Autor
Wiadomość
Tytuł:
Post Wysłano: 31 mar 2007, 13:42

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 lut 2007, 22:57
Posty: 61
GG: 4481810
Lokalizacja: Bytom

Tytuł piosenki to: Nelly Furtado - Say It Right.

Denerwujące są te zmiany samochodów, w końcu, żeby wszystko uporządkować, podłączyć i wyczyścić to zawsze trochę czasu ucieknie. Teraz już od kilku miesięcy jeździ tym Iveco i nie szykują się żadne zmiany. Miał dostać Stralisa, ale jednak wyruszyły one tylko za granicę. A Mercedesa musiał oddać, bo jak już wcześniej wspomniałem ładunki były coraz cięższe i co za tym idzie samochód musiał mieć więcej KM.

Przez kilka dni filmu nie było na serwerze, bo potrzebowałem miejsca.
Link jest już aktywny (http://wienio.sileman.net.pl/trasa.mpg).

Pozdrawiam. Niebawem wrzucę kolejne fotki :)


Tytuł:
Post Wysłano: 31 mar 2007, 19:16

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 sty 2007, 16:34
Posty: 125
GG: 0
Lokalizacja: Częstochowa

Widze na filmiku,ze byłeś na bazie Tematransu(mogłes obfocić stralisy :wink: ) w Sosnowcu i fotki w Częstochowie :D


Tytuł:
Post Wysłano: 01 kwie 2007, 12:34

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 mar 2007, 20:04
Posty: 7
Lokalizacja: Gniezno

Witam wszystkich serdecznie Jestem Sławek z pod Gniezna jestem świeżo upieczonym forumowiczem tej stronki,a fanem Renault Magnum,a z naczep tylko i wyłącznie firany Shmitz Cargobull :] wkrótce właściciela takiego zestawu ponieważ otwieram działalność związna ze spedycją i importem maszyn rolniczych z Francji,Dani,Anglii narazie najmuje zestawy ale jak wspomniałem za 2-3latka bedzie Magnum z schmitzem Cargo ganiał pozdrawiam wszystkich miło mi bedzie poznać mam nadzieje,że sie wkupie do waszej ekipy forumowiczy :D ps.Mateusz fajna traska nio i fajna Magnia ta z VATOR&VEKTOR. takie coś właśnie potrzebuje ale naczepka tylko i wyłącznie spod logo słonika :!: ale co do tras to tylko Espaniol marze tam zawitać swoim Truckiem niema to jak dziki zachód Europy :roll: :)

_________________
Life is a Highway...


Tytuł:
Post Wysłano: 03 kwie 2007, 19:51

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 mar 2007, 17:51
Posty: 3
Lokalizacja: Bielsko-Biała (SB)

Kolego jak piszesz miejscowosci to pisz poprawnie bo źle piszesz:

Załadunek w Bielsko-Białej:
Parking przy stacji BP w Bielsko-Białej:

Pisze się z Bielska-Białej.

A tak wogle to fajne fotki. A powiedz mi jedno
ty jeździsz w Demotrans. Często widze wozy z tej firmy w TNT w Bielsku-Białej. Bo mieszkam niedaleko TNT. Gdzie Dmotrans ma baze?

_________________
Bielsko-Biała moje miasto złą sławą owiane !!!


Tytuł:
Post Wysłano: 03 kwie 2007, 20:38

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 kwie 2007, 15:36
Posty: 21
Lokalizacja: Bydgoszcz

A mam pytanie. Co to za firma w Bydgoszczy i gdzie ona jest? Może kiedyś się spotkamy.


Tytuł:
Post Wysłano: 03 kwie 2007, 21:37

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 lut 2007, 22:49
Posty: 46
GG: 0
Samochód: opel zafira liebherr ltm
Lokalizacja: woj podlaskie

kolego niewiem co ma oznaczać Twój nick ale za Pan Bóg to masz umnie minusa,niektórych słów niepowinno sie urzywać w ten sposób Gdzie są moderatorzy????Myśl to nic nie kosztuje !!!

_________________
Żyj tak jak chcesz i innym daj żyć............


Tytuł:
Post Wysłano: 03 kwie 2007, 22:01

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 paź 2006, 16:29
Posty: 89
Lokalizacja: :::SZCZECIN:::

Nie wiem co ma nick użytkownika do tego tematu... Fotki bardzo mi sie podobają i jest ciekawy opis :) Czekam na następną trase.


