| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Pompa do betonu (schwing) https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=2206 |
Strona 2 z 2 |
| Autor: | Trax1908 [ 28 wrz 2008, 8:49 ] |
| Tytuł: | Re: Pompa do betonu (schwing) |
Pompa Bosty-Beton 38m. ![]()
|
|
| Autor: | wojtas92 [ 25 paź 2008, 22:02 ] |
| Tytuł: | Re: Pompa do betonu (schwing) |
Nic nie mówię, ale parametry tego samochodu miażdżą: http://www.allegro.pl/item458300120_pom ... etonu.html Podobnie jak cena Mercedes 6561 |
|
| Autor: | Zit [ 31 paź 2008, 23:20 ] |
| Tytuł: | Re: Pompa do betonu (schwing) |
robimy zrzutę? |
|
| Strona 2 z 2 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|