Regulamin forum


Zasady publikowania pojazdów:

1. Nazwa tematu musi zawierać nazwę pojazdu (np: Scania 124L Topline), dla dwóch samochodów identycznie (np: Scania 124L Topline, MAN TGA XLX).
2. Prezentujemy jedynie pojazdy z homologacją ciężarową i autobusy.
3. Opisujemy pojazd według wzoru:
Marka: -
Model: -
Rok produkcji: -
Przebieg: -
Wyposażenie: -
Zabudowa/Naczepa/Przyczepa: -
Obsługiwane kierunki: -
4. Opis samochodu może zawierać inne informacje, jednak podane w punkcie 3 są obowiązkowe.
5. Prezentacja samochodu musi posiadać minimum 3 zdjęcia opisywanego pojazdu.
6. Zdjęcia muszą być zamieszczone w formie miniaturki, która jednocześnie jest odnośnikiem do pełnowymiarowej fotografii.



Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 08 mar 2012, 22:54
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 gru 2008, 19:03
Posty: 1314
Samochód: TGL / A4
Lokalizacja: SKL

Fajny, fajny- mi się podoba!

Jedynie co mi nie pasuje, to te chlapacze i naklejki na boku globa.

Co do tych chlapaczy, to całkiem fajnie wyglądałyby, jakby były pomalowane na biało, a napis DAF (którego mi tam brakuje) na czerwono. Naklejka z napisem Gdańsk, też mogłaby być trochę większa, powiedzmy, że tak trochę na wymiary tej przestrzeni, która jest między tymi oczętami.

Brakuje mi tu też jednej rzeczy, mianowicie pomalowanej obudowy lusterek na biało, aa może na czerwono :> :P

Reasumując, podoba mi się DAFik w Waszej flocie :wink:

Czekam na zdjęcia z naczepą, 3m się :)


Post Wysłano: 09 mar 2012, 0:11
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 27 lut 2010, 11:32
Posty: 207
GG: 2251162
Samochód: Man Tga
Lokalizacja: Szczecin

A mi się DAF'ik podoba tylko brakuje mi lusterek pomalowanych na biało , a tak to jest piękny :mrgreen:


Post Wysłano: 09 mar 2012, 0:29

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 lut 2012, 22:37
Posty: 21
GG: 3503771
Samochód: Najlepiej ciężarowy

Kolego cztery, cztery dalekosiężna nad szybą i cud miód :) pozdrawiam super dafik


Post Wysłano: 09 mar 2012, 1:29
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2005, 15:04
Posty: 2873

Cytuj:
Cytuj:
Dlaczego zdecydowaliście się na Dafa a nie na Volvo? :>


Dołączam się do pytania.

Powód chyba nie jest zbyt skomplikowany. Wystarczy zobaczyć na cenę zakupu Dafa i Volvo. A skoro coś kosztuje mniej, a zarobi to samo.. .


Z białą atrapą na przodzie i lusterkami lepiej by wyglądał. :wink: Poza tym nie rajcuje mnie wieś tjuning. Ale nie mój cyrk, nie moje małpy. Bezawaryjnej eksploatacji życzę. :)


Post Wysłano: 09 mar 2012, 5:49
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 lis 2009, 18:59
Posty: 4067
GG: 1
Samochód: brak
Lokalizacja: Jawor

Cytuj:

A skoro coś kosztuje mniej, a zarobi to samo.. .
Nie mów chop.... póki Ci się daf nie zacznie psuć :wink:

_________________
1. forowicz Wagi Ciężkiej


Post Wysłano: 09 mar 2012, 7:53
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 mar 2009, 9:26
Posty: 641
Samochód: Man TGA XXL 18.430,Peugot Boxer 2.2

Ja nie rozumiem o co do niego macie pretensje , zmień to zmień tamto a h** was obchodzi co on z tym autem robi . Jeśli auto głównie kursuje na zachód to lepiej z tuningiem nie mogli trafić . Daf jest poprostu świetnie wykonany i w ogóle czarna atrapa odcina się od białej kabiny i to mi się podoba. Nie myśleliście aby w dolnej atrapie zrobić takie czerwone paski na tych poprzeczkach podobnie jak tu ty zmienić kolory .
Obrazek

_________________
Pilnie sprzedam zbiornik 250l aluminiowy seryjny od mana .
Zainteresowanych proszę o kontakt pw w celu dogadania się.


