| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Renault Premium DXI https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=41513 |
Strona 2 z 11 |
| Autor: | SlawekDxI [ 18 lut 2014, 19:07 ] |
| Tytuł: | Re: Renault Premium DXI |
Lampki,sticker,audio jest ale to zamocowanie chlapacza to PORAŻKA Zdejm to i załóż inaczej! Proszę |
|
| Autor: | Konrad20032 [ 20 lut 2014, 23:50 ] |
| Tytuł: | Re: Renault Premium DXI |
Może i ja się wypowiem. Na początku chciałbym zaznaczyć ze jest to tylko moja opinia i nikt nie musi się z nią zgadzać. Premiumka jako tako jest fajna tylko tych modyfikacji jest za dużo i zalatuje trochę tandetą. A mianowicie: eko-skóra fajna rzecz ale myślę ze podłoga by wystarczyła deska rozdzielcza już mi się nie podoba. Kolejna rzecz sticker wgl do mnie nie przejamawia ten typ oklejania zamiast tych lampek w zderzaku przykręconych wkrętami lepiej odłożyć trochę kasy i kupić porządną kelse która będzie ładnie wygadała. Tutaj widze jakas inwencja tworcza przemoiwła przez cb http://naforum.zapodaj.net/6368ac4660c4.jpg.html co w ogóle tutaj nie pasuje. Kolejna rzecz to te "ledy" do jazdy dziennej ktos kto powiedizał ze nadaja uroku samochodowi był ostro nawalony. wez je wywal albo daj w miejsce mniej rzucajace sie w oczy. To jest kilka rzeczy ktore mi sie nie poodbaja w tym aucie. Ale jak zaznaczyłem na poczatku to jest tylko moja opinia to ty jezdzisz tym autem i tb ma to sprawiac przyjemnosc i ma ci sie podobac. Szacunek dla ciebie za to ze potrafisz utrzymac w czystosci kabine skoro widac ze auto pracuje w takich trudnych warunkach. |
|
| Autor: | zola1217 [ 21 lut 2014, 10:42 ] |
| Tytuł: | Re: Renault Premium DXI |
Każda opinia jest ważna i oczywiście przyjęta jak należy. Teraz postaram się wszystko jakoś sprostować Idąc dalej tym tropem derma w środku mi się podoba i tyle, co to stickera to już kwestia gustu, ja obrałem ten kierunek i jak na razie się go trzymam. Co do lampek nie wkręty a śrubki Niestety pomimo tego że bardzo bym chciał zrobić samochód trochę inaczej, nie mogę bo po pierwsze szkoda tych rzeczy bo zaraz się zniszczą a po drugie nie mam na takie bajery sponsora Ale i tak wielkie dzięki za opinię |
|
| Autor: | jabson [ 21 lut 2014, 12:30 ] |
| Tytuł: | Re: Renault Premium DXI |
Na pewno praktyczność auta jest niezmiernie ważna w takiej pracy jaką wykonujesz. Zawsze można jednak zrobić tak żeby było i praktycznie i estetycznie. Osobiście uważam tak jak właściciel auta, że lampki kupione za 20 złotych w Opoltransie czy Suderze świecą tak samo jak te sygnowane przez Hella a ich popsucie mniej boli. Jak dla mnie niektórych dodatków jest za dużo, ale cóż auto każdy robi pod siebie a nie dla kogoś. |
|
| Autor: | SIOJU [ 21 lut 2014, 22:40 ] |
| Tytuł: | Re: Renault Premium DXI |
Odnośnie ledów do jazdy dziennej. Jeśli zamierzacie auto przytrzymać dłużej to się opłaca je mieć, bo zaoszczędzą ci odbłyśniki w lampach i w nocy światła mijania będą ci dawały znacznie jaśniejszy snop światła. O przepalających się żarówkach od wstrząsów przy jeździe po budowach nie wspomnę. Porządne ledy Osrama lub Philipsa kosztują ok. 250 zł. |
|
| Autor: | zola1217 [ 01 mar 2014, 23:29 ] |
| Tytuł: | Re: Renault Premium DXI |
Dokładnie z dziennymi to oszczędności pewnie że są, ale w tym przypadku jaki jest u mnie to krótka piłka mam używać w dzień. Wiec używam ale to ma swoje minusy bo jak miałem wyrobiony nawyk zapalania świateł tak teraz już tego nie mam i gdy siadła mi jedna dzienna to co chwile zapominałem, dlatego miedzy innymi jestem przeciwny. jabson twoja premia wygląda mega w pełnym spojlerze i ten kolorek, a i mocą bym nie pogardził |
|
| Autor: | młody [ 09 mar 2014, 11:55 ] |
| Tytuł: | Re: Renault Premium DXI |
Byłeś w kielcowni i nie dałeś znać? Warn jak złoto |
|
| Autor: | Lechmot [ 09 mar 2014, 13:09 ] |
| Tytuł: | Re: Renault Premium DXI |
i już na forum nie jestem sam ze stickerem Możesz dodać zdjęcia tej zabudowy audio? Czy to jest ten laptop podpięty do wzmachola i te dwa głośniki na suficie? |
|
| Autor: | SlawekDxI [ 09 mar 2014, 13:50 ] |
| Tytuł: | Re: Renault Premium DXI |
Cytuj: Więc zacząłem od przekręcenia szpilek bo połowa była zapieczona i trzeba było grzać, Potem przez kilka godzin czyściłem felgi piasty i międzyosiówki, a następnie pomalowałem. Sprawdziłem ciśnienie przerobiłem podnoszenie międzyosiek zrobiłem skrzynkę. dorzuciłem jeden zapas wrzuciłem łańcuchy i pasy bo powroty ze Szczecina mam z blokami i dwa dni zleciały.