Tytuł:
Post Wysłano: 03 kwie 2007, 22:39

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 lut 2007, 22:57
Posty: 61
GG: 4481810
Lokalizacja: Bytom

Witam.
Demotrans ma bazę w Oleśnicy, woj. dolnośląskie.
Za błędy w odmianie nazwy miasta "Bielsko-Biała" przepraszam (błędy te zostały już usunięte).
Firma z Bydgoszczy to Cat, mieści się niedaleko stacji Orlen, jest tam dużo firm obok siebie.
KRZYSIEK PODLASIE precyzuj swoje posty dokładniej, bo myślałem, że post wyżej dotyczył mojego nicka, zastanawiałem się nawet co w nim jest nie tak. Ale sprawa jest już wyjaśniona poniżej, więc jestem pewny, że nie dotyczyła mnie :)
Pozdrawiam wszystkich i dzięki za komentarze.


Ostatnio zmieniony 03 kwie 2007, 22:51 przez Mateusz383, łącznie zmieniany 2 razy.

Tytuł:
Post Wysłano: 03 kwie 2007, 22:48

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 kwie 2007, 15:36
Posty: 21
Lokalizacja: Bydgoszcz

Mateusz383 a na jakim osiedlu jest ta firma CAT, z tego co wiem to w Bydgoszczy jest kilka orlenów.

Drogi Krzysiek Podlasie mój nick został poprawiony, jeżeli kogoś to uraziło to bardzo przepraszam ale nie mogłem nic wymyślić więc wpisałem Pan Bóg. A nie chciałem wpisywać byle czego. Teraz mam nazwę ...:::Eurotrucker:::... jak widać.


Tytuł:
Post Wysłano: 03 kwie 2007, 22:56

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 lut 2007, 22:57
Posty: 61
GG: 4481810
Lokalizacja: Bytom

CAT LC Polska Sp. z o.o.
Oddział Kujawska-Pomorskie
ul. Ołowiana 10
85-461 Bydgoszcz

http://www.groupecat.pl/kontakt.php#

Na tej stronie znajduje się mapka dojazdowa. Można lupą przybliżyć widok, żeby zobaczyć szczegóły. Jeździsz po tych okolicach ?

[ Dodano: Sro, 04.04.2007, 16:30 ]
Witam.
W piątek 30 marca okazało się, że brat zjechał na noc do domu, bo urwał się tłumik w samochodzie i musiał go zespawać. Ja wcześniej przyszedłem do domu i o 12:30 wyruszyliśmy razem w kolejną trasę. Wyjechaliśmy z Bytomia i jak zwykle kierowaliśmy się w stronę Bialska-Białej. Mieliśmy załadunek w dwóch oddziałach TNT, a następnie w firmie Cat w Sosnowcu. Przed godziną 18:00 wyruszyliśmy do Łodzi. Trasa przebiegała bardzo miło, jedynie na krajowej jedynce za Częstochową postanowiliśmy zrobić objazd, bo na radyjku mówili, że jest duży korek. Zrobiliśmy tylko 5km więcej i zaoszczędziliśmy dużo czasu.
Po dojechaniu na miejsce zamieniliśmy się naczepami z kolegą z Demotransu, była już załadowana, wypiliśmy razem ciepłą herbatę i po 45minutach kolega pojechał do Bydgoszczy, natomiast my wróciliśmy do Sosnowca i stamtąd do domu, czyli do Bytomia.
Radzo jak byłem w Sosnowcu to zrobiłem kilka zdjęć na bazie Tematransu, nawet uchwyciłem jednego Stralisa. :)
Oto zdjęcia:

Trasa Bytom - Bielsko-Biała:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
TNT w Bielsku-Białej:
Obrazek Obrazek Obrazek
Baza Tematransu i Cata w Sosnowcu:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Trasa Sosnowiec - Łódź:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Nagrałem również krótki film, oto LINK.
Pozdrawiam i zapraszam do komentowania.


Tytuł:
Post Wysłano: 04 kwie 2007, 20:18

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 kwie 2007, 15:36
Posty: 21
Lokalizacja: Bydgoszcz

Cytuj:
Na tej stronie znajduje się mapka dojazdowa. Można lupą przybliżyć widok, żeby zobaczyć szczegóły. Jeździsz po tych okolicach ?
Niestety ja jeszcze nie mam prawka. Ale nie mogę się doczekać aż zrobie te wszystkie kursy itd. A za odpowiedź wielkie dzięki. Jak będziecie jechać do Bydgoszczy to napisz do mnie na pw to może uda mi się was spotkać to zrobię wam kilka fotek.


