| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Kolekcja w skali 1/24 - mlody1 & s.szymon https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=24286 |
Strona 2 z 2 |
| Autor: | olo1812 [ 07 sie 2011, 17:28 ] |
| Tytuł: | Re: Kolekcja w skali 1/24 - mlody1 & s.szymon |
No ładnie ładnie kolego. Powodzonka z innymi modelami |
|
| Autor: | mlody1 [ 07 sie 2011, 19:55 ] |
| Tytuł: | Re: Kolekcja w skali 1/24 - mlody1 & s.szymon |
Dzięki,dzięki |
|
| Autor: | ManMania [ 07 sie 2011, 22:39 ] |
| Tytuł: | Re: Kolekcja w skali 1/24 - mlody1 & s.szymon |
Same niepowodzenie z tym modele ale myśle że wyjdzie będzie piękny |
|
| Strona 2 z 2 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|