| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Volvo FH 440 tandem https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=42053 |
Strona 2 z 2 |
| Autor: | JJacek [ 03 maja 2014, 9:34 ] |
| Tytuł: | Re: Volvo FH 440 tandem |
w ubiegły piątek widziałem kierowniczkę jak jecheła w strone Białobrzeg przez Potworów tam gdzie jest to fajne rondo i tak na moje oko jej volvo to ciekawie sie prezentuje można jakieś bajery na globa założyc jeszcze i można smigać |
|
| Autor: | Guciek [ 11 maja 2014, 16:52 ] |
| Tytuł: | Re: Volvo FH 440 tandem |
Nowego raczej nie ma, jedna naczepe sprzedal i ciagnik chce sprzedac. Zostaly dwa auta i dwoch kierowcow, sasiad z plandeki wsiadl na chlodnie |
|
| Autor: | jakubek480BP [ 21 maja 2014, 21:37 ] |
| Tytuł: | Re: Volvo FH 440 tandem |
Auto oraz kierowca widziani w poniedziałek w godzinach wieczornych na 133km na 92 jechałaś w stronę Pniew Pozdrawiam |
|
| Autor: | paluch35 [ 22 maja 2014, 23:00 ] |
| Tytuł: | Re: Volvo FH 440 tandem |
No bo słyszałem że chce spzredać tą firanke Krone bo ona stoi i że teraz obie będzie miał chłodnie. Jedną to wiem że ma opisaną a ta druga to nie wiem ale chyba raczej czysta jest co? Bo ten Twój to jeździ z tą opisaną jeśli dobrze kojarze tak? |
|
| Autor: | adi2103 [ 04 cze 2014, 21:53 ] |
| Tytuł: | Re: Volvo FH 440 tandem |
Widziałem cię dzisiaj koło 15 na dk6 przed Wejherowem. Tabliczka MAŁA zwróciła moją uwagę |
|
| Strona 2 z 2 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|