| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Ford Transit 2,5 TD/Volvo FH 460 https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=26974 |
Strona 3 z 5 |
| Autor: | mobil1994 [ 20 maja 2012, 18:36 ] |
| Tytuł: | Re: Ford Transit 2,5 TD |
Teraz Ford wygląda jakby dopiero co fabrykę opuścił Odmalowany ładnie się prezentuje więc pewnie i jeszcze sporo Wam posłuży. Burty fajnie współgrają z kolorem kabiny. Jednym słowem EXTRA |
|
| Autor: | MATEX PL [ 20 maja 2012, 19:02 ] |
| Tytuł: | Re: Ford Transit 2,5 TD |
Kolego jaką masz długość paki w tym transicie ? Ja posiadam 2 transity jednego rocznik 96 z niemieckiej poczty a drugiego 94 właśnie coś takiego jak Twój . |
|
| Autor: | BartekDSW [ 20 maja 2012, 19:28 ] |
| Tytuł: | Re: Ford Transit 2,5 TD |
2,70 m długa, a 2 szeroka. |
|
| Autor: | Benek_Krakow [ 20 maja 2012, 19:39 ] |
| Tytuł: | Re: Ford Transit 2,5 TD |
Fajnie Tranzol odpicowany..jeszcze wrzuc fajne halogeny na gore i bedzie lux |
|
| Autor: | ardel95 [ 26 sie 2012, 19:37 ] |
| Tytuł: | Re: Ford Transit 2,5 TD |
Emblemat dołóż i git będzie |
|
| Autor: | BartekDSW [ 26 sie 2012, 22:01 ] |
| Tytuł: | Re: Ford Transit 2,5 TD |
Emblemacik jest, tylko czarny .. Tak skoro odświeżyłeś, to Transit buja się bezawaryjnie, trochę Polski zjeździł, dostał nowe koła, opony, prze do przodu. |
|
| Autor: | ardel95 [ 26 sie 2012, 22:11 ] |
| Tytuł: | Re: Ford Transit 2,5 TD |
co woziscie tak daleko? chyba nie groby PS. Daj nowe foto |
|
| Autor: | BartekDSW [ 26 sie 2012, 22:41 ] |
| Tytuł: | Re: Ford Transit 2,5 TD |
Cytuj: co woziscie tak daleko? chyba nie groby
Nagrobeczki, tylko i wyłącznie. PS. Daj nowe foto Nie mam żadnego nowego zdjęcia, więc na dniach coś cyknę. |
|
| Autor: | VAG Mafia [ 06 wrz 2012, 18:38 ] |
| Tytuł: | Re: Ford Transit 2,5 TD/Volvo FH 460 |
Autko od Pana Krosty, czechy węgry i słowacje też robią ich auta prawda ? Ale żeby nie było OT to pokaż więcej zdjęć transita po malowaniu, ciekawie wygląda |
|
| Autor: | BartekDSW [ 07 wrz 2012, 16:13 ] |
| Tytuł: | Re: Ford Transit 2,5 TD/Volvo FH 460 |
Cytuj: Autko od Pana Krosty, czechy węgry i słowacje też robią ich auta prawda ?)
A nie wiem dokładnie, wyżej wymienione kierunki na pewno - ale skoro widziałeś ich zestawy w tamtych terenach to pewnie tak. Cytuj: Ale żeby nie było OT to pokaż więcej zdjęć transita po malowaniu, ciekawie wygląda
Żaden OT, temat dotyczy teraz dwóch aut. Zdjęcia Forda zrobię przy okazji, bo teraz ojciec ma dużo roboty, a ja szkołe, także przeważnie się mijamy i auto widzę tylko wieczorem. |
|
| Autor: | kacper1992 [ 16 wrz 2012, 20:47 ] |
| Tytuł: | Re: Ford Transit 2,5 TD/Volvo FH 460 |
Oba auta kręcą się w moim regionie. Fajnie byłoby je kiedyś zobaczyć na żywo. Transit jest super. Niech emblemat pozostanie czarny. Tak jak w prawdziwych pojazdach wojskowych |
|
| Autor: | ardel95 [ 16 wrz 2012, 22:18 ] |
| Tytuł: | Re: Ford Transit 2,5 TD/Volvo FH 460 |
Tranziol po malowanku jak nówka. Myślałeś może nad innym felunkiem? pozdr |
|
| Autor: | Michas 2 [ 17 wrz 2012, 17:20 ] |
| Tytuł: | Re: Ford Transit 2,5 TD/Volvo FH 460 |
Rano jeszcze stał ale jak wracaliśmy 1h później to już ktoś go zakosił [IMG=http://imageshack.us/a/img854/8681/dsc02990wx.jpg][/IMG] |
|
| Autor: | Czak\8/ [ 17 wrz 2012, 20:03 ] |
| Tytuł: | Re: Ford Transit 2,5 TD/Volvo FH 460 |
Dzisiaj rano również widziałem go jak stał dalej pod krzakami zaparkowany, a później na powrocie już koło domciu. Strzeliłem fote jako taką, ale wrzucę jutro bo przesiałem gdzieś kabel. Na żywo wygląda na prawdę super |
|
| Autor: | BartekDSW [ 17 wrz 2012, 20:19 ] |
| Tytuł: | Re: Ford Transit 2,5 TD/Volvo FH 460 |
Cytuj: Tranziol po malowanku jak nówka. Myślałeś może nad innym felunkiem? pozdr
A zupełnie zapomniałem o tym napisać - tato wymieniał opony, a trafiła mu się okazja, że kupił razem z felgami z rozbitego Transita znajomego i tak wyszło, że założył razem z tymi felami. Wcześniej były czarne matowe, jeśli widziałeś poprzednie fotki. Cytuj: Rano jeszcze stał ale jak wracaliśmy 1h później to już ktoś go zakosił
No, tato zapewne gdzieś śmigał. Cytuj: Dzisiaj rano również widziałem go jak stał dalej pod krzakami zaparkowany, a później na powrocie już koło domciu. Strzeliłem fote jako taką, ale wrzucę jutro bo przesiałem gdzieś kabel. Na żywo wygląda na prawdę super
O proszę. |
|
| Autor: | Czak\8/ [ 17 wrz 2012, 22:33 ] |
| Tytuł: | Re: Ford Transit 2,5 TD/Volvo FH 460 |
Rzadko zaglądałem w Twój temat i nie miałem pojęcia, że stacjonujecie w Jaroszowie ;P Często jeździ się na Strzegom zwłaszcza, że firma w Kostomłotach więc będę wypatrywał forda na drogach |
|
| Autor: | Mauser [ 18 wrz 2012, 18:38 ] |
| Tytuł: | Re: Ford Transit 2,5 TD/Volvo FH 460 |
Transit dzisiaj o godzinie 11:20 widziany we Wrocławiu na światłach koło FAT-u, skręcał z ulicy Klecińskiej w Grabiszyńską. Super prezentuje się w tym kolorze |
|
| Autor: | BartekDSW [ 18 wrz 2012, 19:34 ] |
| Tytuł: | Re: Ford Transit 2,5 TD/Volvo FH 460 |
Cytuj: Transit dzisiaj o godzinie 11:20 widziany we Wrocławiu na światłach koło FAT-u, skręcał z ulicy Klecińskiej w Grabiszyńską. Super prezentuje się w tym kolorze
Zgadza się. |
|
| Strona 3 z 5 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|