Autor
Wiadomość
Tytuł:
Post Wysłano: 28 lut 2007, 22:27
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2005, 15:04
Posty: 2873

ML nareszcie Madziary. Traska i fotki bardzi ciekawe. Ale masz minusa leniu je**** za to, że nie dałeś miniaturek tylko taki shit. :evil: :D

Dzisiaj widziałem twojego wujka w Pniewie k. Gryfina. Zawijał na Banie - Pyczyce (Myślibórz). Chyba to był on. Identyczny ES i Wieltonka. :wink:


Tytuł:
Post Wysłano: 28 lut 2007, 22:35
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 maja 2006, 16:31
Posty: 256
GG: 3902780
Samochód: FH Erło 5
Lokalizacja: Szczecin

Jednak wzrok mnie nie mylił - PO 1140W dzisiaj kręciło się po Gryfinie, z łysawym panem za kierownicą ;-)

Fotorelacja jak zwykle wciągająca... ;-)

_________________
Dokładnie kolego, tak jak mówisz!


Tytuł:
Post Wysłano: 28 lut 2007, 22:39
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 sty 2006, 16:05
Posty: 839
Samochód: kadetem tera

Cytuj:
Ale masz minusa leniu je**** za to, że nie dałeś miniaturek tylko taki shit. Evil or Very Mad Very Happy
Co racja to racja :D
Ale dobrze że chłopak miał chęci i opisał wszystko ładnie na prawde widać że wyjazd udany :wink:

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=YTdDuklzIxk

"MAM WYJE BANE NA TIRY!"


Tytuł:
Post Wysłano: 28 lut 2007, 22:40
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2005, 15:04
Posty: 2873

Widzisz ML. Gduybyś poleciał z wujasem byśmy walnęli kolejnego spota z serii WT. :mrgreen: A tak to lipa. :)


Tytuł:
Post Wysłano: 28 lut 2007, 23:21
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 sie 2005, 10:41
Posty: 587
GG: 0
Samochód: MAN TGA XXL
Lokalizacja: Gliwice

Co do tego że opisów mało, to po prostu mnie tam do opisywania nie ciągnie, a pozatym nie marudźcie, bo fotki lepsze niż opisy :!: 8)
Cytuj:
Ale masz minusa leniu je**** za to, że nie dałeś miniaturek tylko taki shit. Evil or Very Mad Very Happy
Przecież Ja to umyślnie tak zrobiłem :D Osobiście wole tak oglądać i też tak dałem, poza tym jak dam tak to wiem że kto oglądał to oglądał wszystko, a tak miniaturki to każdy co 5 foto ogląda, bo nikomu nie chce się czekać aż się każde załaduje osobno :) A że się trochę ładuje to wiem, no ale dla takich fotek chyba warto poczekać 8) (ogółem to skromny jestem, tylko jakoś tak teraz hehe :D)

Co do tego że na N nie pojechałem, to tak ku*** zawsze, jak pojedziesz to się przedłuży i w pis**, a zaś jak nie pojedziesz to wszystko poukłada się tak, że mogłeś jechać... taki już ten fach jest :? A przed chwilą dowiedziałem się że PO 1140W leci właśnie do Brna i się wqq, bo mogłem jechać na tą N... :? A co do spotów jeszcze będzie okazja :D

Aaa i foto o którym mówi Truck, całkiem o nim zapomniałem:

Obrazek

I to nie z targu, tylko koło zakładu w którym odbieraliśmy papieru po rozładunku na UA ;)


Tytuł:
Post Wysłano: 22 mar 2007, 15:59
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 mar 2007, 12:14
Posty: 570
GG: 9870144
Samochód: Scania R450
Lokalizacja: Kobierno/Kalisz

Fajna recenzja :D ja postaram sie w najblizszym czasie wrzucic fotki z trasy Kalisz->Holandia(Amsterdam)->Belgia(Hemixen-czy jakos tak :))->Włochy(Milan)->Kalisz
moglbys mi na poczte wyslac fotki z drogi za Kijowem?? moj mail misiek17212@o2.pl
z gory dzieki :)


