Regulamin forum


Zasady publikowania pojazdów:

1. Nazwa tematu musi zawierać nazwę pojazdu (np: Scania 124L Topline), dla dwóch samochodów identycznie (np: Scania 124L Topline, MAN TGA XLX).
2. Prezentujemy jedynie pojazdy z homologacją ciężarową i autobusy.
3. Opisujemy pojazd według wzoru:
Marka: -
Model: -
Rok produkcji: -
Przebieg: -
Wyposażenie: -
Zabudowa/Naczepa/Przyczepa: -
Obsługiwane kierunki: -
4. Opis samochodu może zawierać inne informacje, jednak podane w punkcie 3 są obowiązkowe.
5. Prezentacja samochodu musi posiadać minimum 3 zdjęcia opisywanego pojazdu.
6. Zdjęcia muszą być zamieszczone w formie miniaturki, która jednocześnie jest odnośnikiem do pełnowymiarowej fotografii.



Strona 16 z 23 [ Posty: 448 ] Przejdź na stronę Poprzednia 114 15 16 17 1823 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 29 sie 2014, 14:07
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 mar 2009, 9:26
Posty: 641
Samochód: Man TGA XXL 18.430,Peugot Boxer 2.2

JA mam to do siebie że za dużo gadam po prostu i nie zawsze jest to zakładane aby coś zrobić.Czasami coś pomyśle i jest w podświadomości i tam zostaje. Co do gazu jeśli instalacja jest dobrze skalibrowana to zaoszczędzić się da, ale nie w Polsce, nie bronie sie tym ze względu na to że nam to nie wyszło bo oszczędności były ale nie takie jakie wszyscy wróżyli. Angama też ma dużo aut z taką instalacją i jeżdżą albo po prostu nie mają włączone a prezes zszedł z podatku montując w tylu samochodach.

Co do podobania sie i materiału i wykonania. Komu sie będzie podobać to będzie a komu nie to nie i tyle. Nie zmuszam.

Zdjęcie też nie jest jakieś tam mega super więc też nie wygląda jak powinno.

Obrazek


Obrazek

_________________
Pilnie sprzedam zbiornik 250l aluminiowy seryjny od mana .
Zainteresowanych proszę o kontakt pw w celu dogadania się.


Post Wysłano: 30 sie 2014, 10:07
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 sty 2012, 16:12
Posty: 295
GG: 44807873
Samochód: daf xf 95
Lokalizacja: Kościan

Genialnie, naprawdę nie myślałem że to aż tak dobrze wyjdzie. :)

_________________
!!!!! B R E D L A S T !!!!!


Post Wysłano: 31 sie 2014, 12:10
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 cze 2010, 19:40
Posty: 87
GG: 13277863
Samochód: Magnum

Ty lepiej pokaż asa, wszystko wygląda jak z Holandii tylko czekać na finisz. :)


Post Wysłano: 31 sie 2014, 12:24
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 gru 2005, 20:01
Posty: 2595
Samochód: Szybki
Lokalizacja: Szczecin

Tam nierówno się trochę rozchodzi światło, przy tylnej łapie nieco mniejsza łuna powstaje niż przy przednich. Ogólnie ok, ale dla mnie są ważne szczegóły. A powiedz co to w ogóle jest? :D

_________________
Przyłożenie zewnętrznego silnego magnesu do czujnika ruchu (impulsatora) zamontowanego przy skrzyni biegów skutkuje wyrównaniem pola elektromagnetycznego w cewce nadajnika, a w rezultacie prowadzi do tego, że tachograf otrzymuje sygnał odpowiedni dla pojazdu nieruchomego.


Post Wysłano: 31 sie 2014, 13:54

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 lis 2009, 9:35
Posty: 110
Samochód: Scania R500
Lokalizacja: Szczecin

Patryk mozesz pokazac zdjecia z jakies wiekszej
perespektywy? , zeby bylo widac co to jest i
gdzie to jest.
Bo narazie nie wiadomo czy to wisi w ciezarowce czy
u ciebie nad lozkiem...


