| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Mercedes Benz Sprinter 515 https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=44656 |
Strona 2 z 2 |
| Autor: | transbol [ 28 lip 2015, 11:37 ] |
| Tytuł: | Re: Mercedes Benz Sprinter 515 |
To Ty robiłeś nam zdjęcia jeszcze przed wjazdem na plac, chodzi o niebieskiego Dafa, jechałeś chyba z dziewczyną ;D Szkoda że wcześniej nie ogarnąłem ;D |
|
| Autor: | Damian Kolanek [ 29 lip 2015, 1:32 ] |
| Tytuł: | Re: Mercedes Benz Sprinter 515 |
Cytuj: To Ty robiłeś nam zdjęcia jeszcze przed wjazdem na plac, chodzi o niebieskiego Dafa, jechałeś chyba z dziewczyną ;D Szkoda że wcześniej nie ogarnąłem ;D
Dokładnie ten dafik nie?? 100_2958 by Damian Kolanek, on Flickr
|
|
| Autor: | LisTruck [ 29 lip 2015, 9:11 ] |
| Tytuł: | Re: Mercedes Benz Sprinter 515 |
Sprinterek ładny, zadbany i dobrze wyposażony Oby motor dobrze się sprawował i nie chciał za szybko przejść na emeryturkę bo w większości X15 niestety 200-250kkm to przebieg graniczny Rozwozisz nim paki i robisz po 70-100 stopów czy co bardziej pasuję do zabudowy palety i mniejsza ilość stopów? Ile pali Ci autko w takiej zabudowie z automatem Pozdrowienia z branży "GLS" |
|
| Autor: | transbol [ 30 lip 2015, 18:07 ] |
| Tytuł: | Re: Mercedes Benz Sprinter 515 |
Dokładnie o tego Dafa chodzi ;D |
|
| Autor: | p_filip89 [ 07 sie 2015, 16:10 ] |
| Tytuł: | Re: Mercedes Benz Sprinter 515 |
Mijaliśmy się w środę na wysokości Rurki o 18:45, jechałeś w kierunku Szczecina. |
|
| Autor: | Damian Kolanek [ 19 sie 2015, 21:04 ] |
| Tytuł: | Re: Mercedes Benz Sprinter 515 |
Myjnia wieczorową porą ![]()
|
|
| Strona 2 z 2 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|