| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Ford Cargo - new? https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=5243 |
Strona 2 z 2 |
| Autor: | ..::poster::.. [ 19 mar 2013, 11:29 ] |
| Tytuł: | Re: Ford Cargo - new? |
Taki trochę jak Axor wygląda ten ford.. Bynajmniej takie zarysy kabiny ma. |
|
| Autor: | Misiek105 [ 19 mar 2013, 12:48 ] |
| Tytuł: | Re: Ford Cargo - new? |
Cytuj: Taki trochę jak Axor wygląda ten ford.. Bynajmniej takie zarysy kabiny ma.
|
|
| Autor: | wojtas92 [ 25 kwie 2013, 21:25 ] |
| Tytuł: | Re: Ford Cargo - new? |
![]() http://www.facebook.com/photo.php?fbid= ... 249&type=3 Mówcie co chcecie, jak dla mnie jest zaje**sty |
|
| Autor: | Igor [ 26 kwie 2013, 11:48 ] |
| Tytuł: | Re: Ford Cargo - new? |
Popieram zdecydowanie - piękny wóz! |
|
| Autor: | vini [ 12 cze 2013, 10:49 ] |
| Tytuł: | Re: Ford Cargo - new? |
Silniki FPT Cursor podobne do używanych w Stralisach i 12 biegowe skrzynie ZF AsTronic też chyba ze Stralisa. Budowany w fabryce forda w Turcji. O gustach się nie dyskutujev |
|
| Strona 2 z 2 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|