| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Trade-Trans, Żywiec https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=27434 |
Strona 3 z 3 |
| Autor: | zimny2611 [ 03 paź 2015, 16:28 ] |
| Tytuł: | Re: Trade-Trans, Żywiec |
Trade Trans Żywiec przestaje istnieć od 1 października 2015r.Do końca roku nie będzie już żadnego samochodu. Cały transport piwa będzie obsługiwany przez prywatne firmy. |
|
| Strona 3 z 3 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|