| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Man wyrzuca olej pod pokrywą zaworów https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=50477 |
Strona 2 z 2 |
| Autor: | Kurot [ 07 sie 2021, 20:48 ] |
| Tytuł: | Re: Man wyrzuca olej pod pokrywą zaworów |
Man nie posiada czujnika ciśnienia skrzyni korbowej? U mnie Volvo wywala błąd i gasi silnik po zatrzymaniu w takiej sytuacji. Przetestowane na własnym przykładzie przez uszkodzony czujnik. |
|
| Autor: | MAN [ 07 sie 2021, 21:05 ] |
| Tytuł: | Re: Man wyrzuca olej pod pokrywą zaworów |
Nie posiada czujnika, jedynie separator oleju koło filtra oleju. Zamiast separatora oleju w późniejszych euro 5 był montowany filtr wymienny |
|
| Strona 2 z 2 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|