Tytuł:
Post Wysłano: 04 kwie 2007, 21:49

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 sty 2007, 16:34
Posty: 125
GG: 0
Lokalizacja: Częstochowa

Cytuj:
Radzo jak byłem w Sosnowcu to zrobiłem kilka zdjęć na bazie Tematransu, nawet uchwyciłem jednego Stralisa.
No dzięki Ci bardzo :D :D jakbyś był następnym razem gdzieś na bazie temy to prosiłbym w miare możliwości o następne zdjęcia stralisów :wink: z góry dzięki

Co do traski to już troche inna niż poprzednia,bo przepinka naczep :D Widze na fotkach częstochowskie mc'donaldy :D i DK1 w Czwie


Tytuł:
Post Wysłano: 18 maja 2007, 22:47

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 lut 2007, 22:57
Posty: 61
GG: 4481810
Lokalizacja: Bytom

Witam.
31 kwietnia o godz. 16 wybrałem się z bratem w trasę. Wyruszaliśmy jak zwykle z Bytomia i pojechaliśmy tym razem bezpośrednio do Sosnowca. Długo czekaliśmy na załadunek (na motory, które miał przywieźć inny kierowca) i w związku z tym poszedłem zrobić zdjęcia bazy Tematrans i ich Stralisów. Około 19 wyruszyliśmy do Łęczycy (CAT obok bazy Miratransu). Tam spotkaliśmy nowego kierowcę z naszej firmy, przyjechał tandemem Renault Premium. On pojechał do Bydgoszczy, natomiast my wróciliśmy do Bytomia.
Drugiego dnia, tzn. 2 maja, wyruszyliśmy w tą samą trasę, ale przygód było już znacznie więcej. Trasa do Sosnowca i później Łęczycy mijała bardzo spokojnie. W Łęczycy mieliśmy przepinkę naczep z kolegą z naszej firmy, który tym razem przyjechał ciągnikiem siodłowym Renault Premium. Wyruszyliśmy trochę wcześniej niż poprzednio, szybko przejechaliśmy przez Łódź i trasa bardzo szybko nam mijała. Nagle zadzwonił telefon i dowiedzieliśmy się, że 10km za Częstochową kolega z firmy ma problemy z naczepą. Po godzinie spotkaliśmy go na marginesie i wyszliśmy zobaczyć co takie się stało. Okazało się, że felga w naczepie poluzowała się, kierowca nie czuł, ani nie widział tego (dobrze, że ktoś na cb powiedział mu, żeby się zatrzymał) i w efekcie szpilki na skutek siły tarcia i nacisku poszerzyły otwory w feldze i musieliśmy ściągnąć koło. Zadanie to nie było łatwe. Niektóre szpilki urwały się, a niektóre okręcały i nie dało się odkręcić nakrętek. Postanowiliśmy ściągnąć pasem poduszkę, żeby po ściągnięciu koła oś nie opadła i wspólnym sprytem oraz siłami odkręciliśmy koło. Zdjęć z zaistniałej sytuacji nie zrobiłem. Około godziny 4 rano wróciliśmy do domu. Zapraszam do obejrzenia zdjęć.

Stacja Statoil w Bytomiu (stamtąd wyruszyliśmy):
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Droga do Sosnowca:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Baza firmy Cat i Tematrans:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Renault Premium, które kolega Lenin sfotografował w Bielsku-Białej i zamieścił w swojej galerii (serdeczne pozdrowienia dla Niego :)):
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Baza Tematrans i ich Stralisy (z myślą dla kolegi Radzo):
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Droga z Sosnowca przez Częstochowę i Łódź do Łęczycy:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Baza firmy Cat w Łęczycy:
Obrazek Obrazek

Trasa z 2 maja, baza w Sosnowcu:
Obrazek Obrazek

Ta kabina się do nas nie zmieściła (za wysoka), więc musiał ją wziąć kolega z żółtego Renault Premium:
Obrazek Obrazek

Ciekawy ładunek, ale nie był nasz :):
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Krótka sesja "kolegów z firmy":
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Droga do Łęczycy:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

VW Golf IV 1.9TDI kolegi z Łęczycy:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Bardzo proszę o opinie, sugestie co mam poprawić, na co zwracać większą uwagę itp. Proszę również ocenić zdjęcia, zadawać pytania :) Chętnie odpowiem. Pozdrawiam.


Tytuł:
Post Wysłano: 18 maja 2007, 23:24
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 mar 2007, 15:04
Posty: 153
GG: 539082
Lokalizacja: Słupsk

Pierwsze moje pytanie kiedy następna trasa bo jest wspaniale opisana aż chce się ją czytać!! :!: :?: Zdjęcia pierwsza klasa :!: Oby tak dalej :wink:

_________________
Trypek1990


Tytuł:
Post Wysłano: 19 maja 2007, 0:24
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 sty 2006, 16:10
Posty: 407
GG: 0
Samochód: duży z naczepą
Lokalizacja: Opolskie

Jeździ w Demotransie jeszcze (ciemno niebieski) granatowy Actros MP1 z kurnikiem w tandemie ?

_________________
Jezus też palił !!! wszyscy palili !!! to prawda, tym wszystkich których "uzdrowił"? dał poprostu pare gramow ze swojej plantacji!! ot cała prawda!


