| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Volvo FH500 XL https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=52257 |
Strona 2 z 2 |
| Autor: | Atego [ 24 maja 2026, 20:55 ] |
| Tytuł: | Re: Volvo FH500 XL |
Jeśli masz na myśli burdel to mogę polecić podróbki holenderskich/amerykanskich arbuzów z Ali: https://a.aliexpress.com/_EG5EmPM ![]() ![]()
|
|
| Autor: | Damian_DAF [ 24 maja 2026, 21:08 ] |
| Tytuł: | Re: Volvo FH500 XL |
Ooo właśnie o takie coś mi chodzi. |
|
| Autor: | andy the driver [ 29 maja 2026, 20:39 ] |
| Tytuł: | Re: Volvo FH500 XL |
Gratki.Ładna furka. Gdybym miał kierować się wyglądem auta przy zakupie miał bym same Volvo we flocie, choć teraz gdy już nie jeżdżę dzień w dzień to mi wsio ryba co jest we flocie, aby za dużo problemów nie sprawiało. |
|
| Autor: | dies_nefastus [ 16 cze 2026, 19:05 ] |
| Tytuł: | Re: Volvo FH500 XL |
Cytuj:
Oficjalnie na stałe zostałem chlodniarzem.
KOLEGO, ALE WEŹ WYDUPCAJ TYM REFEM NA KONIEC PARKINGU!!!!Btw: Pod lodówką te Volva wyglądają. Bo pod blandeką jakoś tak |
|
| Autor: | Damian_DAF [ 27 cze 2026, 15:19 ] |
| Tytuł: | Re: Volvo FH500 XL |
Koluniu, przy agregacie lepiej się śpi, nie słychać przynajmniej jak drzwiami co chwilę trzaskają na parkingu.
|
|
| Strona 2 z 2 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|