Ło Panie! Już Cie lubię! Szacunek że nie zaczynasz od założenia miliona lampek i naklejek,jeszcze tylko spoiler załatw na dach i miód malina! |
|
| Autor: | jabson [ 09 mar 2014, 16:35 ] |
| Tytuł: | Re: Renault Premium DXI |
Czy ten handlarz nazywa się może Domański? Ma sporo naczep wystawionych na allegro. Sam zastanawiam się nad zakupem jakiejś firany i miałem się tam wybrać. Można wiedzieć jaka była cena takiej naczepy? Najlepiej pisz na priv. |
|
| Autor: | Szaki [ 09 mar 2014, 17:13 ] |
| Tytuł: | Re: Renault Premium DXI |
Pięknie odrestaurowałeś felgi w naczepie To teraz jazda pod jakąś spedycją czy jak? Powodzenia w pracy. |
|
| Autor: | MechanikSochaczew [ 09 mar 2014, 17:30 ] |
| Tytuł: | Re: Renault Premium DXI |
Cytuj: Teraz przydała by się jakaś owiewka na dach
Mam nowego lamara jak by co.
|
|
| Autor: | Piotrek_DSV [ 09 mar 2014, 20:46 ] |
| Tytuł: | Re: Renault Premium DXI |
Ile chcesz:)?, i w jakim lakierku?:) |
|
| Autor: | MechanikSochaczew [ 09 mar 2014, 20:49 ] |
| Tytuł: | Re: Renault Premium DXI |
Biały nie montowany. 1200 |
|
| Autor: | zola1217 [ 09 mar 2014, 22:27 ] |
| Tytuł: | Re: Renault Premium DXI |
Cytuj: i już na forum nie jestem sam ze stickerem
Zabudowa jak na razie mogę ci ją opisać, audio jest podzielone na dwie części.Możesz dodać zdjęcia tej zabudowy audio? Czy to jest ten laptop podpięty do wzmachola i te dwa głośniki na suficie? Pierwsza to seryjna nic nie zmienione jak fabryka zrobiła. Druga polega na oryginalnej jednostce sterującej jaką jest blaupunkt, ona po przełączeniu odpowiedniego przełącznika daje sygnał do wzmacniacza który puszcza go na cztery głośniki dwa nad głową oraz dwa na tylnej ścianie. Góra to hertz dcx 165 a tył to elipsy 6x9 alpine SPG 69C3. Dodatkowo dzięki wyjściu w radiu AUX mogę podłączyć dowolny nośnik czy telewizor, laptopa bądź telefon. No i rzecz jasna całość została wygłuszona i zabudowana delikatnymi skrzynkami po to by uzyskać efekt mocniejszego basu i bardziej klarownych sopranów. Cytuj: Czy ten handlarz nazywa się może Domański? Ma sporo naczep wystawionych na allegro. Sam zastanawiam się nad zakupem jakiejś firany i miałem się tam wybrać. Można wiedzieć jaka była cena takiej naczepy? Najlepiej pisz na priv.
Naczepka na szczęście nie jest od handlarza ale z firmy transportowej, właściciel zmniejsza tabor i miał do sprzedania tą naczepę oraz burtową.Cytuj: Pięknie odrestaurowałeś felgi w naczepie
Mamy trochę załatwionej pracy z wożeniem bloków do kamieniarzy, głównie ze Strzegomia i Szczecina. Jedynie trasy do Szczecina mam od pośredników, i to też różnych kto da więcej po prostu.To teraz jazda pod jakąś spedycją czy jak? Powodzenia w pracy. Co do owiewki blondyna wygląda trochę dziko z tym sprzętem i tak naprawdę pasuje to do siebie jak pięść do nosa, na szczęście w planach mamy zakup magnumki pod firankę oczywiście jeżeli wszystko będzie grało z pracą a wtedy moja wróci na wywrotkę. |
|
| Autor: | jabson [ 28 mar 2014, 16:03 ] |
| Tytuł: | Re: Renault Premium DXI |
No naczepa nabiera blasku. Robota na firance ma swoje uroki. Podstawowa sprawa żeby boki i dach swobodnie się otwierały. Tak patrzę, patrzę i wiem co trochę psuje efekt - halogeny na zderzaku. Osobiście mi jakoś nie leżą i jeśli już to bym je zdjął. Jest to tylko moja opinia oczywiście Zgłoszenie na MT 2014 widzę zrobione jeśli się uda to i ja się zjawię swoim wozem. |
|
| Autor: | Lechmot [ 10 kwie 2014, 23:30 ] |
| Tytuł: | Re: Renault Premium DXI |
Szybki spontan zaliczony Pozdro i do następnego !:) |
|
| Autor: | zola1217 [ 19 kwie 2014, 21:32 ] |
| Tytuł: | Re: Renault Premium DXI |
yo yo yo Blondyna na razie liczy sobie 617 tkm naganiane, i spisuje się pozytywnie po 30 tkm dolałem 3ll oleju co wydaje mi się ok No i jakieś tam pstryki: Nocna robota=zła robota taka tam trochę gleba KARST PARS BLACHA :d [url=http://naforum.zapodaj.net/89cdac9904b6.jpg.html] SCANIA I COS DLA OCIA |
|
| Strona 2 z 11 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|