| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Volvo FH 440 Globetrotter https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=36460 |
Strona 3 z 5 |
| Autor: | Wietszyk [ 23 sie 2012, 21:07 ] |
| Tytuł: | Re: Volvo FH 440 Globetrotter |
Wyproś przyjaciela bo opory powietrza będą większe xD |
|
| Autor: | Damian_DAF [ 23 sie 2012, 21:15 ] |
| Tytuł: | Re: Volvo FH 440 Globetrotter |
Spokojnie, przyjaciela porzuciłem jeszcze na parkingu. |
|
| Autor: | szymus23 [ 25 sie 2012, 21:17 ] |
| Tytuł: | Re: Volvo FH 440 Globetrotter |
Kurde fajne masz to volvo. Nie będziesz lecieć kiedyś przez Nakło albo DK10? co idzie obok? Bo bym zobaczył na żywo auto Pozdrawiam |
|
| Autor: | Damian_DAF [ 01 wrz 2012, 13:26 ] |
| Tytuł: | Re: Volvo FH 440 Globetrotter |
Dzięki za fotki Scania. ![]() ![]()
|
|
| Autor: | Przemas [ 07 wrz 2012, 22:07 ] |
| Tytuł: | Re: Volvo FH 440 Globetrotter |
A boczne firanki to gdzie ? |
|
| Autor: | Damian_DAF [ 07 wrz 2012, 23:01 ] |
| Tytuł: | Re: Volvo FH 440 Globetrotter |
Wszystko w swoim czasie. |
|
| Autor: | KacperR420 [ 08 wrz 2012, 15:05 ] |
| Tytuł: | Re: Volvo FH 440 Globetrotter |
Maszynka pięknie się prezentuje.Panie przyjedź którejś soboty do Ciechocinka to Ci wypiorę tapicerkę bo mam Karchera.Pozdro |
|
| Autor: | jabson [ 10 wrz 2012, 22:16 ] |
| Tytuł: | Re: Volvo FH 440 Globetrotter |
Jak sie nie mylę widziany dzisiaj w godzinach popoludniowo wieczornych w Radziejowie na wylotowce na Sompolno. Zestaw bardzo elegancki. Pozdrawiam |
|
| Autor: | ardel95 [ 11 wrz 2012, 21:44 ] |
| Tytuł: | Re: Volvo FH 440 Globetrotter |
to foto jest JEBITNE |
|
| Autor: | Kulig [ 19 wrz 2012, 8:29 ] |
| Tytuł: | Re: Volvo FH 440 Globetrotter |
Kolego widzę jeździsz na porty, nie raz trzeba się tam swoje odstać. Auto masz fajne, pozazdrościć. Wypatruj białej Scanii topline na płockich blachach. Szerokości |
|
| Autor: | kalum10 [ 20 wrz 2012, 22:42 ] |
| Tytuł: | Re: Volvo FH 440 Globetrotter |
Kolego chyba Cię widziałem w poniedziałek 17.09 na obwodnicy trójmiasta, jechaliście w dwa auta, ja jechałem czarną magnumką z zieloną firanką na KLI. |
|
| Autor: | Kamilo12155 [ 19 paź 2012, 14:46 ] |
| Tytuł: | Re: Volvo FH 440 Globetrotter |
Może jakiś mały aktual ? Bardzo jestem ciekawe co dzieje się z samochodem |
|
| Autor: | Kamilo12155 [ 19 paź 2012, 23:14 ] |
| Tytuł: | Re: Volvo FH 440 Globetrotter |
Takie małe pytanie:) Często jeździsz do portu ? Bo mój kuzyn też jeździ do portu Białym volvem w starszej kabinie Może kiedyś widziałeś, mam zamiar się wybrać z kuzynem to może uda się zobaczyć gdzieś Twoje autko Szerokości |
|
| Autor: | Bociekk [ 03 gru 2012, 16:49 ] |
| Tytuł: | Re: Volvo FH 440 Globetrotter |
Ładny FH kolego |
|
| Autor: | Kamilo12155 [ 18 sty 2013, 16:31 ] |
| Tytuł: | Re: Volvo FH 440 Globetrotter |
Damianie, może jakiś mały aktual co się dzieje z twoim autkiem ?:) |
|
| Strona 3 z 5 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|