| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Magyarország czyli 2x PL-H-PL https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=29617 |
Strona 2 z 2 |
| Autor: | kuxi [ 01 mar 2011, 19:12 ] |
| Tytuł: | Re: Magyarország czyli 2x PL-H-PL |
Filmik jak filmik - setki takich na necie a swoją drogą pierwszy raz widziałem tandem z Hilal Trans-u... |
|
| Autor: | MAN [ 01 mar 2011, 19:18 ] |
| Tytuł: | Re: Magyarország czyli 2x PL-H-PL |
O widzę że w mańku orginalna lodóweczka Normalnie brudem zarośnięt ten plastyk |
|
| Autor: | rafał793 [ 01 mar 2011, 19:28 ] |
| Tytuł: | Re: Magyarország czyli 2x PL-H-PL |
Mi się filmik bardzo podobał... nie ma zbyt wiele filmów nagrywających przejście na Chyżnym i Šahy;D swoją drogą widzę że Multimex-y dalej wożą po 15 ton ładunku |
|
| Autor: | Pilot123 [ 01 mar 2011, 20:13 ] |
| Tytuł: | Re: Magyarország czyli 2x PL-H-PL |
Cytuj: swoją drogą widzę że Multimex-y dalej wożą po 15 ton ładunku
A to nie koniecznie |
|
| Autor: | rafał793 [ 02 mar 2011, 20:01 ] |
| Tytuł: | Re: Magyarország czyli 2x PL-H-PL |
Cytuj: Cytuj: swoją drogą widzę że Multimex-y dalej wożą po 15 ton ładunku
A to nie koniecznie |
|
| Autor: | LászlóHungary [ 04 wrz 2011, 0:07 ] |
| Tytuł: | Re: Magyarország czyli 2x PL-H-PL |
oooo my country:) nice photo and video:) |
|
| Strona 2 z 2 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|