Post Wysłano: 31 sie 2014, 14:04

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 gru 2012, 15:47
Posty: 48
Samochód: Chrąchol 8x4

MANu ma wacka nie w tę mańkę :D


Post Wysłano: 31 sie 2014, 14:25
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 mar 2009, 9:26
Posty: 641
Samochód: Man TGA XXL 18.430,Peugot Boxer 2.2

Zacznę od końca i troche dziwi mnie tak spory ruch przez ostatnie pare dni wstecz:

szymon87
Z większej perspektywy będzie ciężko bo 2.20 szerokości ma płyta a pokój mam troche szerszy więc stojąc przy ścianie ledwo sie łapie w obiektyw aparatu. A dwa nie wisi nigdzie, a stoi na podłodze i to będzie tylna ściana za łóżkiem , cierpię na chorobę krzywego wlotu powietrza. Bajzel zna te klimaty i wie o co biega.

Bajzel
Wszystko wina foto gdybym ziemniakiem nie robił mniej by było do wyjaśniania. I jak wyżej tylna ściana za łóżkiem. Ale nie jest jeszcze skończone brakuje detali

KuhnNagel
Kto uznaje za asa to uznaje ale marna fota jest więc pokazać mogę ale mówię i zaznaczam do oryginału brakuje dużo.

Obrazek

A z kolejnych informacji żeby nie było że mówię coś czego nie robię szafki z tyłu do końca tygodnia lub dwóch już przestaną być obiektem szydery bo będą przerobione , Fakt nie popisałem sie wtedy czego żałuje jeden detal by był inny i mniej do tuszowania zbrodni.

A i jeszcze coś co nie było mówione również fotka

Obrazek


A tak z pozostałych informacji czysto teoretycznych opłaca się ściągać z zachodu używany kangur do mańka w sensie tą osłone czołową truxa czy poszukać trochę i znaleźć kogoś kto by go zrobił mniejszym kosztem . Tylko się pytam oraz ile mniej więcej by to wyniosło w porównaniu np. ze zderzakiem jak szymon co tam podziałałeś i na dniach będzie błyszczał .

_________________
Pilnie sprzedam zbiornik 250l aluminiowy seryjny od mana .
Zainteresowanych proszę o kontakt pw w celu dogadania się.


Post Wysłano: 31 sie 2014, 14:58

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 sie 2008, 12:59
Posty: 595
Samochód: VOLVO FH500 EEV

To: http://allegro.pl/man-mercedes-orurowan ... 81626.html + blenda + komplet spoilerów + pomalować te czarne noski + trąbki na bok - już auto inaczej wygląda. Nie ma sensu zakładać kangura, do takiego wyglądu auta jakie jest teraz.
Zresztą, za koszt kangura masz to, co Ci napisałem - sam oceń, co się bardziej opłaca.

Nawet przyzwoicie wyszły Wam/Ci to tapicerowanie pokryw schowków. Szkoda że całość nie będzie w jednym kolorze.
Chyba macie zatkane te otworki odprowadzające wodę co są na górze, przy szyberdachu, bo widzę że masz na rogu plamę po wodzie - albo tak zdjęcie wyszło.


Post Wysłano: 31 sie 2014, 15:07

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 lis 2009, 9:35
Posty: 110
Samochód: Scania R500
Lokalizacja: Szczecin

Patryk za zrobienie zderzaka, gosciu wzial ode mnie naprawde
niewiele ,w porownaniu z tym ile kosztuje nowy z zachodu.
Co do twoich prac z tapicerka ,to bravo za wykonanie.
Warto sie przylozyc... Widzisz u mnie tylna sciana jest juz
w miare ok , ale gorna czes kabiny jest do poprawki :/
tzn. do ponownego pikowania :/


Post Wysłano: 31 sie 2014, 16:32
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 mar 2009, 9:26
Posty: 641
Samochód: Man TGA XXL 18.430,Peugot Boxer 2.2

