| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Volvo FH 440 Globetrotter https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=36460 |
Strona 2 z 5 |
| Autor: | Jockey [ 04 sie 2012, 10:42 ] |
| Tytuł: | Re: Volvo FH 440 Globetrotter |
Rozumiem, ze na Gdynie to zboze do portu? |
|
| Autor: | Damian_DAF [ 05 sie 2012, 18:57 ] |
| Tytuł: | Re: Volvo FH 440 Globetrotter |
Tak kolego, na port śmigam. |
|
| Autor: | Kapsiu [ 10 sie 2012, 19:10 ] |
| Tytuł: | Re: Volvo FH 440 Globetrotter |
Auto można brać do domku czy z własnego wyboru na bazie trzymasz? |
|
| Autor: | Damian_DAF [ 10 sie 2012, 19:49 ] |
| Tytuł: | Re: Volvo FH 440 Globetrotter |
Sam chce na bazie trzymać. |
|
| Autor: | szymus23 [ 10 sie 2012, 21:21 ] |
| Tytuł: | Re: Volvo FH 440 Globetrotter |
No zacne volvo dostałeś, za Szubinem to nie daleko mnie a przez Nakło nad Notecią może nie jechałeś? Pozdrawiam |
|
| Autor: | Damian_DAF [ 10 sie 2012, 21:43 ] |
| Tytuł: | Re: Volvo FH 440 Globetrotter |
Nie kolego, w Białych Błotach wjeżdżałem na 5 na Poznań. |
|
| Autor: | Jockey [ 12 sie 2012, 15:56 ] |
| Tytuł: | Re: Volvo FH 440 Globetrotter |
Czekalem na aktualizacje z wiadomoscia ile stales w kolejce. Normalka na portach. Drugi taki sajgon na kopalniach. Czesto jezdzicie na porty czy tylko jak roboty nie ma? |
|
| Autor: | Edler [ 12 sie 2012, 16:02 ] |
| Tytuł: | Re: Volvo FH 440 Globetrotter |
Możliwe żebym widział to auto w Gdańsku jak wyjeżdżało ze Stoczni Remontowej w Czwartek rano, koło 8? |
|
| Autor: | Damian_DAF [ 12 sie 2012, 18:01 ] |
| Tytuł: | Re: Volvo FH 440 Globetrotter |
Cytuj: Czekalem na aktualizacje z wiadomoscia ile stales w kolejce. Normalka na portach. Drugi taki sajgon na kopalniach. Czesto jezdzicie na porty czy tylko jak roboty nie ma?
Bardzo często, prawie że zawsze. Cytuj: Możliwe żebym widział to auto w Gdańsku jak wyjeżdżało ze Stoczni Remontowej w Czwartek rano, koło 8?
Ja nie kolego, ale kumpel z firmy na pewno. |
|
| Autor: | Damian_DAF [ 18 sie 2012, 0:45 ] |
| Tytuł: | Re: Volvo FH 440 Globetrotter |
Z kim mijałem się w czwartek w Brzozie przed Bydgoszczą? |
|
| Autor: | DWR [ 19 sie 2012, 8:28 ] |
| Tytuł: | Re: Volvo FH 440 Globetrotter |
Ze mną, ze mną |
|
| Autor: | Damian_DAF [ 19 sie 2012, 13:46 ] |
| Tytuł: | Re: Volvo FH 440 Globetrotter |
No to teraz kojarze, haha. |
|
| Autor: | Michał [ 20 sie 2012, 15:03 ] |
| Tytuł: | Re: Volvo FH 440 Globetrotter |
Ile komputer zawyża/zaniża? |
|
| Autor: | DrIv3R GLIWIC3 [ 20 sie 2012, 17:25 ] |
| Tytuł: | Re: Volvo FH 440 Globetrotter |
Cytuj: Ile komputer zawyża/zaniża?
Jak znam życie to 2litry zaniża albo nie całe dwa |
|
| Autor: | Damian_DAF [ 21 sie 2012, 23:10 ] |
| Tytuł: | Re: Volvo FH 440 Globetrotter |
Przy tankowaniu po wspomnianej wyżej trasie, po obliczeniu litrów przez kilometry, średnia wyszła 31.4, więc komputer nawet trafił. |
|
| Autor: | Damian_DAF [ 23 sie 2012, 21:06 ] |
| Tytuł: | Re: Volvo FH 440 Globetrotter |
Zobacze, może uda mi się osiągnąć mniejszy wynik. Gdynia, zerówka: ![]() Mój nowy przyjaciel
|
|
| Strona 2 z 5 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|