| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Skandynawia https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=13018 |
Strona 3 z 3 |
| Autor: | Maciekk [ 07 maja 2008, 22:08 ] |
| Tytuł: | Re: Skandynawia |
Zdjęcia może i by były ciekawe gdyby coś na nich było widać. Jakość tragiczna, a szkoda bo zapewne kryją się tam ciekawe auta i krajobrazy. Pozdrawiam! |
|
| Autor: | kubamich1 [ 11 maja 2008, 0:16 ] |
| Tytuł: | Re: Skandynawia |
Filmy z trasy-będzie zimno!: http://pl.youtube.com/watch?v=Owes6tftngg http://pl.youtube.com/watch?v=tQJzQ219aRo |
|
| Autor: | jeszkin [ 14 maja 2008, 23:13 ] |
| Tytuł: | Re: Skandynawia |
Cytuj:
Owszem, moja Scania Cytuj: a tu SUEMPOL i jak dobrze pamietam Sebastian
Znam Sebastiana p.s. Ty pracujesz w Norcargo? |
|
| Autor: | Duck [ 03 cze 2008, 21:40 ] |
| Tytuł: | Re: Skandynawia |
jeszkin, nie wiem czy widziałeś już to by baracus |
|
| Autor: | jeszkin [ 08 cze 2008, 18:32 ] |
| Tytuł: | Re: Skandynawia |
Cytuj: jeszkin, nie wiem czy widziałeś już to
by baracus Nie, nie widziałem tego |
|
| Strona 3 z 3 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|