i oświetlenie wnętrza nie działa jak drzwi otworzysz. |
|
| Autor: | mardzin [ 22 kwie 2014, 17:26 ] |
| Tytuł: | Re: Renault Premium DXI |
Siemka auto widziane dzisiaj dwa razy raz na wjeździe do Opola około godziny 8, później w połowie drogi do Nysy z kierunku Opola:D (około godziny 9;40) Auto na żywo naprawdę powala xD. Powodzonka i szerokości |
|
| Autor: | zola1217 [ 22 kwie 2014, 21:10 ] |
| Tytuł: | Re: Renault Premium DXI |
Dzięki dzięki za miłe słowa do zobaczyska następnym razem, Jutro znowu będę się kręcił w tych okolicach |
|
| Autor: | Lechmot [ 23 kwie 2014, 18:20 ] |
| Tytuł: | Re: Renault Premium DXI |
Wczoraj znów mijanka na spontanie |
|
| Autor: | mardzin [ 27 kwie 2014, 20:01 ] |
| Tytuł: | Re: Renault Premium DXI |
To Zibi teraz Hi-Way'em lata ? |
|
| Autor: | zola1217 [ 27 kwie 2014, 20:15 ] |
| Tytuł: | Re: Renault Premium DXI |
Na testach go mieli Wysłane z mojego HTC Desire 500 przy użyciu Tapatalka |
|
| Autor: | mardzin [ 27 kwie 2014, 21:03 ] |
| Tytuł: | Re: Renault Premium DXI |
Cytuj: Na testach go mieli
Aha to nie wiedziałem Wysłane z mojego HTC Desire 500 przy użyciu Tapatalka |
|
| Autor: | Dolar [ 10 maja 2014, 10:02 ] |
| Tytuł: | Re: Renault Premium DXI |
Dosyć ciekawie prezentuje się Renóweczka w Twoich rękach |
|
| Autor: | ociu [ 10 maja 2014, 20:56 ] |
| Tytuł: | Re: Renault Premium DXI |
Ja w tamtym roku woziłem dużo kolejówki Kopalnia widać mało patologiczna, większe grajdoły są, w których bez zajechanych opon, czy pourywanych zderzaków nie wyjedziesz Co do pecha, to chyba każdy ma choć jeden dzień w roku, kiedy nie opłaca się wychodzić z łóżka Co do autka, to elegancko, utrzymać tak autko i kabinke na wywrocie wymaga na prawdę dużo pracy i poświecenia Na masterze pooglądam tą blondi |
|
| Autor: | zola1217 [ 10 maja 2014, 21:52 ] |
| Tytuł: | Re: Renault Premium DXI |
Kopalnia jest mała więc nie jest tak źle tylko wszędzie trzeba się obracać o 180° czy pusto czy pełno i opony idą. Co do Mastera moje zdanie znasz, i czekam aż zmienisz swoje Wysłane z mojego HTC Desire 500 przy użyciu Tapatalka |
|
| Autor: | jabson [ 11 maja 2014, 8:42 ] |
| Tytuł: | Re: Renault Premium DXI |
Może palnik się kończy? Ja ostatnio miałem 2 wystrzały jednego dnia. Nakrecilem się kolberką jak nigdy. Robota się trochę ruszyła z wywrotkami? Jakiej średnicy i mocy masz głośniki? Ja po ostatniej trasie stwierdziłem, że te ori są dla mnie za słabe przy ostatnich radiowych hitach które idą u mnie w radiu na maksymalnej głośności |
|
| Autor: | zola1217 [ 11 maja 2014, 9:00 ] |
| Tytuł: | Re: Renault Premium DXI |
Jabson a mógłbyś mi mniej więcej opisać jak to ogrzewanie działa u ciebie, np. Przy jakich temperaturach jaki stopień wlaczasz. Oczywiście tak na oko bo powoli brak mi pomysłów. W Dci ogrzewanie stało przez dwa lata nie używane, zostało wyczyszczone i teraz jak złoto działa. Wysłane z mojego HTC Desire 500 przy użyciu Tapatalka |
|
| Autor: | jabson [ 11 maja 2014, 9:01 ] |
| Tytuł: | Re: Renault Premium DXI |
Ja u siebie i w tej białej i teraz w tej włączam na 2 i pół. Na 2 włączyłem w tym tygodniu i wystarczało. |
|
| Strona 3 z 11 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|