Strona 16 z 25 [ Posty: 491 ] Przejdź na stronę Poprzednia 114 15 16 17 1825 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 12 cze 2013, 20:56

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 lip 2006, 21:21
Posty: 69
Lokalizacja: SILESIA

niby brzydal...ale im dłużej się na to patrzy to jakoś człowiek się oswaja i nawet się podoba :)


Post Wysłano: 12 cze 2013, 22:59

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 lis 2007, 19:58
Posty: 121
GG: 5348040
Lokalizacja: Piła

Przód wygląda ok. Z boku trochę się nie popisali.

Czy ja dobrze widzę, że nie ma skrzyni manualnej w największych modelach?


Post Wysłano: 12 cze 2013, 23:05
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 maja 2007, 17:40
Posty: 2082
GG: 1
Samochód: Jelcz 105 ;P
Lokalizacja: DK94

A więc... pozostaję przy swojej pra dawnej wersji, że najładniejszym modelem RVI była seria R-Major...
Cytując kolegę Waldii-ego brzydal i szkaradek.... :mrgreen:

_________________
Wysłano z budki telefonicznej...

Za Roburem wszyscy sznurem...


Post Wysłano: 12 cze 2013, 23:36
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lut 2012, 11:06
Posty: 3213

Jak dla mnie zrobili dobrą robotę. Nowe modele zastępujące Premium i Magnum wyglądają świeżo i prezentują się bardzo dobrze. Nowe Volvo to porażka i szkarada z tym ich grillem i znaczkiem, który jak dobrze im pójdzie po wypiciu zbyt dużej ilości alkoholu niewiadomego pochodzenia wyląduje nad przednią szybą i będzie rewelacją roku! Renault poszło krok do przodu i osobiście uważam, że jest to krok w dobrą stronę. Nie musi się podobać każdemu tak jak do tej pory to było w przypadku chociażby Magnum, które trzeba było po prostu pokochać za jego wygląd tak i teraz trzeba zobaczyć na żywo i ocenić. Zdjęcia tego nie oddają.


Post Wysłano: 13 cze 2013, 0:22
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 lis 2008, 22:56
Posty: 861
GG: 35025070
Samochód: S-U-P-E-R

Co to za Magnum z tunelem w kabinie :? :?


Post Wysłano: 13 cze 2013, 0:38

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 lis 2012, 19:25
Posty: 144
GG: 24669342

VeRay Najwyższa kabina nie ma tunelu jakbyś chciał wiedzieć..


Post Wysłano: 13 cze 2013, 6:16
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 lut 2011, 13:33
Posty: 4715
GG: 1466678
Samochód: Serwis 24h
Lokalizacja: Sochaczew

W temacie Scanii R jest placz bo juz tyle lat ta sama bryla, z dafem podobnie.....

Macie calkiem nowe wozy, konstrukcyjnie zupelnie inne niz poprzednie modele i dalej lament.....

Postawcie SK i pierwszego Actrosa, F2000 i tga, stralisa i eurostara itd Równie duży skok technologiczny, w czasach gdy te auta wchodziły ciężarówki zaczely zmieniać wygląd, to samo dzieje się teraz. Porażająca większość napinaczy w tych tematach wjezdzala na nocniku pod szafe, ją też tam super dorosły nie byłem ale na tyle nieznany w temacie że pamiętam fakty, też były okropne, paskudne, i miały elektronikę.

Każdy ma inny gust, dla kilku osób tutaj jest paskudne, dla mnie ta renowka jest świetna.

Jest takie stałe grono userów, którzy robią gnoj w tych tematach.

