| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| MAN TGL 8.240 https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=40801 |
Strona 2 z 5 |
| Autor: | Kujawiak [ 01 kwie 2014, 20:52 ] |
| Tytuł: | Re: MAN TGL 8.240 |
Nie spałem ,nie śpię. Trzeba walić w kabinę |
|
| Autor: | Szaki [ 01 kwie 2014, 23:34 ] |
| Tytuł: | Re: MAN TGL 8.240 |
A ja stwierdziłem, że stoisz już z dobre 3h to pewnie już śpisz Wysłane z mojego LG-P700 przy użyciu Tapatalka |
|
| Autor: | maxsior2 [ 11 kwie 2014, 8:13 ] |
| Tytuł: | Re: MAN TGL 8.240 |
Samochód widziany jakąś godzinę temu na Gnieźnieńskiej w Poznaniu. Znów za późno się zorientowałem. |
|
| Autor: | Kujawiak [ 11 kwie 2014, 17:10 ] |
| Tytuł: | Re: MAN TGL 8.240 |
Cytuj: Samochód widziany jakąś godzinę temu na Gnieźnieńskiej w Poznaniu. Znów za późno się zorientowałem.
Zgadza się. Miałem rozładunek na cmentarzu |
|
| Autor: | MATEX PL [ 07 maja 2014, 15:44 ] |
| Tytuł: | Re: MAN TGL 8.240 |
Widziany dzis w wieluniu nawet dwa razy raz mijalismy sie na skrzyzowaniu a potem widzialem jak stoisz kolo blokow na wylocie na dzialoszyn . Maszyna bardzo ladna wyroznia sie z tlumu . |
|
| Autor: | andy the driver [ 07 maja 2014, 18:29 ] |
| Tytuł: | Re: MAN TGL 8.240 |
Fajny "kurdupel", dosc oryginalnie wyglada i nieco smisznie z tak mala zabudowa, ale na pewno wygodniejsze to to do jazdy anizeli jakis "dlugopis" z 8 metrow dluga paka |
|
| Autor: | Kujawiak [ 10 maja 2014, 10:48 ] |
| Tytuł: | Re: MAN TGL 8.240 |
Cytuj: Widziany dzis w wieluniu nawet dwa razy raz mijalismy sie na skrzyzowaniu a potem widzialem jak stoisz kolo blokow na wylocie na dzialoszyn . Maszyna bardzo ladna wyroznia sie z tlumu .
Wszystko się zgadza. Klient(nowy) wybrał takie ciekawe miejsce na spotkanie Cytuj: Fajny "kurdupel", dosc oryginalnie wyglada i nieco smisznie z tak mala zabudowa, ale na pewno wygodniejsze to to do jazdy anizeli jakis "dlugopis" z 8 metrow dluga paka
Dziękuję |
|
| Autor: | ociu [ 10 maja 2014, 15:02 ] |
| Tytuł: | Re: MAN TGL 8.240 |
Fajne maleństwo Niby mały szerszeń, ale rzuca się w oczy Pozdrawiam i do następnego |
|
| Autor: | MATEX PL [ 10 maja 2014, 15:06 ] |
| Tytuł: | Re: MAN TGL 8.240 |
Jak sie mijalismy na ostatnich swiatlach przed rondem w wieluniu to jechalem czerwonym starem 200 z wywrotem a pozniej wracalem do domu jelczem 3 osiowym bialym ze srebrnym paskiem na kabinie wtedy stales wlasnie kolo blokow |
|
| Autor: | Kujawiak [ 10 maja 2014, 15:15 ] |
| Tytuł: | Re: MAN TGL 8.240 |
Cytuj: Jak sie mijalismy na ostatnich swiatlach przed rondem w wieluniu to jechalem czerwonym starem 200 z wywrotem a pozniej wracalem do domu jelczem 3 osiowym bialym ze srebrnym paskiem na kabinie wtedy stales wlasnie kolo blokow
Stara pamiętam! Jeszcze mówiłem do zmiennika-zobacz jaka piękna dwuseta ciągnie ze śląska |
|
| Autor: | Kujawiak [ 10 maja 2014, 15:17 ] |
| Tytuł: | Re: MAN TGL 8.240 |
Cytuj: Fajne maleństwo
Mały ,ale wariat Niby mały szerszeń, ale rzuca się w oczy Pozdrawiam i do następnego |
|
| Autor: | Michał M. [ 10 maja 2014, 18:04 ] |
| Tytuł: | Re: MAN TGL 8.240 |
24 kwietnia przed Gnieznem.
|
|
| Autor: | Kujawiak [ 10 maja 2014, 18:09 ] |
| Tytuł: | Re: MAN TGL 8.240 |
Nie można zdjęcia otworzyć |
|
| Autor: | Mobilek17 [ 13 maja 2014, 16:44 ] |
| Tytuł: | Re: MAN TGL 8.240 |
Siemka, widziany dzisiaj w Gostyniu |
|
| Autor: | Usunięty użytkownik 4265 [ 14 maja 2014, 22:26 ] |
| Tytuł: | Re: MAN TGL 8.240 |
Przyłapany na Lotosie u "Pieprzyka" w Prusicach jak kimał przytulony do krawężnika |
|
| Autor: | Kujawiak [ 15 maja 2014, 20:07 ] |
| Tytuł: | Re: MAN TGL 8.240 |
Cytuj: Przyłapany na Lotosie u "Pieprzyka" w Prusicach jak kimał przytulony do krawężnika
Zgadza się ,stałem tam ponad 15h. Trzeba było wbijac na kawe.
|
|
| Autor: | Usunięty użytkownik 4265 [ 16 maja 2014, 19:19 ] |
| Tytuł: | Re: MAN TGL 8.240 |
Nie chciałem budzić. O 22 jak startowałem firanki zasłonięte...o 5 jak wracałem również |
|
| Autor: | Lechmot [ 26 maja 2014, 23:11 ] |
| Tytuł: | Re: MAN TGL 8.240 |
Noo... Panie fura z daleka rzuca się w oczy Nie do końca byłem pewny czy to Ty bo byłem pewien że masz ciemniejszego Do następnego ! |
|
| Autor: | Usunięty użytkownik 4265 [ 27 maja 2014, 21:09 ] |
| Tytuł: | Re: MAN TGL 8.240 |
Znowu widziane, ale tym razem również pogadane. Pozdr i do następnego PS: chwal się nowymi "tuningami" |
|
| Autor: | Kujawiak [ 13 lip 2014, 12:35 ] |
| Tytuł: | Re: MAN TGL 8.240 |
Marne Auto Niemieckie aktualnie prezentuję się tak: ![]() Dziękuję Michale M. za kolejne foto |
|
| Strona 2 z 5 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|