Post Wysłano: 09 mar 2012, 11:19

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 lut 2012, 22:26
Posty: 103
GG: 7563414

Fajne dafisko :D ile w firmie aut??


Post Wysłano: 09 mar 2012, 11:32

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 wrz 2010, 11:55
Posty: 3273
Lokalizacja: eu

Cytuj:
a h**(1) was(2)obchodzi co on z tym autem robi .
Idąc Twoim (cokolwiek infantylnym) tokiem myślenia, to "na ch** krytycy maja oceniać filmy? Reżyser zrobi co chce...
Autor sam tu umieścił post i sądzę że:
- Chciał się tylko TIRem pochwalić
- Czekał właśnie na opinie


1) pamiętaj, ze piszemy przez CeHa
2) Was piszemy z dużej litery (tak wypada chociażby z grzeczności i szacunku)


Post Wysłano: 09 mar 2012, 15:04

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 paź 2006, 19:44
Posty: 1275
GG: 0
Lokalizacja: BL DK61

Cytuj:
Cytuj:

A skoro coś kosztuje mniej, a zarobi to samo.. .
Nie mów chop.... póki Ci się daf nie zacznie psuć :wink:
Spalanie przede wszystkim... A Daf i tak będzie się psuc, 5 lat i na złom.


Post Wysłano: 09 mar 2012, 15:10
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 mar 2005, 15:22
Posty: 7205
Samochód: MAN TGA 26.480 5 STAR BOOGIE
Lokalizacja: GDYNIA

Za same trzy lampy zabiorą dowód rejestracyjny a w następnej kolejności za to że są żółte :mrgreen:

_________________
MAN TGA 26.480 XXL 5 STAR BOOGIE

Filmy z tras


Post Wysłano: 09 mar 2012, 15:13
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 maja 2008, 22:32
Posty: 1482
GG: 6330420
Samochód: CLK Black Series
Lokalizacja: Warszawa

Chyba najbrzydszy Jelcz na forum. Nie wiem, ale do mnie nie przemawia ten cały cyrk z folią. O ile w Volvo to pasowało, jak i we wrzuconej przez kogoś Scanii tak w Dafie kompletne dno. Zero pomysłu na połączenie kolorów, za duży miszmasz. 3 halo beznadziejnie się komponują. Nie ma czasem jakiegoś przepisu regulującego sprawę, że światła muszą być dawane parami? Od siebie mogę dodać tylko tyle aby sprawował się bezawaryjnie.

_________________
Cichanos und Gibon Internationale Spedition u. Logistik GmbH & Co. KG, Hamburg (D) member.


Ostatnio zmieniony 09 mar 2012, 15:24 przez Borek, łącznie zmieniany 1 raz.

Post Wysłano: 09 mar 2012, 15:23
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 mar 2005, 15:22
Posty: 7205
Samochód: MAN TGA 26.480 5 STAR BOOGIE
Lokalizacja: GDYNIA

Cytuj:
Nie ma czasem jakieś przepisu regulującego sprawę, że światła muszą być dawane parami?
Jest :wink:, za całkowitą ilość punktów świetlnych też maksymalnie sześć punktów świetlnych

_________________
MAN TGA 26.480 XXL 5 STAR BOOGIE

Filmy z tras


Post Wysłano: 09 mar 2012, 16:40

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 lut 2009, 13:17
Posty: 215
Samochód: Audi
Lokalizacja: Inowrocław

Cytuj:
Cytuj:
Nie ma czasem jakieś przepisu regulującego sprawę, że światła muszą być dawane parami?
Jest :wink:, za całkowitą ilość punktów świetlnych też maksymalnie sześć punktów świetlnych
Może i jest cos takiego, jednak mało osób tego się trzyma. Kolejna rzecz, 6 punktów?! Przecież każda seryjna ciężarówka ma więcej...
Od siebie dodam, że DAF bardzo mi się podoba, mimo że nie jestem zwolennikiem tej marki. Gdy by nie było tych trójkątów na zderzaku, a chlapacze były by zawieszone wyżej idealnie pasował by w mój gust. Życzę powodzenia w dalszej eksploatacji i tuningu auta! ;)