Ogarnijcie się, bo z tego tematu nic sensownego nie idzie się dowiedzieć. Chciałem zobaczyć jak wygląda nowa rupieciowka to qurwicy idzie dostać. Jak nie posty "Ale to paskudne", to jakieś nikomu do szczęścia nie potrzebne photoszopki przedniego grila, to posty 16 letniego fana zmęczone premium z końca ubiegłego wieku(@Ropsiak ja lepsze ciolem do huty). Dopiero po przeczytaniu tych farmazonów dowiedziałem się jaka będzie nazwa tego modelu i to jeszcze z osobnego linka..... wstyd. W temacie nowego fh 15 stron debaty na temat spojlera dachowego..... Z góry przepraszam jak kogoś urazilem, ale spałem dwie i pół godziny a żeście mnie wqurwili.... Czy naprawdę większość "pasjonatów" dużych aut, udzielających się na tym forum, jak te piz*dy interesuje tylko wygląd, auto nie tylko wygląda..... Ma być ekonomiczne, bezpieczne, ekologiczne i ma zadowolić kierowcę który nim jeździ.....

Za ewentualne atomowki w powyższym poście z góry przepraszam. Ale jadę samochodem pisze na dotykowym telefonie z włączony przewidywaniom tekstu...

_________________
TIR-SERWIS SOCHACZEW
Naprawa samochodów ciężarowych wszystkich marek
Masz problem Renault lub Volvem z którym nie radzi sobie ASO. Zapraszam!!
Mobilny serwis w całej UE|Serwis ADBLUE NAPRAWY POWYPADKOWE, PROSTOWANIE RAM!!
tel:+48 731-542-832/+48 664-622-456
https://www.facebook.com/LKWSERWIS


Post Wysłano: 13 cze 2013, 7:07

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 wrz 2012, 16:37
Posty: 250

Cytuj:
Jest takie stałe grono userów, którzy robią gnoj w tych tematach.

Ogarnijcie się, bo z tego tematu nic sensownego nie idzie się dowiedzieć. Chciałem zobaczyć jak wygląda nowa rupieciowka to qurwicy idzie dostać. Jak nie posty "Ale to paskudne", to jakieś nikomu do szczęścia nie potrzebne photoszopki przedniego grila, to posty 16 letniego fana zmęczone premium z końca ubiegłego wieku(@Ropsiak ja lepsze ciolem do huty). Dopiero po przeczytaniu tych farmazonów dowiedziałem się jaka będzie nazwa tego modelu i to jeszcze z osobnego linka..... wstyd. W temacie nowego fh 15 stron debaty na temat spojlera dachowego..... Z góry przepraszam jak kogoś urazilem, ale spałem dwie i pół godziny a żeście mnie wqurwili.... Czy naprawdę większość "pasjonatów" dużych aut, udzielających się na tym forum, jak te piz*dy interesuje tylko wygląd, auto nie tylko wygląda..... Ma być ekonomiczne, bezpieczne, ekologiczne i ma zadowolić kierowcę który nim jeździ.....
Trochę ostro powiedziane, ale sama prawda ...


Post Wysłano: 13 cze 2013, 7:13
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 maja 2013, 14:11
Posty: 1
GG: 303713
Samochód: polonez

Łukaszmechanik
Kolego szanowny masz 100 % racji.. ja jako, że zaczynam zabawę z Dużymi samochodami (zaczynam pracę na ciągnikach siodłowych) chciałem się dowiedzieć kilka Nowości z rynku, musiałem tak samo przebrnąć przez ogrom głupot i bzdet jakie wypisywane były przez niejednokrotnie młodych napalonych którzy, może jeszcze w życiu nie siedzieli w Trucku...
Dzięki a kubeł zimnej wody :] i czekam na dalszy rozwój sytuacji i info na temat Renault Truck


Post Wysłano: 13 cze 2013, 10:15
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2006, 21:41
Posty: 1886
Samochód: Renault Premium / Range T
Lokalizacja: PL-UE

Cytuj:
W temacie Scanii R jest placz bo juz tyle lat ta sama bryla, z dafem podobnie.....

Macie calkiem nowe wozy, konstrukcyjnie zupelnie inne niz poprzednie modele i dalej lament.....