Szymon też o tym pomyśle robię tak jak uznaję za stosowne a dwa to jest efekt nie wycinania otworów w gąbce pod guziki . A ty przykleiłeś gąbkę całą czy tylko miejcowo ?? ja dałem dwie warstwy gąbki górna jest luzem też bardziej elastyczna . Nie potrafię wyjaśnić dlaczego tak wyszło po prostu guzik za guzikiem i szło nawet bez układania zagnieceń. Tylko problem jest z guzikami bo materiał średnio na nich sie układa więc delikatnie trzeba je na maszynce obrabiać ale zmiana dostawcy guzików i jest super i tańszy koszt. A i skoro to fajnie wyszło to cały dach też wyjdzie spoko , tylko muszę najpierw załatwić sprawę z obszywaniem dwóch elementów bo są tak uformowane że nie idzie ich ani obkleić ani nic .

mateuszsl całość będzie w tym co widać na schowku i tam na boczku co zasłonięte jest okienko gdyż z zewnątrz będzie biała folia.
A dwa kto powiedział że do takiego wyglądu najpierw trzeba go odświeżyć. To na razie zostawię w tajemnicy gdyż nie wiem czy uda mi się to ogarnąć za ojca kadencji na mańku czy już za moją . Chce go skończyć tak jak planuje a potem poszukam coś pod siebie aby robić. A dwa jeszcze można powiedzieć że nawet nie ma 50 % pracy gdyż zrobione jest to co dało się zdjąć , szkoda że nie ma podsufitki ale trudno.


Nie będę objaśniał zbytnio ale celować będę w to zewnętrznie , Z tgx blende i kangur niebieski bez halo tylko dwa okrągłe na żarówce.

Obrazek

Obrazek

_________________
Pilnie sprzedam zbiornik 250l aluminiowy seryjny od mana .
Zainteresowanych proszę o kontakt pw w celu dogadania się.


Post Wysłano: 31 sie 2014, 17:12
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 lut 2012, 22:11
Posty: 121
GG: 47850762
Samochód: brak
Lokalizacja: skoczów

Ogółem to doceniam prace, którą wkładasz w te obicia, ale na mój gust (powtarzam na mój), to wygląda to jak fotel ze starego autobusu, albo tapczan u mojej babci :lol:


Post Wysłano: 31 sie 2014, 20:27
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 mar 2009, 9:26
Posty: 641
Samochód: Man TGA XXL 18.430,Peugot Boxer 2.2

Każdy jest innym człowiekiem i nie wszystkim pasuje że jeden ubrał skarpety do sandałów 8) Jeśli się nie patrzy na te różne wzorki to nawet jest przyjazny oku.

_________________
Pilnie sprzedam zbiornik 250l aluminiowy seryjny od mana .
Zainteresowanych proszę o kontakt pw w celu dogadania się.


Post Wysłano: 07 wrz 2014, 21:58
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 mar 2009, 9:26
Posty: 641
Samochód: Man TGA XXL 18.430,Peugot Boxer 2.2

Jedno małe foto , jakość widać :( ,więc tego nie komentujemy. Co do efektu w aucie trzeba kierownika przekonać do jazdy przy czerwonym aby nie zrobić tego na marne i ma nie świecić . Na razie kabel pod burdelówke aby sprawdzić klimat i trzeba dokładnie przymocować. I sory za burdel ale to świeżo po robocie .

Obrazek

_________________
Pilnie sprzedam zbiornik 250l aluminiowy seryjny od mana .
Zainteresowanych proszę o kontakt pw w celu dogadania się.


Post Wysłano: 08 wrz 2014, 0:42

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 sie 2008, 12:59
Posty: 595
Samochód: VOLVO FH500 EEV

Jak dla mnie, te diody bardziej by pasowały nad szybkę boczną (może nieco w mniejszej ilości) i wtedy podłączyć je pod lampkę nocną (tam w tą kieszeń) - tak zrobiłem swego czasu przy F2000 i naprawdę dawało to świetny efekt w nocy.
W to miejsce, co teraz dałeś wolałbym lodówkę - naprawdę. :)


Post Wysłano: 08 wrz 2014, 0:58
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 mar 2009, 9:26
Posty: 641
Samochód: Man TGA XXL 18.430,Peugot Boxer 2.2

Wszystko w swoim czasie , na razie ojciec używa taką podróżną jakby to można nazwać i to mu starcza jak na kraj. A dwa oryginalną lodówkę mana używaną w dobrych pieniądzach się nie wyrwie a nówka to blisko 3 tys a dwa pod łóżkiem jest miejsca dość aby wstawić tam też lodówkę , ale man źle to rozplanował i za dużo miejsca na podłodze zabiera bo jest wysunięta za mocno do przodu. Plan był na lodówkę z FH3 dedykowaną do schowka bocznego idealnie by wpasowała się pod łóżko i ją zabudować. lub też szufladowa ze scanii. A co do diod zdjecie jest kiepskiej jakości a realnie one dają delikatną poświatę tak że coś widać ale też nei oślepiają i to nie będzie funkcjonowało w biały dzień również. I nawet przyjemniej świecą te niż orginalne zamontowane w szyberdach bo są okropne a raczej odbłyśnik lub jego brak. To jest coś innego i nie każdemu to przechodzi przez gardło gładko.

_________________
Pilnie sprzedam zbiornik 250l aluminiowy seryjny od mana .
Zainteresowanych proszę o kontakt pw w celu dogadania się.


Post Wysłano: 08 wrz 2014, 3:19

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 sty 2011, 4:49
Posty: 60
Samochód: LT,Vito
Lokalizacja: Lubsko

Przeczytałem cały temat, więc lepiej kup ten kangur i załóż i zaskocz resztę niż pokazywać co się zrobiło a nie miało w planach ;) Uwierz będzie lepiej ;)


Post Wysłano: 08 wrz 2014, 14:21

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 sie 2008, 12:21
Posty: 488
Samochód: DAF XF 106.460
Lokalizacja: Rybnik

Szacunek za wykonane prace przy aucie, ale zrób coś ze swoją pisownią, bo przeczytałem kilka postów i zwyczajnie ochoojałem.


Post Wysłano: 08 wrz 2014, 18:56
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 mar 2009, 9:26
Posty: 641
Samochód: Man TGA XXL 18.430,Peugot Boxer 2.2

Cytuj:
Przeczytałem cały temat, więc lepiej kup ten kangur i załóż i zaskocz resztę niż pokazywać co się zrobiło a nie miało w planach ;) Uwierz będzie lepiej ;)

Nie wiem czemu tak myślisz że nie miało być w planach . Moja też wina za złe sformułowanie. Więc czepiać się nie będę bo nie wiem po której stronie winę położyć. Cierpliwość popłaca i wszystko będzie zrealizowane .


No i będę się starał z poprawną pisownią aby nad tym popracować. :/

_________________
Pilnie sprzedam zbiornik 250l aluminiowy seryjny od mana .
Zainteresowanych proszę o kontakt pw w celu dogadania się.


Post Wysłano: 14 wrz 2014, 17:57
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 mar 2009, 9:26
Posty: 641
Samochód: Man TGA XXL 18.430,Peugot Boxer 2.2

Ktoś poratuje informacją jak jest montowana w Manach osłona przeciwsłoneczna czy są zaślepione otwory nagwintowane pod górną warstwą laminatu czy jak ??

_________________
Pilnie sprzedam zbiornik 250l aluminiowy seryjny od mana .
Zainteresowanych proszę o kontakt pw w celu dogadania się.


Post Wysłano: 14 wrz 2014, 22:25
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 mar 2005, 15:22
Posty: 7205
Samochód: MAN TGA 26.480 5 STAR BOOGIE
Lokalizacja: GDYNIA

Na blachowkręty, najlepiej wymierz sobie otwory w innym manie żeby trafić na wzocnienia w plastyku

_________________
MAN TGA 26.480 XXL 5 STAR BOOGIE

Filmy z tras


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 16 z 23 [ Posty: 448 ] Przejdź na stronę Poprzednia 114 15 16 17 1823 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: