| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| MAN 33-361 Ładowność https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=46900 |
Strona 2 z 2 |
| Autor: | marek 62 [ 21 maja 2017, 12:45 ] |
| Tytuł: | Re: MAN 33-361 Ładowność |
może ten man kosztuje tyle co przegląd w aucie |
|
| Autor: | Ziutomir [ 21 maja 2017, 13:00 ] |
| Tytuł: | Re: MAN 33-361 Ładowność |
Zezwolenie na przewóz i wjazd odpadów do Polski przekroczy wartość auta. |
|
| Strona 2 z 2 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|