Post Wysłano: 09 mar 2012, 16:45
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 mar 2005, 15:22
Posty: 7205
Samochód: MAN TGA 26.480 5 STAR BOOGIE
Lokalizacja: GDYNIA

Cytuj:
Kolejna rzecz, 6 punktów?! Przecież każda seryjna ciężarówka ma więcej...
Dwa światła mijania plus cztery światła drogowe tyle jednocześnie może palić się świateł, czyli dokładnie tyle ile jest np w tga :wink:

_________________
MAN TGA 26.480 XXL 5 STAR BOOGIE

Filmy z tras


Post Wysłano: 09 mar 2012, 16:58
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 30 sie 2007, 13:47
Posty: 63
GG: 30108
Samochód: Scania

Cytuj:
Cytuj:
Nie ma czasem jakieś przepisu regulującego sprawę, że światła muszą być dawane parami?
Jest :wink:, za całkowitą ilość punktów świetlnych też maksymalnie sześć punktów świetlnych
Chodzi o pary czy punkty jako każdy osobno? Ale co w przypadku Scanii R, która w blendzie ma 8 punktów świetlnych i co teraz? :)

Czytając komentarze to się nie dziwie że tuning w Polsce wygląda jak wygląda. Jeden z zawiści skrytykuje, drugiemu się nie podoba, drugi zna się na tym wszystkim jak królowa Elżbieta na workowaniu ziemniaków i tylko nieliczni uzasadnią krytyke i doradzą... Jakby każdy miał pomysł równie dobry i oryginalny na swoje auto to na drogach było by o wiele ciekawiej, bo koszt oklejenia samochodu jest znikomy a efekt robi wrażenie. No ale lepiej krytykować odważnych a samemu jeździć zwykłym szarym autem.

Pseudo duńska strzała mi się niezbyt podoba no i romb mógłby mieć w środku szparunek bo pełny tak dziwnie wygląda.
Najbardziej mi się podoba że zwykła szara atrapa dostała niezwyłego uroku tanim kosztem, bo z tego co widzę to tylko okleina poszła w ruch? Blenda w kolorze też daje dużo :)
Cytuj:
Chyba najbrzydszy Jelcz na forum. Nie wiem, ale do mnie nie przemawia ten cały cyrk z folią. O ile w Volvo to pasowało, jak i we wrzuconej przez kogoś Scanii tak w Dafie kompletne dno. Zero pomysłu na połączenie kolorów, za duży miszmasz.
A twoja wypowiedź pasuje do awataru, więc pominę Ciebie w mojej wypowiedzi bo nie wiem czy to moralne będzie...


Post Wysłano: 09 mar 2012, 17:04
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 mar 2005, 15:22
Posty: 7205
Samochód: MAN TGA 26.480 5 STAR BOOGIE
Lokalizacja: GDYNIA

Punkt świetlny czyli jedna żarówka a ile lamp będziesz miał to twoja sprawa ma się palić maksymalnie sześć żarówek według przepisów dwie mijania cztery drogowe, to tyle na ten temat

_________________
MAN TGA 26.480 XXL 5 STAR BOOGIE

Filmy z tras


Post Wysłano: 09 mar 2012, 17:11
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lip 2008, 9:52
Posty: 1612
GG: 1
Samochód: osobowy

Cytuj:
Cytuj:
Cytuj:
Nie ma czasem jakieś przepisu regulującego sprawę, że światła muszą być dawane parami?
Jest :wink:, za całkowitą ilość punktów świetlnych też maksymalnie sześć punktów świetlnych
Chodzi o pary czy punkty jako każdy osobno? Ale co w przypadku Scanii R, która w blendzie ma 8 punktów świetlnych i co teraz? :)