Tytuł:
Post Wysłano: 23 mar 2007, 21:31

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 31 gru 2006, 18:40
Posty: 125
GG: 3796803
Lokalizacja: Zgierz

Widze kolego ze dużo pracy musiałes w to włożyć :) Świetne fotki, szczególnie te z Węgier. miło jest przypomnieć sobie widoczki na które patrze tylko w wakacje i ferie :wink:


Tytuł:
Post Wysłano: 24 mar 2007, 21:34

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 mar 2007, 20:34
Posty: 119
GG: 0
Lokalizacja: podlasie

No gratulacje. Ładny opis, fotki też niczego sobie. Strasznie ci zazdroszczę. Ja tylko w kilku krótkich trasach po kraju byłem :(
Ps Ja też wolę jak są całe fotki a nie miniatury


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 sie 2005, 21:26
Posty: 227
Samochód: DAF
Lokalizacja: Bolesławiec

Bardzo fajne trasy oraz zdjęcia widze że kolega był w moich rejonach tzn na Lotnisku w Krzywej koło Bolesławca czasem też tam wpadam to wasze Iveco jest mi jakoś znane może gdzieś kiedyś je widziałem :lol:

_________________
Rogo Logistic


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 lut 2008, 16:34
Posty: 5
GG: 0

Kolego bardzo ciekawe foty trasa rownie ciekawa oby tak dalej Powodzenia :D


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 maja 2008, 15:59
Posty: 135
GG: 0
Samochód: 4141
Lokalizacja: BIAłystok

SUPERRRR :) gratuluje tematu dużo dobrych fotek dobrze opisane Bardzo dobry post gratuluje

_________________
Praca- DRIVER


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 sty 2007, 16:44
Posty: 16
GG: 3385642
Lokalizacja: Modlnica

Widzę, że Krzysiek lub Bogdan (nie wiem który :P) miał plandekę/naczepę (też nie rozróżniam) Schwazmullera. Moja ciotka tam pracuje, więc miałem być okazję w tej firmie. Firma ta mieści się w Kryspinowie(przy wjeździe). Miałem także okazję obejrzeć TIR-a "przez kanał", czyli zwyczajnie od dołu. A wracając do topicu: traska fajnie opisana, dobre foty itp. Nie mam żadnych zastrzeżeń :P.

_________________
Scania : KING OF THE ROAD!!!

[img=http://img185.imageshack.us/img185/1088 ... zh5.th.jpg]


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 paź 2007, 13:39
Posty: 106
GG: 0

No super konkretnie opisana trasa nie to co inne nudy na pudy. Jak widać drogi główne dobre na Węgrzech Słowacji i Polsce jest spoko na Ukrainie niestety jest dalej nieciekawie pod względem dróg.


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 sty 2007, 16:44
Posty: 16
GG: 3385642
Lokalizacja: Modlnica

Przynajmniej nie jesteśmy najgorsi pod względem dróg :)

_________________
Scania : KING OF THE ROAD!!!

[img=http://img185.imageshack.us/img185/1088 ... zh5.th.jpg]


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 cze 2008, 20:52
Posty: 12
GG: 13895886
Samochód: vw polo 1.9 sdi variant
Lokalizacja: Radomsko

bardzo fajna trasa :lol: super foty :D normalnie rewelacja :D pozdrawiam :) i do zobaczenia w przyszłości :)


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 wrz 2008, 16:10
Posty: 45
GG: 6324074
Samochód: VOLVO FH

Witam! pięknie opisana traska bardzo przejrzycie i fotki również ciekawe. Miałem okazję byc na Ukrainie z tatą również IVECO EURO-STAR. Prawdę mówiąc szkoda jest samochodów na ukraińskie drogi, dziury na pół pasa, fakt ronda mają że można samolotem nawracać :lol: ale nigdy nie zapomnę progów zwalniajacych przed granicą gdy jakas osobówka zostawiła całe podwozie :/ POZDRO


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: