| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| MAN F2000 https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=63 |
Strona 19 z 23 |
| Autor: | MAN F8 19.361 [ 25 sie 2012, 11:50 ] |
| Tytuł: | Re: MAN F2000 |
Jednym z minusów takiego rozwiązania jest pewnie ograniczone miejsce na kotły z paliwem...Poza tym chyba same plusy Tutaj jest drugi temat o Unterflurze, tyle, że tym razem 19.372: http://www.baumaschinenbilder.de/forum/ ... 633d80dfd2 |
|
| Autor: | maciek13. [ 25 sie 2012, 14:39 ] |
| Tytuł: | Re: MAN F2000 |
Cytuj: Jednym z minusów takiego rozwiązania jest pewnie ograniczone miejsce na kotły z paliwem...Poza tym chyba same plusy
Tutaj jest drugi temat o Unterflurze, tyle, że tym razem 19.372: http://www.baumaschinenbilder.de/forum/ ... 633d80dfd2 No i jeszcze sprawa gorszego dojścia do silnika w razie awarii. : ) |
|
| Autor: | michal.enter [ 27 sie 2012, 20:24 ] |
| Tytuł: | Re: MAN F2000 |
Mielismy takiego F90 Unterflur. 19.422 Unterflur. Silnik był nie do zabicia.. Ale dostępność częsci strasznie problematyczna. Wszystko było inne, chłodnice, ic. Nawet wentylator za chłodnicą był napędzany hydraulicznie |
|
| Autor: | transbol [ 27 sie 2012, 20:45 ] |
| Tytuł: | Re: MAN F2000 |
Może jakieś fotki Ci po nim pozostały. Chętnie byśmy popatrzyli |
|
| Autor: | michal.enter [ 27 sie 2012, 21:07 ] |
| Tytuł: | Re: MAN F2000 |
Niestety nie. Jest to jedyne auto którego tak naprawde nam szkoda. Nadal by jeździło gdyby nie wypadek. |
|
| Autor: | sebotrucker [ 18 wrz 2012, 22:28 ] |
| Tytuł: | Re: MAN F2000 |
F2000 wersja Golden Lion http://moto.allegro.pl/man-f2000-19-464 ... 05909.html |
|
| Autor: | michal.enter [ 18 wrz 2012, 22:31 ] |
| Tytuł: | Re: MAN F2000 |
Łoo z autocheckiem |
|
| Autor: | Ropasiak [ 18 wrz 2012, 23:58 ] |
| Tytuł: | Re: MAN F2000 |
Łoo, mam taki sam ręcznik, hm... Już wiem jak sprzedać Premiumkę! Jeszcze się na niej zarobi |
|
| Autor: | Klodex [ 27 wrz 2012, 22:02 ] |
| Tytuł: | Re: MAN F2000 |
Jeszcze takiej wersji Mana F2000 nie widziałem. Golden Lion. Ciekawa nazwa. Szczególnie, że na kierownicy ma logo Golden Lion a nie firmy MAN. |
|
| Autor: | transbol [ 27 wrz 2012, 22:04 ] |
| Tytuł: | Re: MAN F2000 |
Odnoszę wrażenie że nie znasz angielskiego |
|
| Autor: | Klodex [ 27 wrz 2012, 22:07 ] |
| Tytuł: | Re: MAN F2000 |
Golden Lion - złoty lew. Znam angielski. |
|
| Autor: | transbol [ 27 wrz 2012, 22:12 ] |
| Tytuł: | Re: MAN F2000 |
Cytuj: Golden Lion - złoty lew.
A jak tak to przepraszam Znam angielski. |
|
| Autor: | djsprynio [ 22 paź 2012, 10:50 ] |
| Tytuł: | Re: MAN F2000 |
jaki moment obrotowy posiada Silnik MAN 464??? |
|
| Autor: | Patryg [ 22 paź 2012, 14:06 ] |
| Tytuł: | Re: MAN F2000 |
Wystarczający:) ostatnio u nas 41.464 miał załadowane 35 ton i ciągnął 4 osiowa przyczepe z 30 tonowa koparka:) |
|
| Autor: | Klodex [ 22 paź 2012, 17:59 ] |
| Tytuł: | Re: MAN F2000 |
Ojciec mojego kumpla jeździ Manem F2000 pod patelnią to mówi, że nie do zdarcia wóz. Miał przez chwilę TGA w XXL to dał swojemu kierowcy a on spowrotem na F2000 się przesiadł. Ponoć najbardziej podoba mu się brak elektroniki |
|
| Autor: | sebotrucker [ 22 paź 2012, 20:26 ] |
| Tytuł: | Re: MAN F2000 |
Cytuj: Ojciec mojego kumpla jeździ Manem F2000 pod patelnią to mówi, że nie do zdarcia wóz. Miał przez chwilę TGA w XXL to dał swojemu kierowcy a on spowrotem na F2000 się przesiadł. Ponoć najbardziej podoba mu się brak elektroniki
Akurat elektroniki to do sterowania silnikiem trochę jest |
|
| Autor: | Klodex [ 22 paź 2012, 22:13 ] |
| Tytuł: | Re: MAN F2000 |
Sebo piszę to co mi kumpel mówił więc niekoniecznie to może być prawdą a Manem F2000 nigdy nie jeździłem więc nie znam go |
|
| Autor: | Damx [ 08 sty 2013, 18:26 ] |
| Tytuł: | Re: MAN F2000 |
Witam, można fotki tych przycisków? Bardzo są one mi potrzebne. Z góry dziękuję.
|
|
| Autor: | Damx [ 08 sty 2013, 19:42 ] |
| Tytuł: | Re: MAN F2000 |
Bardziej chodziło Mi o sposób w jaki są one ułożnone. Ale dzięki. |
|
| Strona 19 z 23 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|