| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Actros skrzynia biegów https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=24632 |
Strona 2 z 2 |
| Autor: | domisio [ 04 sty 2012, 19:58 ] |
| Tytuł: | Actros skrzynia biegów |
I film wytłumaczył najlepiej |
|
| Autor: | Bajzel [ 05 sty 2012, 2:52 ] |
| Tytuł: | Re: Actros skrzynia biegów |
Cytuj: tylko rownie dobrze, jak zmienia się całe biegi joystickiem, tak można zmieniać co pół biegu.
A bardzo często nawet lepiej, bo gdy zmieniasz biegi połówkami, dzieje się to natychmiast, a nie jak w przypadku popchnięcia joysticka - po przemyśleniu przez komputer. Pamiętaj o tym na podjazdach, tam się przydaje szczególnie szybkie wajchowanie |
|
| Strona 2 z 2 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|