| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| 16s181 z dafa do mana tga https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=50767 |
Strona 2 z 2 |
| Autor: | Nikos151 [ 26 sty 2022, 21:51 ] |
| Tytuł: | Re: 16s181 z dafa do mana tga |
Cytuj:
Tak 221 jest mocniejsza skrzynia biegów.
W bigusie mieli termin za 3 tygodnie....
Oznaczenie skrzyni oznacza jaki moment obrotowy może skrzynia biegów przenieść. Trzeba było do Wejherowa zawieść skrzynie biegów |
|
| Strona 2 z 2 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|