Tytuł:
Post Wysłano: 19 maja 2007, 0:42

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 sty 2007, 16:34
Posty: 125
GG: 0
Lokalizacja: Częstochowa

Mateusz383 wielkie dzięki za foty stralisów z temy :D Czekałem na nie odkąd dowiedziałem sie, ze w długi weekend byłeś w trasie :wink:

Co do samej trasy to widać, ze ciągle te same kierunki, (nie jest to troche monotone dla twojego brata :?: ) ale zawsze inne przygody i auta na drodze :D Opis świetny i czyta go się bezproblemowo.Fotki są dobre,nierozmazane.

A ten golfik to taki nieprzeciętny.Fajny kolorek.Taki by mi starczył na początek :mrgreen:


Tytuł:
Post Wysłano: 19 maja 2007, 13:02

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 lut 2007, 22:57
Posty: 61
GG: 4481810
Lokalizacja: Bytom

Cytuj:
Pierwsze moje pytanie kiedy następna trasa
Tego nie wiem, jeżeli tylko będzie okazja (wolne) to pojadę i zrobię kolejne zdjęcia.
Cytuj:
Jeździ w Demotransie jeszcze (ciemno niebieski) granatowy Actros MP1 z kurnikiem w tandemie ?
Dawno nie byłem na bazie Demotransu, a tabor się ciągle powiększa. Coraz częściej wypuszczają samochody na trasy międzynarodowe. Być może mają takiego Actrosa, ale pewny nie jestem. Osobiście go nie widziałem. Chyba wszystkie samochody mają napis z nazwą firmy, więc jeżeli gdzieś na samochodzie, bądź naczepie widnieje to z pewnością jest to ich zestaw.
Cytuj:
Co do samej trasy to widać, ze ciągle te same kierunki, (nie jest to troche monotone dla twojego brata ?)
Szczerze mówiąc to jest on bardzo zadowolony z tej trasy. Robi dziennie dużo km, drogę zna doskonale, a na bazach, do których jeździ pracują mili ludzie, teraz już dobrzy znajomi. Pewnie kiedyś, może już niebawem zmieni trasę, ale tak jak napisałeś, droga mimo, że jest taka sama to wszystko inne wokół niej się zmienia, a więc monotonią tego nie można nazwać.

Golf jest świetny. Ma dobrej klasy sprzęt Car-Audio, a wewnątrz jest dobry klimat (wszystko świeci na niebiesko i czerwono :))


Tytuł:
Post Wysłano: 19 maja 2007, 14:51

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 kwie 2006, 20:12
Posty: 621
GG: 8765643
Lokalizacja: Lublin

Traske opisales porzadnie i zrozumiale. Choc opis krotki to milo mi sie czytalo. Dodales troche fotek na ktorych mozna zobaczyc kilka ciekawych pojazdow. Ladna sesja samochodow z Demotransu i Stralisow z Tematransu. Widze ze ciakwe ladunki wozicie. Czekam na nastepne recenzje.

_________________
"... gdy w przyszłości wnuk przy kominku zapyta mnie: Dziadku, a co Ty w życiu robiłeś??? Odpowiem, że to, co najbardziej kochałem - JEŹDZIŁEM ..."


Tytuł:
Post Wysłano: 19 maja 2007, 22:48
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 maja 2006, 18:33
Posty: 443
Lokalizacja: WM

Traska była krótka, ale za to ciekawa. Opis zasługuje na 5, przejrzysty, nie za długi i takie czyta się najlepiej. Jak na tak krótką trasę to napstrykałeś sporo zdjęć, najbardziej mi się spodobały Stralisy z Tematransu. Czekam na kolejne, równie ciekawe opisy, oraz zdjęcia. :wink:

_________________
"640 KB pamięci operacyjnej powinno każdemu wystarczyć." - Bill Gates, 1981r.

Fotogaleria, Trasy - zapraszam do przeglądania i komentowania.


Tytuł:
Post Wysłano: 20 maja 2007, 13:10
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 lut 2006, 19:31
Posty: 764
Samochód: Volvo FH 440
Lokalizacja: Meszna

Cytuj:
Renault Premium, które kolega Lenin sfotografował w Bielsku-Białej i zamieścił w swojej galerii (serdeczne pozdrowienia dla Niego Smile):
Ze swojej strony, dziękuję :wink:

Trasy bardzo ciekawie i przejrzyście opisane opatrzone dużą ilościa ciekawych fotek. Zaciekawiła mnie biała Scania R z chłodnią na Bielskich blachach, która Was wyprzedzała, wiesz może co na niej pisało, bo z tego zdjęcia w lusterku nie idzie odczytać ?


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: