| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| DAF 95XF 380/ 430, Volvo FH12 500 https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=27366 |
Strona 14 z 20 |
| Autor: | Madziak [ 19 paź 2011, 16:31 ] |
| Tytuł: | Re: DAF 95XF 380/ 430, Volvo FH12 500 |
To taki styl życia, taki morowy W Dafie było to trochę kłopotliwe, schodki strome i trzeba cyrklować. Volvo już ma trochę lepiej, większy stopień i jest łatwiej, a w Scanii to czysta przyjemność. |
|
| Autor: | ogierek093 [ 20 paź 2011, 17:59 ] |
| Tytuł: | Re: DAF 95XF 380/ 430, Volvo FH12 500 |
Cytuj: No to stojąc na budowie w błocie, sciagaj i zakladaj w kółko buty
Co żeś się tak tej budowy czepił??? Myślisz że wszystkie Polskie auta wożą cegły? Mój ojciec przez ostatnie 15 lat jazdy ani razu nie był na żadnej budowie i żyje...
|
|
| Autor: | Gili [ 21 paź 2011, 21:27 ] |
| Tytuł: | Re: DAF 95XF 380/ 430, Volvo FH12 500 |
Ostatnio widuję takie samo Volvo z rejestracją PP... w okolicy 3miasta. |
|
| Autor: | cH3sTeR [ 22 paź 2011, 21:25 ] |
| Tytuł: | Re: DAF 95XF 380/ 430, Volvo FH12 500 |
Ja tam jeżdże Dafem (Madziak wie jakim) i nigdy nie miałem problemu z zostawianiem butów na stopniu. Jak jeździłem czarnym Dafem z chłodnią to tam buty miałem mokre podczas ulewy ale tutaj tego problemu niema. A poza tym wystarczy kupić buciki które się szybko zakłada i po problemie... Ps. u nas w firmie jeden nowy kierowca (przyszedł jakoś w kwietniu) nie był przekonany do jazdy z skarpetkach ale jak mu powiedziałem i spróbował to przyznał mi rację. |
|
| Autor: | Kwiatula [ 22 paź 2011, 21:46 ] |
| Tytuł: | Re: DAF 95XF 380/ 430, Volvo FH12 500 |
To Wy swoim kierowcom narzucie jazdę bez butów? |
|
| Autor: | Długi [ 23 paź 2011, 9:15 ] |
| Tytuł: | Re: DAF 95XF 380/ 430, Volvo FH12 500 |
Cytuj: nie był przekonany do jazdy z skarpetkach ale jak mu powiedziałem i spróbował to przyznał mi rację.
Przekonacie się jak będzie trzeba zapłacić w NRD |
|
| Autor: | Kameras [ 23 paź 2011, 10:10 ] |
| Tytuł: | Re: DAF 95XF 380/ 430, Volvo FH12 500 |
Raptem 30 euro |
|
| Autor: | BARTEKEPD [ 23 paź 2011, 10:45 ] |
| Tytuł: | Re: DAF 95XF 380/ 430, Volvo FH12 500 |
Wszystkie autka mi się podobają. Trochę duży przebieg tego czerwonego Dafa Autka z pomalowanymi lusterkami wyglądają znacznie lepiej |
|
| Autor: | maliszoliwa [ 23 paź 2011, 11:19 ] |
| Tytuł: | Re: DAF 95XF 380/ 430, Volvo FH12 500 |
Nie można jeździć np w klapkach które nie mają na pięcie paska zabezpieczającego przed spadnięciem .. Na skarpetkach jak najbardziej można jeździć .. |
|
| Autor: | Bauer [ 23 paź 2011, 12:47 ] |
| Tytuł: | Re: DAF 95XF 380/ 430, Volvo FH12 500 |
Cytuj: Raptem 30 euro
Tylko jeślibyś miał płacić co każdy wyjazd te 30EURO to w ciągu miesiąca połowy wypłaty byś się pozbył. A za cenę takiego jednego mandatu kupiłbyś w miarę porządne buty do pracy. Przepis jest przepisem i trzeba się do niego dostosowywać. Podobnie tyczy się zapinania pasów bezpieczeństwa. W takich sytuacjach Bezpieczeństwo trzeba wynieść nad wygodę i przyjemności.
|
|
| Autor: | piotrek480 [ 07 lis 2011, 17:03 ] |
| Tytuł: | Re: DAF 95XF 380/ 430, Volvo FH12 500 |
Volvo widziane dzisiaj tj(07.11) w Człuchowie na światłach około godziny 14. Niezły sprzęt życzę wielu bezawaryjnych km. |
|
| Autor: | Kacper_DAF [ 10 lis 2011, 19:35 ] |
| Tytuł: | Re: DAF 95XF 380/ 430, Volvo FH12 500 |
Czerwony DAF widziany dziś około godziny 17:30 na A1 jechał w stronę Gdańska. |
|
| Autor: | Seba_SCANIA_124L [ 10 lis 2011, 23:13 ] |
| Tytuł: | Re: DAF 95XF 380/ 430, Volvo FH12 500 |
Samochody bardzo ładne i zadbane i podoba mi się to że jeździcie w skarpetach Co do tych butów to jest chyba kwestia przyzwyczajenia, ale ja osobiście popieram jazdę w skarpetach noga się nie poci no i co najważniejsze czysto w samochodzie Życzę bezawaryjnych |
|
| Autor: | cH3sTeR [ 12 lis 2011, 17:35 ] |
| Tytuł: | Re: DAF 95XF 380/ 430, Volvo FH12 500 |
Szofer z białego Dafa widziany we czwartek 10.11.2011 około 15-stej na Budzisku. Gnał w stronę domu a ja na Rygę. Wymienilim się zdaniami gdzie "miśki" stoją, ugadalim na sobotnie spotkanie %%% |
|
| Autor: | Madziak [ 13 lis 2011, 15:00 ] |
| Tytuł: | Re: DAF 95XF 380/ 430, Volvo FH12 500 |
Szofer przepiął naczepy i pognał dzisiaj do Tallina, a ja leże po wczorajszym weselu w Milordzie i nie wiem co mam zrobić. 3 światy |
|
| Autor: | DAKS [ 13 lis 2011, 20:14 ] |
| Tytuł: | Re: DAF 95XF 380/ 430, Volvo FH12 500 |
Madziak, z Kleszewa do Pułtuska jakieś 500 m, czemu nie wpadłeś? :E |
|
| Autor: | Madziak [ 14 lis 2011, 9:19 ] |
| Tytuł: | Re: DAF 95XF 380/ 430, Volvo FH12 500 |
O nie doszedł bym |
|
| Autor: | transportdrewna [ 22 lis 2011, 18:28 ] |
| Tytuł: | Re: DAF 95XF 380/ 430, Volvo FH12 500 |
Volvo i Dafy ją extra ; DD |
|
| Autor: | Madziak [ 23 lis 2011, 20:13 ] |
| Tytuł: | Re: DAF 95XF 380/ 430, Volvo FH12 500 |
Cieszę się bardzo, że autka się podobają
|
|
| Strona 14 z 20 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|