wagaciezka.com - Forum transportu drogowego
https://wagaciezka.com/

Volvo FH500 XL
https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=52257
Strona 2 z 2

Autor:  Atego [ 24 maja 2026, 20:55 ]
Tytuł:  Re: Volvo FH500 XL

Jeśli masz na myśli burdel to mogę polecić podróbki holenderskich/amerykanskich arbuzów z Ali:

https://a.aliexpress.com/_EG5EmPM

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Autor:  Damian_DAF [ 24 maja 2026, 21:08 ]
Tytuł:  Re: Volvo FH500 XL

Ooo właśnie o takie coś mi chodzi. :D Zamawiam i będę działał, dzięki Krzychu. :D

Autor:  andy the driver [ 29 maja 2026, 20:39 ]
Tytuł:  Re: Volvo FH500 XL

Gratki.Ładna furka. Gdybym miał kierować się wyglądem auta przy zakupie miał bym same Volvo we flocie, choć teraz gdy już nie jeżdżę dzień w dzień to mi wsio ryba co jest we flocie, aby za dużo problemów nie sprawiało.

Autor:  Damian_DAF [ 16 cze 2026, 18:28 ]
Tytuł:  Re: Volvo FH500 XL

Dzięki. :D Mi też ogólnie stylistycznie Volvo bardzo się podoba. :wink:

Obrazek

Oficjalnie na stałe zostałem chlodniarzem. Także od teraz, jak ktoś będzie widział takie Volvo i niebieskie paleciary, to napewno ja. :D

Póki co, 212 tysięcy na zegarze i bez przygód. :]

Autor:  dies_nefastus [ 16 cze 2026, 19:05 ]
Tytuł:  Re: Volvo FH500 XL

Cytuj:
Oficjalnie na stałe zostałem chlodniarzem.
KOLEGO, ALE WEŹ WYDUPCAJ TYM REFEM NA KONIEC PARKINGU!!!!

Btw: Pod lodówką te Volva wyglądają. Bo pod blandeką jakoś tak :/

Autor:  Damian_DAF [ 27 cze 2026, 15:19 ]
Tytuł:  Re: Volvo FH500 XL

Koluniu, przy agregacie lepiej się śpi, nie słychać przynajmniej jak drzwiami co chwilę trzaskają na parkingu. :mrgreen:

Obrazek

Strona 2 z 2 Strefa czasowa UTC+02:00
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
https://www.phpbb.com/