Czytając komentarze to się nie dziwie że tuning w Polsce wygląda jak wygląda. Jeden z zawiści skrytykuje, drugiemu się nie podoba, drugi zna się na tym wszystkim jak królowa Elżbieta na workowaniu ziemniaków i tylko nieliczni uzasadnią krytyke i doradzą... Jakby każdy miał pomysł równie dobry i oryginalny na swoje auto to na drogach było by o wiele ciekawiej, bo koszt oklejenia samochodu jest znikomy a efekt robi wrażenie. No ale lepiej krytykować odważnych a samemu jeździć zwykłym szarym autem.
Uspokój się łaskawie
Pseudo duńska strzała mi się niezbyt podoba no i romb mógłby mieć w środku szparunek bo pełny tak dziwnie wygląda.
Najbardziej mi się podoba że zwykła szara atrapa dostała niezwyłego uroku tanim kosztem, bo z tego co widzę to tylko okleina poszła w ruch? Blenda w kolorze też daje dużo :)
Cytuj:
Chyba najbrzydszy Jelcz na forum. Nie wiem, ale do mnie nie przemawia ten cały cyrk z folią. O ile w Volvo to pasowało, jak i we wrzuconej przez kogoś Scanii tak w Dafie kompletne dno. Zero pomysłu na połączenie kolorów, za duży miszmasz.
A twoja wypowiedź pasuje do awataru, więc pominę Ciebie w mojej wypowiedzi bo nie wiem czy to moralne będzie...
Uspokój się łaskawie, nie każdemu musi się podobać pare m2 folii na aucie, a po drugie pokaż mi Scanie z 8 punktami świetlnymi w blendzie, bo jeszcze nie widziałem takiej :o.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=hpiIWMWWVco


Post Wysłano: 09 mar 2012, 17:12
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 30 sie 2007, 13:47
Posty: 63
GG: 30108
Samochód: Scania

Cytuj:
Punkt świetlny czyli jedna żarówka a ile lamp będziesz miał to twoja sprawa ma się palić maksymalnie sześć żarówek według przepisów dwie mijania cztery drogowe, to tyle na ten temat
Ale widać że przepis jest martwy bo samochodów z 4 halo na rurce jest naprawdę dużo. Może to nie dotyczy halogenów, które można wyłączyć przyciskiem?
Cytuj:
a po drugie pokaż mi Scanie z 8 punktami świetlnymi w blendzie, bo jeszcze nie widziałem takiej :o
Myślałem że światła obrysowe też się wliczają jako punkty świetlne :wink:
Cytuj:
Uspokój się łaskawie, nie każdemu musi się podobać pare m2 folii na aucie
Mnie się Daf nie podoba i mam tutaj się afiszować i krytykować dlaczego Dafa kupili? Daj spokój.


Post Wysłano: 09 mar 2012, 17:15
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 mar 2005, 15:22
Posty: 7205
Samochód: MAN TGA 26.480 5 STAR BOOGIE
Lokalizacja: GDYNIA

Cytuj:
Cytuj:
Punkt świetlny czyli jedna żarówka a ile lamp będziesz miał to twoja sprawa ma się palić maksymalnie sześć żarówek według przepisów dwie mijania cztery drogowe, to tyle na ten temat
Ale widać że przepis jest martwy bo samochodów z 4 halo na rurce jest naprawdę dużo. Może to nie dotyczy halogenów, które można wyłączyć przyciskiem?
To jedz np: do niemca czy czecha jak niemasz osobnego klawisza na dodatkowe lampy to się przygotuj na mandat, u nas też za to ścigają
Zwłaszcza za te piękne choinki za kabinami :mrgreen:

_________________
MAN TGA 26.480 XXL 5 STAR BOOGIE

Filmy z tras


Post Wysłano: 09 mar 2012, 17:16
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 30 sie 2007, 13:47
Posty: 63
GG: 30108
Samochód: Scania

Cytuj:
Cytuj:
Ale widać że przepis jest martwy bo samochodów z 4 halo na rurce jest naprawdę dużo. Może to nie dotyczy halogenów, które można wyłączyć przyciskiem?
To jedz np: do niemca czy czecha jak niemasz osobnego klawisza na dodatkowe lampy to się przygotuj na mandat, u nas też za to ścigają
Czytaj co piszę ;)

Więc o czym my tutaj dyskutujemy... Trzeba mieć na bani żeby montować na stałe :wink:


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: