| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Antena TV https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=8370 |
Strona 2 z 2 |
| Autor: | PiLu23 [ 02 lip 2008, 21:53 ] |
| Tytuł: | Re: Antena TV |
Witam:) Odkopałem ten temat gdzieś w stercie innych a nie chciałem tworzyć nowego więc piszę Znalazłem antenę TV do tira i mam pytanie co ona jest warta ?? Chodzi mi o to że nie każdą anteną złapiesz programy w europie nie chodzi mi o polskie tylko w ogóle chcę tylko coś widzieć i słyszeć:) Koleś mi mówił że na 110% łapie kanały cyfrowe taki jak PULS i TVN 7 w kraju oczywiście oto i ona : http://allegro.pl/item387656975_najmocn ... dvb_t.html |
|
| Strona 2 z 2 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|