| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| ul.Przemysłowa (diorama) https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=11247 |
Strona 3 z 4 |
| Autor: | Jarek440 [ 21 cze 2009, 14:11 ] |
| Tytuł: | Re: ul.Przemysłowa (diorama) |
No, no... makieta po prostu mistrzowska! Świetnie oddaje ten stary klimat Mógłbyś napisać skąd wziąłeś te małe figurki pracowników?? Pozdrawiam i życzę powiększenia kolekcji Jarek440 |
|
| Autor: | Michał M. [ 21 cze 2009, 16:51 ] |
| Tytuł: | Re: ul.Przemysłowa (diorama) |
Figurki dostaniesz w każdym sklepie modelarskim np. w Ro-Budzie (http://www.robud.pl) Wracając do makiety SUPER Pozdrawiam |
|
| Autor: | Jarek440 [ 21 cze 2009, 18:45 ] |
| Tytuł: | Re: ul.Przemysłowa (diorama) |
| Autor: | Dolar [ 25 cze 2009, 12:58 ] |
| Tytuł: | Re: ul.Przemysłowa (diorama) |
Czekam z niecierpliwością na nowe fotki, a diorama to istne cudo |
|
| Autor: | Łukasz_G [ 09 lip 2009, 14:35 ] |
| Tytuł: | Re: ul.Przemysłowa (diorama) |
Widziałem Twoją piękną dioramkę w gazecie pt. Trailer, gratuluję |
|
| Autor: | szifo30 [ 24 sie 2009, 16:29 ] |
| Tytuł: | Re: ul.Przemysłowa (diorama) |
Kilka fotek ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]()
|
|
| Autor: | foniek [ 12 gru 2009, 23:53 ] |
| Tytuł: | Re: ul.Przemysłowa (diorama) |
jedno wielkie Makieta jest bardziej realistyczna niż jakakolwiek inna. "Makieciarze" z zagranicy niech się chowają! Makieta wymiata w każdym calu! |
|
| Autor: | Topline 380 [ 14 gru 2009, 17:10 ] |
| Tytuł: | Re: ul.Przemysłowa (diorama) |
Prawdziwe ''niebo'' i naturalne światło z umiejętnie zrobionymi zdjęciami robi niesamowite wrażenie. Pogratulować pomysłu i wytrwałości. |
|
| Autor: | <WoJtAs> [ 16 gru 2009, 9:14 ] |
| Tytuł: | Re: ul.Przemysłowa (diorama) |
Masakra To wszystko wygląda jak w skali 1:1. A z pojazdów to najlepsze "Jelenie" . Pozdrawiam |
|
| Autor: | <WoJtAs> [ 16 gru 2009, 15:57 ] |
| Tytuł: | Re: ul.Przemysłowa (diorama) |
Cytuj: Cytuj: Masakra
Jak ci sie nie podoba nie komentuj!!! To wszystko wygląda jak w skali 1:1. A z pojazdów to najlepsze "Jelenie" . Pozdrawiam jakaś Zakładowa Straż pożarna by sie zdała... |
|
| Autor: | MAN F8 19.361 [ 29 gru 2009, 0:05 ] |
| Tytuł: | Re: ul.Przemysłowa (diorama) |
Makieta powala mnie z nóg |
|
| Autor: | szifo30 [ 29 sie 2010, 12:51 ] |
| Tytuł: | Re: ul.Przemysłowa (diorama) |
Trochę fotek z kroniki . ![]() ![]() ![]()
|
|
| Autor: | BartekDSW [ 29 sie 2010, 17:37 ] |
| Tytuł: | Re: ul.Przemysłowa (diorama) |
Bałbym się spać w pokoju z tą makietą, bo to wszystko w nocy pewnie żyje swoim życiem. Przecudna, po prostu - szacunek! |
|
| Autor: | Byku [ 30 sie 2010, 19:04 ] |
| Tytuł: | Re: ul.Przemysłowa (diorama) |
| Autor: | maciejka250 [ 24 gru 2010, 22:42 ] |
| Tytuł: | Re: ul.Przemysłowa (diorama) |
Ładna dioramka (sam taką chcę zrobić). Zainspirowała mnie i niedługo mam nadzieję zobaczyć efekty swojej pracy. |
|
| Autor: | szifo30 [ 03 maja 2011, 12:15 ] |
| Tytuł: | Re: ul.Przemysłowa (diorama) |
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]()
|
|
| Autor: | LKV Tomek [ 03 maja 2011, 14:42 ] |
| Tytuł: | Re: ul.Przemysłowa (diorama) |
Zobaczyłem to dzisjaj pierwszy raz i na pierwszy rzut oka myślałem źe to jakieś stare zdjęcia.Super makieta ja nadal jestem w szoku. |
|
| Autor: | transbol [ 07 maja 2011, 22:40 ] |
| Tytuł: | Re: ul.Przemysłowa (diorama) |
Siemka. Makieta cudo niektóre fotki wyglądają jak te z lat 70 |
|
| Autor: | Borek [ 19 maja 2011, 22:08 ] |
| Tytuł: | Re: ul.Przemysłowa (diorama) |
Brakuje tylko kępek trawy pomiędzy płytami. |
|
| Strona 3 z 4 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|