| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Renault Magnum & DAF XF 105 https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=38947 |
Strona 2 z 6 |
| Autor: | Marcin114L [ 24 lut 2013, 15:32 ] |
| Tytuł: | Re: Renault Magnum |
Widziany 21.02 na DK44, leciał od strony Tychów w stronę Bierunia, koło FIATa. |
|
| Autor: | damek_swd [ 24 lut 2013, 19:26 ] |
| Tytuł: | Re: Renault Magnum |
Cytuj: Cytuj: Cytuj: Piszesz ,że raz tylko się coś zepsuło, co dokładnie? Wałek?
Widzę że jeździsz na MULLER LILLA Ja tym autem nie jejżdże.Tak zepsuł się wałek, ponieważ mechanikowi kiedyś wpadła nakrętka do silnika i wałek poszedł. Spala około 33.Na lile jejździ sporadycznie. Co do oryginalnych dekli musze ich poszukać i odnowić.Może się je założy. Igorze Fruehauf był kiedyś teraz jest Zasław To mnie tą nakrętką rozwaliłeś Nie zaprzeczam, ze to była ich wada fabryczna, ale w misce olejowej znajdowała się połówka nakrętki. |
|
| Autor: | Dragonek [ 24 lut 2013, 19:49 ] |
| Tytuł: | Re: Renault Magnum |
Dawno nie widziałem tak pięknej Integrali na małych kółkach |
|
| Autor: | damek_swd [ 03 mar 2013, 21:28 ] |
| Tytuł: | Re: Renault Magnum |
Wiem może ktoś gdzie można dostać obszycie kierownicy do Magnumki ? |
|
| Autor: | KamilSiedlce [ 03 mar 2013, 22:03 ] |
| Tytuł: | Re: Renault Magnum |
http://allegro.pl/pokrowiec-na-kierowni ... 76210.html |
|
| Autor: | damek_swd [ 03 mar 2013, 23:14 ] |
| Tytuł: | Re: Renault Magnum |
Dzięki |
|
| Autor: | ardel95 [ 04 mar 2013, 12:23 ] |
| Tytuł: | Re: Renault Magnum |
Może jakieś fotki wnętrza? |
|
| Autor: | damek_swd [ 04 mar 2013, 23:11 ] |
| Tytuł: | Re: Renault Magnum |
Cytuj: Może jakieś fotki wnętrza?
Niestety nie mam, ale jak tylko zjedzie to pocykam |
|
| Autor: | Mihu [ 17 mar 2013, 23:10 ] |
| Tytuł: | Re: Renault Magnum |
Integral widziany jakoś pod koniec tygodnia (czwartek albo piątek) jakoś koło 11:00 na objeździe DK88 w Gliwicach, jechał w stronę A4. Prezentuje się fajnie, ale dużo traci w "brudnym" kolorze PS. Nie myślałeś żeby kangura zmienić na blendę? |
|
| Autor: | damek_swd [ 19 mar 2013, 11:12 ] |
| Tytuł: | Re: Renault Magnum |
Zjedzie to się umyje.Kangur dodaje mu uroku |
|
| Autor: | Long [ 21 kwie 2013, 10:51 ] |
| Tytuł: | Re: Renault Magnum |
Tydzień temu w piątek, Tulipan Park Gliwice, pod bramą Omnium Plastic: ![]() Pozdrówka |
|
| Autor: | damek_swd [ 29 kwie 2013, 16:29 ] |
| Tytuł: | Re: Renault Magnum |
Dzięki za foto! Ja mam coś z dzisiaj z godziny 6:30 ![]() Jutro zjazd to i fotek bedzie więcej. Zestaw już wymyty |
|
| Autor: | damek_swd [ 01 maja 2013, 8:18 ] |
| Tytuł: | Re: Renault Magnum |
![]() ![]() ![]() Lakier po zimie zmatowiał, polerka będzie |
|
| Autor: | ardel95 [ 03 maja 2013, 14:30 ] |
| Tytuł: | Re: Renault Magnum |
Możliwe że mijałem się z Tobą w czwartek 25 kwietnia na drodze Między Nowym Tomyślem a Gostyniem w godzinach po południowych? Pozdrawiam |
|
| Autor: | LisTruck [ 03 maja 2013, 14:41 ] |
| Tytuł: | Re: Renault Magnum |
Halogeny dodają przecież uroku, a przedewszystkim bezpieczeństwo i komfort jazdy nocą Super się prezentuje ten telewizorek, bardzo zadbany, też chętnie obejrzał wnętrze Bardzo ładnie się prezentuje ta naczepa, fajna reklama, Pozdro i szerkości na szlaku |
|
| Autor: | KooBS [ 12 wrz 2013, 22:14 ] |
| Tytuł: | Re: Renault Magnum |
Po polerce zupełnie inne auto, brawo! |
|
| Autor: | DAJANO [ 12 wrz 2013, 23:54 ] |
| Tytuł: | Re: Renault Magnum |
Po prostu fabryka , szacun. |
|
| Strona 2 z 6 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|