| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Kultowy Ikarus https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=25678 |
Strona 2 z 2 |
| Autor: | LKV Tomek [ 23 gru 2012, 18:08 ] |
| Tytuł: | Re: Kultowy Ikarus |
Taki Ikarus jest nie do zajechania u nas w Częstochowie się idealnie sprawdza. Z Mercedesami ciągle są jakieś problemy,fakt nie są to jakieś poważne awarie ale jakieś pierdoły na okrągło. |
|
| Autor: | Klodex [ 23 gru 2012, 19:27 ] |
| Tytuł: | Re: Kultowy Ikarus |
Hah w naszym MKS jest jeden MB Citaro co jak w lecie są wysokie temperatury to się drzwi zacinają i nie chcą się otworzyć |
|
| Autor: | Edler [ 23 gru 2012, 23:20 ] |
| Tytuł: | Re: Kultowy Ikarus |
ZKM Gdynia - W podstawówce jeździłem takimi autobusami do szkoły |
|
| Strona 2 z 2 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|