| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Wielton https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=840 |
Strona 2 z 4 |
| Autor: | Mariusz [ 29 maja 2005, 15:36 ] |
| Tytuł: | |
WIELTON rządzi, wczoraj zrobiłem taką fotkę w miejscu gdzie prowadzi sie sprzedaż naczep
|
|
| Autor: | ksz [ 29 maja 2005, 16:09 ] |
| Tytuł: | |
super reklamówka |
|
| Autor: | Kaczor [ 29 maja 2005, 16:21 ] |
| Tytuł: | |
Piękna naczepka |
|
| Autor: | lodz_damian [ 29 maja 2005, 16:37 ] |
| Tytuł: | |
szrto jak ojce jezdzil to juz zaczyala pekac blacha i podloga |
|
| Autor: | ksz [ 29 maja 2005, 17:40 ] |
| Tytuł: | |
w wieltonie ?? |
|
| Autor: | Mechu973 [ 30 maja 2005, 20:19 ] |
| Tytuł: | |
to mieiscowosc DeLuxe#003 |
|
| Autor: | Mariusz [ 30 maja 2005, 23:22 ] |
| Tytuł: | |
musze kiedys sprobowac wejsc tam na plac, to spory teren na którym stoją nówki naczepki oraz ciezarówki Iveco Stralis, Scanie R i Renault Magnum, a ta naczepka ładna pamiętam ze kiedys jak współpracowali z dafem do naczepy dołączony był 95XF Space Cab |
|
| Autor: | Mechu973 [ 08 cze 2005, 21:00 ] |
| Tytuł: | |
DeLuxe#003 ja chyba tez tam musze weisc |
|
| Autor: | Mariuszzz [ 05 lip 2005, 21:43 ] |
| Tytuł: | |
Nie wiem co o tym myśleć. ja też słyszałem że wywrotki pękają i to strasznie. A teraz u mnie na bazie parkują nowe WIELTONki ale szmaty. Zadko je widuje, jeżdzą wieć chyba dobre |
|
| Autor: | DAF_XF [ 07 sie 2005, 15:29 ] |
| Tytuł: | |
coś wam powiem!! mój kumpel Mirek jeździ też DAF-em i ma WIELTONKE firanke i załadował 5 razy z Krakowa z cementowni cement i rama mu sie gnie!!! ja mam SCHMITZ Cargobull i jest ok!! |
|
| Autor: | Mariusz [ 07 sie 2005, 16:40 ] |
| Tytuł: | |
no tak jak załadował ile wlezie to nie ma sie co dziwić ze mu rama sie wygieła, jesli chodzi o dojazd do zakładów Wieltona to musisz Mechu jadac ulicą warszawską w strone Wrocka odbić przed wiaduktem kolejowym w prawo koło budynku policji i szrotu, potem jedziesz dalej tą ulicą i ukazą ci sie zabudowania przemysłowe, jest tam kilka oddziałów produkcyjnych i są oddalone od siebie o kilkadziesiat metrów, natomiast punkt dealerski gdzie stoją naczepy jest na ulicy warszawskiej w kierunku Warszawy, to bardzo wielki teren i przy samej drodze wiec łatwo trafić, tylko problem z wejściem na teren, raz sie kiedys przy wjezdzie zatrzymałem to odrazu ciec z psem wylazł wiec musiałem sie zwijac, jak bede jechał nastepnym razem to zrobie foto tego placu, zawsze jak sie przejezdza obok tych naczep to czuc jeszcze zapach swierzego lakieru i gumy |
|
| Autor: | DAF_XF [ 10 sie 2005, 10:23 ] |
| Tytuł: | |
nie bo załadował 24 tony!! moim zdaniem najlepsze są SCHMITZ-ki i KOGEL |
|
| Autor: | Mariuszzz [ 11 sie 2005, 17:32 ] |
| Tytuł: | |
Lider to oczywiście SCHMITZ Cargobull ale dobry jest też Schwarzmuller, Kogel, Trailor i w wywrotkach jest też dobry Langendorf |
|
| Autor: | Pazdz [ 23 sie 2005, 14:02 ] |
| Tytuł: | |
Naczepom Wielton nie mam nic do zarzucenia. Ojciec jeździł w PEKAESie Stralisem z firanką WIELTON z 2003 roku. Mogłaby tylko mieć trochę wyższe burty, ale i tak super. |
|
| Autor: | Deejay [ 15 paź 2005, 23:56 ] |
| Tytuł: | |
szczerze to nie ma jak to stare bpw (chodzi mi o typ osi) ... czesci dostaniesz wszedzie od reki (wrazie draki) a jak na polskie warunki to lepiej nie ladowac sie narazie w tarcze... stan naszych drog moze powodowac ze tarcze pekaja... to jest of korz moje zdanie.... tak przy okazji - czy ktos z was mial doczynienia z naczepami MEGA z Nysy- firmy Opoltrans... bo maja calkiem ciekawa oferte , skrzynie, kurtyny - wszystko co chcesz w dobrej cenie |
|
| Autor: | DavesKTC [ 02 sty 2007, 0:03 ] |
| Tytuł: | |
A orentuje sie ktoś w cenach kurtyny Wieltona? |
|
| Autor: | ADAMO [ 02 sty 2007, 0:26 ] |
| Tytuł: | |
Cytuj: szczerze to nie ma jak to stare bpw (chodzi mi o typ osi) ... czesci dostaniesz wszedzie od reki (wrazie draki) a jak na polskie warunki to lepiej nie ladowac sie narazie w tarcze... stan naszych drog moze powodowac ze tarcze pekaja...
z własnych doświadczen: mieliśmy chyba z 5 na starych bpw roczniki : 90-96 i w jednej rozleciały się 2 łożyska , a w drugiej urwała się prawie oś , wg mnie to osie bardzo awaryjne i drogie, dużo lepszymi sa SAFa zarówno tarcza jak i bęben są bezzarzutu jak do tej pory, najwięcej jednak trafiamy z francji osi SMB, na około 30 naczep nie było żadnej awarii przy transporcie. odnośnie firmy Mega - to nowa firma więc nalezy poczekac aż firma dopracuje swoje produkty , napewno zachęca ceną, ale coś za coś za pewne - tak jak to było z pierwszymi naczepa wieltona, które trudno było nazwac naczepami.obecnie cena wieltona nie jest tak atrakcyjna , bo poprawiła się jakość, nie wiem dokładnie ile, ale nie jest dużo tansza od kogela lub krone |
|
| Autor: | JoHn [ 02 sty 2007, 15:14 ] |
| Tytuł: | |
No firma musi miec dobre naczepy jeżeli nawet gąsiory i amerykańce biorą Wieltonki |
|
| Autor: | MKazik [ 02 sty 2007, 15:38 ] |
| Tytuł: | |
Amerykańce? |
|
| Autor: | marcinp1985 [ 02 sty 2007, 17:12 ] |
| Tytuł: | |
Cytuj: No firma musi miec dobre naczepy jeżeli nawet gąsiory i amerykańce biorą Wieltonki
Cytuj: Amerykańce?
Zawsze sądziłem , że gosiory i amerykańce to ci sami zwani także szoszonami kierowcy litewscy.
|
|
| Strona 2 z 4 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|