| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Wagą ciężką przez Kaukaz do irackiego Kurdystanu https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=33633 |
Strona 3 z 3 |
| Autor: | kubamich1 [ 13 kwie 2013, 14:59 ] |
| Tytuł: | Re: Wagą ciężką przez Kaukaz do irackiego Kurdystanu |
Przy okazji.... Podróżnik Romuald Koperski przejechał Manem z niemieckiego demobilu całą Syberię zimową porą, ma też wiele innych ciekawych ekspedycji na koncie . Polecam jego książki - są bardzo wciągające. Więcej informacji tutaj: http://romualdkoperski.pl/aktualnosci |
|
| Strona 3 z 3 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|