| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Trasa by brothers M https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=5734 |
Strona 2 z 2 |
| Autor: | Rossi [ 30 gru 2006, 16:43 ] |
| Tytuł: | |
Jakby was ITD zatrzymała, to panom inspektorom by szczęki opadły ... z wrażenia. |
|
| Autor: | sebotrucker [ 30 gru 2006, 20:04 ] |
| Tytuł: | |
Nie tylko inspektorką, ale i bracią M |
|
| Autor: | hefe [ 02 sty 2007, 16:58 ] |
| Tytuł: | |
Kurde,a ja sobie po okolicy spokojnie chdze nie wiedzac,ze szaleni M brothers mkna czerwonymi potworami |
|
| Autor: | Kamil-Gda [ 04 sty 2007, 23:31 ] |
| Tytuł: | |
No naprade zdziwiony jestem że brothers M,są niepełno niepełno letni co mnie teraz tez wznieło na jeżdżenie smemu za kółkiem,oby tak dalej brothers M.Pozdrawiam... |
|
| Strona 2 z 2 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|