Postawcie SK i pierwszego Actrosa, F2000 i tga, stralisa i eurostara itd Równie duży skok technologiczny, w czasach gdy te auta wchodziły ciężarówki zaczely zmieniać wygląd, to samo dzieje się teraz. Porażająca większość napinaczy w tych tematach wjezdzala na nocniku pod szafe, ją też tam super dorosły nie byłem ale na tyle nieznany w temacie że pamiętam fakty, też były okropne, paskudne, i miały elektronikę.

Każdy ma inny gust, dla kilku osób tutaj jest paskudne, dla mnie ta renowka jest świetna.

Jest takie stałe grono userów, którzy robią gnoj w tych tematach.

1. Ogarnijcie się, bo z tego tematu nic sensownego nie idzie się dowiedzieć. Chciałem zobaczyć jak wygląda nowa rupieciowka to qurwicy idzie dostać. Jak nie posty "Ale to paskudne", to jakieś nikomu do szczęścia nie potrzebne photoszopki przedniego grila, to posty 16 letniego fana zmęczone premium z końca ubiegłego wieku(@Ropsiak ja lepsze ciolem do huty). 2. Dopiero po przeczytaniu tych farmazonów dowiedziałem się jaka będzie nazwa tego modelu i to jeszcze z osobnego linka..... wstyd. 3. W temacie nowego fh 15 stron debaty na temat spojlera dachowego..... 4. Z góry przepraszam jak kogoś urazilem, ale spałem dwie i pół godziny a żeście mnie wqurwili....5. Czy naprawdę większość "pasjonatów" dużych aut, udzielających się na tym forum, jak te piz*dy interesuje tylko wygląd, auto nie tylko wygląda..... Ma być ekonomiczne, bezpieczne, ekologiczne i ma zadowolić kierowcę który nim jeździ.....

Za ewentualne atomowki w powyższym poście z góry przepraszam. Ale jadę samochodem pisze na dotykowym telefonie z włączony przewidywaniom tekstu...

Chyba rzeczywiście miałeś zły dzień.
Powiedz mi o czym ludzie mają dyskutować w dzień po premierze samochodu? Jakiś pomysł? :mrgreen:
1. Co chciałeś się dowiedzieć, skoro premiera była dwa dni dzień temu? Chcesz się dowiedzieć więcej - kup wejście i jedź na premierę, albo idź do dealera.
2. Niesamowite! Jak do tego mogło dojść!!!
3. To też straszne, po co w ogóle to pisać?! A nie wiem czy zauważyłeś, ale gdy pojazd (nowe FH) pojawił się w polskich salonach na forum od razu pojawiły się pierwsze wrażenie i zdjęcia, oceny wnętrza w porównaniu z poprzednikiem. Powiedz nam, co Cię boli w związku z tym?
4. Łukaszu, ty generalnie 1/3 swoich postów piszesz dlatego, że ktoś Cię [wycenzurowano] - żenujący argument, cwaniaczkowaty, za który każdy inny mod i użytkownik dostałby upomnienie lub warna. Takie teksty to jazda po bandzie. "Ja jestem łukasz, mam dobra fury i komóry, mogę robić co mi się podoba, a jak ktoś ma "ale" to zapraszam do Sochaczewa" - taką opinię o Tobie sobie wyrabiam, a wcale bym nie chciał, bo szanuję Cię za wiedzę i wkład na forum w dziale mechanika. Niestety w innych działach zachowujesz się jak typowy cwaniaczek... - dlaczego?
5. Nie interesuje ludzi tylko wygląd, ale po raz kolejny podkreślam, 2-3 dni po premierze, oraz po paru miesiącach użytkowania, dopóki silnik się nie dotrze trudno mówić o innych cechach samochodu niż wygląd, ergonomia i komfort? Nie sądzisz? Jako mechanik chyba powinieneś to wiedzieć. Jeśli się nie zgadzasz, to powiedz nam coś o awaryjności nowych Actrosów, Stralisów, Renówek i MANów?
6. Dlatego o tym dyskutujemy np. w temacie o Volvo, jakbyś nie zauważył. W tym temacie trudno dyskutować o czym innym niż o wyglądzie na razie, bo premiera była wczoraj.
Cytuj:
Ale jadę samochodem pisze na dotykowym telefonie
Łaaaał, kozak! :]
(chyba nie chciałbyś, żeby ludzie tak reagowali na Twoje posty, prawda? To po co prowokujesz takie ironie?)

Łukasz - jak już mówiłem, szanuję Cię, bo masz wiedzę i doświadczenie, którym potrafisz się podzielić, ale niestety w sporej ilości Twoich postów można znaleźć zdania, którymi jakbyś chciał udowodnić, jaki to ty nie jesteś zajebisty. Super fury, super telefony, wszystko w ogóle super, a inni to piz**, bo nie są tobą. Po co tak? Nie można pisać bez tych form wywyższania się?
Uprzedzam pytanie - nie nie boli mnie to, ale nie chciałbym czytać Twoich postów z wyrazem politowania na twarzy, tylko uznania, za ich merytoryczność.

Nie traktuj tego jak ataku, tylko jako próbę dialogu ;)

A tak na marginesie, to ja uważam, że bardziej żenujące jest pisanie o awaryjności, ekonomii, ergonomii, nawet gdy nie przechodziło się koło auta, a co dopiero usiadło w środku, jechało, lub używało dłuższy czas.
Jeszcze bardziej irytujące jest filozofowanie na temat samochodu przed jego premierą. "Będzie wyglądał tak, srak, śmak" - będzie premiera to się ku**a dowiemy, po co ten bełkot?
To jest dopiero przykre, a nie dyskusje o detalach czy ogólnym designie zaraz po premierze samochodu, która po to jest, żeby sprowokować dyskusje o estetyce.
To tyle ode mnie ;)
Pozdrawiam.

_________________
B O B i

Tiry na tory, pociągi na drogi, tory na traktory, traktory do obory.


Post Wysłano: 13 cze 2013, 12:18
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 lut 2011, 13:33
Posty: 4715
GG: 1466678
Samochód: Serwis 24h
Lokalizacja: Sochaczew

@Wojtas

Przez dobre 30min czytalem o farmazonach, zeby w koncu doczytac sie jak ta nowa seria sie nazywa, ktory z silnikow volvo tam zaladowali itp

Ten temat przypomina mi etransport.

_________________
TIR-SERWIS SOCHACZEW
Naprawa samochodów ciężarowych wszystkich marek
Masz problem Renault lub Volvem z którym nie radzi sobie ASO. Zapraszam!!
Mobilny serwis w całej UE|Serwis ADBLUE NAPRAWY POWYPADKOWE, PROSTOWANIE RAM!!
tel:+48 731-542-832/+48 664-622-456
https://www.facebook.com/LKWSERWIS


Post Wysłano: 13 cze 2013, 15:14
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 27 maja 2009, 18:23
Posty: 102
GG: 9805936
Samochód: Renault Premium
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Jak sama nazwa mówi - jest to forum dyskusyjne. Dyskusja, czyli dialekt między innymi osobami, wyrażających swoje opinie na dany temat. Jednemu nie podoba się to, ponieważ tamto, ale podoba mu się tamto ponieważ to, drugiemu nie podoba się siamto, ponieważ omanto, ale podoba mu się sramto, bo umanto. A trzeciemu wszystko pasuje. Dlatego wchodząc na forum dyskusyjne, uwaga, trzeba liczyć się z postami zawierającymi nie tylko czyste dane, ale własną opinię. Jeżeli ktoś szuka dokładnych danych - niech wejdzie sobie na stronę informacyjną, tam wszystko jest ładnie oddzielone od treści.
Cytuj:
16 letniego fana zmęczone premium z końca ubiegłego wieku
Fana? Po prostu z renówkami, miałem najwięcej do czynienia więc logiczne, że to o nich będę się najwięcej wypowiadał. Nie przywiązuje siebie do żadnej marki, bo tak o to lubię też dyskutować o Manie, Dafie czy Ivecu.

_________________
MAN TGX XLX 18.440 2015 ;)

17.06.2015 - B


Post Wysłano: 13 cze 2013, 15:53

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 paź 2010, 17:16
Posty: 816

Cytuj:
Łukaszmechanik
musiałem tak samo przebrnąć przez ogrom głupot i bzdet jakie wypisywane były przez niejednokrotnie młodych napalonych którzy, może jeszcze w życiu nie siedzieli w Trucku...
Dzięki a kubeł zimnej wody :] i czekam na dalszy rozwój sytuacji i info na temat Renault Truck
Nic nie musiałeś,nikt Ci nie kazał to przez własną głupotę która kazała Ci w to brnąć dalej.Tak masz racje nigdy nie siedziałem w tirze zawsze były to premiumki,magnumki,stralisy,fh12,majorki i menagerki ;_; Każdy normalny wie że tir to SCANIA R730 V8.Sorry ale wku***wia mnie takie gadanie :]


Post Wysłano: 13 cze 2013, 17:00
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 sie 2008, 20:59
Posty: 1007
Lokalizacja: Różan

Range T SLEEPER CAB low deck
SILNIKI
DTI 11 : 380 / 430 / 460 KM
DTI 13 : 440 / 480 / 520 KM

Obrazek
Range T HIGH SLEEPER CAB :
KABINA DŁUGA Z DACHEM PODWYŻSZONYM, PŁASKA PODŁOGA

SILNIKI
DTI 13 : 440 / 480 / 520 KM

Obrazek
Obrazek
Obrazek
źródło:trucksfoto.pl

_________________
Kupię pokrywę zaworów Scania w kształcie litery V z silnika 14 litrowego

"To są HPI'ki co się trzęsą wszystkie plastiki"

R730-------------\8/


Post Wysłano: 13 cze 2013, 19:04
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 lut 2012, 14:45
Posty: 290
Samochód: FR und NL
Lokalizacja: Silesia

Auto jak dla mnie konkret, według mnie nawet ładniejsze od nowego FH.Na "fejsie" przeczytałem, że VOLVO specjalnie tak oszpeciło nowe Reno a według mnie to by nie miało najmniejszego sensu chociażby ze względów finansowych... 8)

_________________
__________________________________
Renault Magnum 440 E-TECH


Post Wysłano: 13 cze 2013, 19:11
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lut 2012, 11:06
Posty: 3213

Dla mnie osobiście to Renault jest dużo ładniejsze od nowego Volvo. Jeśli za tym pójdzie wysoka niezawodność i oszczędność to może zawalczyć o wysokie miejsce w rankingach. Jak dla mnie wygląd zewnętrzny zaraz za nowym Actrosem :D deska kwestia dyskusyjna, ale bardzo mi się podoba - stworzyli całkowicie nowe auto i to się chwali.


Post Wysłano: 13 cze 2013, 19:37
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 sie 2008, 20:59
Posty: 1007
Lokalizacja: Różan

Tak dla porównania prototyp z 85
Obrazek

_________________
Kupię pokrywę zaworów Scania w kształcie litery V z silnika 14 litrowego

"To są HPI'ki co się trzęsą wszystkie plastiki"

R730-------------\8/


Post Wysłano: 13 cze 2013, 20:04

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 12 sie 2010, 17:03
Posty: 140
GG: 0

Są gdzieś zdjęcia z jego wnętrza ??

_________________
Pie..ol wszystko, zostań kierowcą zawodowym.
Rób to co kochasz...


Post Wysłano: 13 cze 2013, 21:00

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 lip 2006, 21:21
Posty: 69
Lokalizacja: SILESIA

już w 85r w szybie odbijało się VOLVO ;) to był znak !


Post Wysłano: 13 cze 2013, 21:10

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 12 sie 2010, 17:03
Posty: 140
GG: 0

Cytuj:
już w 85r w szybie odbijało się VOLVO ;) to był znak !

To zdjęcie nie jest z 1985r

_________________
Pie..ol wszystko, zostań kierowcą zawodowym.
Rób to co kochasz...


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 16 z 25 [ Posty: 491 ] Przejdź na stronę Poprzednia 114 15 16 17 1825 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: