| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Gabaryty za dnia - 4 zestawy po 6,20m średnicy https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=17708 |
Strona 2 z 2 |
| Autor: | Krzysiek [ 29 lis 2008, 17:33 ] |
| Tytuł: | Re: Gabaryty za dnia - 4 zestawy po 6,20m średnicy |
Cytuj:
Mam takie pytanie czy na tych zdjęciach nie jest miejscowość Szydłów ? Przed tym skrzyżowaniem była dość duża góra. Jeżeli tak to ja własnie w ten dzień byłem w tej miejscowości tylko nic nie wiedziałem o trasie |
|
| Autor: | Yayek [ 01 gru 2008, 0:00 ] |
| Tytuł: | Re: Gabaryty za dnia - 4 zestawy po 6,20m średnicy |
Miasteczko przedstawione na zdjęciach po "rogalu" to Opatów - moja mieścina Widzę że pauza odbywała się na dworcu PKS Seicento widoczne tutaj: Cytuj:
to nic innego jak "pogotowie telekomunikacyjne" z firmy Eltel Networks, pozdro dla chłopaków z GT Opatów Jechaliście DW 757? Przed Opatowem jest remontowany dość długi odcinek... W tych warunkach nie było problemów ze zjadem z "Góry Wygiełzowskiej" (Bogoria - Iwaniska), długi spadek, 2 ostre zakręty? Zestawy przeszły bez problemów przez światła w Opatowie, czy trzeba było "modyfikować" skrzyżowanie? Czekam na film! |
|
| Autor: | f-2000 [ 02 gru 2008, 21:06 ] |
| Tytuł: | Re: Gabaryty za dnia - 4 zestawy po 6,20m średnicy |
... |
|
| Autor: | barylkaq [ 02 gru 2008, 23:10 ] |
| Tytuł: | Re: Gabaryty za dnia - 4 zestawy po 6,20m średnicy |
taki transport nie powinien sie odbywac w nocy ze wzgledu na mniejszy ruch? |
|
| Autor: | GRZEGORZ [ 02 gru 2008, 23:16 ] |
| Tytuł: | Re: Gabaryty za dnia - 4 zestawy po 6,20m średnicy |
Cytuj: taki transport nie powinien sie odbywac w nocy ze wzgledu na mniejszy ruch?
Nie bój się są ludzie którzy to nie raz przemyśleli i jeżeli pojechał w dzień to na pewno nie od tak sobie. Choćby same druty prądowe telefoniczne itp wystarczy chwila nieuwagi w nocy aby pominąć jakiś.
|
|
| Autor: | Fox [ 03 gru 2008, 23:47 ] |
| Tytuł: | Re: Gabaryty za dnia - 4 zestawy po 6,20m średnicy |
Uwaga, pierwsza część filmu gotowa! Zapraszam do oglądania i komentowania |
|
| Autor: | Speed [ 04 gru 2008, 17:31 ] |
| Tytuł: | Re: Gabaryty za dnia - 4 zestawy po 6,20m średnicy |
Fox jak zwykle zaskakujesz, ale pozytywnie Świetny film |
|
| Autor: | Toreba [ 04 gru 2008, 20:56 ] |
| Tytuł: | Re: Gabaryty za dnia - 4 zestawy po 6,20m średnicy |
Miłe zaskoczenie. Po obejrzeniu z ojcem tego filmu byliśmy podekscytowani samym ładunkiem, jak i wykonaniem filmu. Gratuluję Wojciech, jakby coś było w rejony Tarnobrzega to mnie informuj. |
|
| Autor: | Harry_man [ 05 gru 2008, 0:18 ] |
| Tytuł: | Re: Gabaryty za dnia - 4 zestawy po 6,20m średnicy |
Na to czekałem i powiem szczerze, że... trochę się zawiodłem Poza tym jak zwykle - najwyższy poziom |
|
| Autor: | Fox [ 05 gru 2008, 10:40 ] |
| Tytuł: | Re: Gabaryty za dnia - 4 zestawy po 6,20m średnicy |
Cytuj: Brakuje Za mało dźwięków z nagrań. Kiedy przez długi czas słychać samą muzykę robi się zwyczajnie nudno. Dźwięki rozmów toczonych przez CB, silnika, syren czy klaksonów - to wszystko ożywia film i sprawia, że jest dużo ciekawiej.
Cóż, pogoda była jaka była, było wietrznie, co niestety skutecznie zagłuszało dźwięki i rozmowy. W aucie którym jechałem, było tylko przenośne CB, które po godzinie wysiadło. Część druga w trakcie montowania Poza tym jak zwykle - najwyższy poziom |
|
| Autor: | marmex [ 05 gru 2008, 23:16 ] |
| Tytuł: | Re: Gabaryty za dnia - 4 zestawy po 6,20m średnicy |
Gratulacje Fox jak zwykle mnie zaskoczyłeś fotkami na i 1 częścią filmiku. Czekamy na następne części. Pozdrawiam marmex |
|
| Autor: | Fox [ 06 gru 2008, 19:50 ] |
| Tytuł: | Re: Gabaryty za dnia - 4 zestawy po 6,20m średnicy |
Część druga również gotowa |
|
| Autor: | Yayek [ 06 gru 2008, 20:25 ] |
| Tytuł: | Re: Gabaryty za dnia - 4 zestawy po 6,20m średnicy |
1. Ach te nasze genialne ronda... 2. Z tego co widze to do Opatowa wjechaliście od strony Kielc. 3. W Opatowie trzeba było się napocić na światłach, co potwierdza fakt, że skrzyżowanie jest zrąbane. Nie ma miesiąca, żeby ktoś nie zawadził o sygnalizator/znak/barierkę 4. Walka z podjazdem to na jakim odcinku się odbywała? 5. widzę, że rondo w Wyszmontowie wzięliście po angielsku 6. Generalnie mogłbyś przedstawić dokładną trasę przejazdu PS. Szkoda że tak mało Opatowa... W sumie to takie filmy mnie nie interesują... z tym było inaczej |
|
| Strona 2 z 2 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|